Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

print2mold - 3D baskı takımlarıyla enjeksiyon kalıplama

Geleneksel takım üretimine göre %80'e kadar daha uygun maliyetli ve %70 daha hızlı aşınmaya dayanıklı parçalar

Aşınmaya dayanıklı polimerler için enjeksiyon kalıplama maliyeti hesaplaması

Takım maliyetleri ve teslimat süresi dahil toplam fiyatı sadece üç adımda hesaplayın

1. 3D model oluşturun ve STEP/STP formatında dışarı aktarın

CAD modelini enjeksiyon kalıplama için hazırlayın

3D modeli oluşturmak için CAD yazılımını veya ücretsiz konfigüratörleri kullanın.  
Elinizde uygun dosya yok mu? 

2. Fiyat hesaplaması için 3D modelini çevrimiçi yükleyin

Enjeksiyon kalıplı özel parçalar CAD yüklemesi

Sadece STEP/STP dosyasını sürükleyip bırakın veya bir klasörden seçin. Gereksinimlere göre filtreleyin veya p2m yöntemine ve [Link pagenr = "21665" title = "malzeme seçin"] seçeneğine gidin.  

3. Maliyetleri hesaplayın ve çevrimiçi bir fiyat teklifi isteyin

Küçük enjeksiyon kalıplama serilerini online sipariş verin

Size derhal diyatlar, teslimat süresi ve imal edilebilirlikhakkında bilgi verilecektir ve herhangi bir yükümlülük olmadan doğrudan fiyat tekligi talep edebilir veya konfigürasyonu e-posta ile iletebilirsiniz.


3D baskı kalıplarıyla yapılan küçük seriler için enjeksiyon kalıplama aleti

Katmanlı olarak üretilen kalıplardan aşınmaya dayanıklı enjeksiyon kalıplı parçalara

  • İşlenmiş takımlara göre maliyet avantajı
  • 1  ila 10.000 ünite sipariş verin
  • 55 daha az aşınan özel polimer mevcuttur  (ayrıca iletkenlik, su altı kullanımı, KTW uyumluluğu, yüksek sıcaklık vb. gibi özel özellikler için)


3D baskılı enjeksiyon kalıplama aletleri ile hızlı montalama

3D baskı ile enjeksiyon kalıplama takımlarının hızlı üretimi, hacme yakın üretime yakın prototiplerin ve enjeksiyon kalıplama ile yapılan küçük hacimli prototiplerin hızlı ve uygun maliyetli üretimini sağlar.  Bu, makineyle işlenmiş enjeksiyonla kalıplanmış aletlerin maliyetli üretiminin yerini almayabilir - ancak bu yalnızca 10.000 adetten fazla parti boyutu ile kârlıdır. Maliyet avantajına ek olarak, katmanlı üretilen takımlarla enjeksiyon kalıplama önemli ölçüde daha hızlıdır - ortalama olarak, aletlerin ve parçaların tamamlanması için altı iş günü yeterlidir.
 
Baskıdan kalıba prosedürünün diğer bir avantajı da, ücretsiz olarak bulunabilen çevrimiçi araçta enjeksiyon kalıplama için hızlı ve kolay maliyet hesaplaması yapılmasıdır. Toplam fiyatı ve birim fiyatı (takım maliyetleri dahil) kayıt olmadan görme olasılığının yanı sıra, tüm projenin üretim süresi de gösterilir. İlk olarak, çevrimiçi araç otomatik olarak tasarımı baskıdan kalıba prosedürüne uygunluğu açısından kontrol eder - bu şekilde, olası ek çalışmalar (mekanik yeniden işleme gibi) hemen tanımlanabilir ve hesaplamaya dahil edilebilir.
 
Model yüklendiğinde ve istenen malzeme seçildiğinde (gereksinimlerinize göre filtreleme imkanı, kusursuz malzemeyi tanımlamanıza olanak tanır), tam konfigürasyon hemen talep edilebilir veya başka bir test için sorunsuz bir şekilde iletilebilir.   
 


igus'ta katmanlı imalat

Yüksek performanslı polimerlerle katmanlı imalat

Aşınmaya dayanıklı polimerlerle 3D baskı: 3D baskı hizmeti, malzeme mağazası ve malzemeler, prosedürler ve hizmetler hakkında bilgiler.

3D baskıya genel bakış

Plastikten özel ve çekme parçalar

Tasarım, malzeme ve miktarı seçersiniz - aşınmaya dayanıklı plastikten yapılmış özel parçalar, ilk örnekler  ve seriler için diğer hizmetler.

Özel parçalar ve çizim parçaları hakkında daha fazla bilgi

The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.