Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

print2mold® – 3D baskı araçlarıyla enjeksiyon kalıplama

Aşınma parçalarının maliyeti, geleneksel alet üretimine göre %80'e kadar daha az maliyetlidir ve %70 daha hızlıdır

print2mold® hizmetinde, iglidur® malzemelerimizden tek tek enjeksiyon kalıplı parçalar üretiyoruz. Burada, hızlı prototipler ve 100 ila 30.000 parçalık küçük seriler için uygun, 3D olarak basılmış kalıplar kullanıyoruz. Önemli ölçüde tasarruf sağlar ve iki haftalık bir teslimat süresine sahiptir.

Aşınmaya dayanıklı polimerler için enjeksiyon kalıplama maliyeti hesaplaması

Takım maliyetleri ve teslimat süresi dahil toplam fiyatı sadece üç adımda hesaplayın

1. 3D model oluşturun ve STEP/STP formatında dışarı aktarın

CAD modelini enjeksiyon kalıplama için hazırlayın 3D modeli oluşturmak için CAD yazılımını veya ücretsiz yapılandırıcılarımızı kullanın. Doğru dosyayı bulamıyor musunuz? 

2. Fiyat hesaplaması
için 3D modelini çevrimiçi yükleyin

Enjeksiyon kalıplı özel parçalar CAD yüklemesi Sadece STEP/STP dosyasını sürükleyip bırakın veya bir klasörden seçin. Gereksinimlere göre filtreleyin veya p2m yöntemine ve [Link pagenr = "21665" title = "malzeme seçin"] seçeneğine gidin.  

3. Maliyetleri ve siparişi
hemen çevrimiçi hesaplayın

Küçük enjeksiyon kalıplama serilerini online sipariş verin Alet ve parçaların maliyeti , teslimat süresi ve üretilebilirlik anında görüntülenir ve siparişinizi doğrudan çevrimiçi olarak tamamlayabilirsiniz.

Katmanlı olarak üretilen kalıplardan aşınmaya dayanıklı enjeksiyon kalıplı parçalara

Metalden 3D baskılı enjeksiyon kalıplama aracı

Geliştirilmiş takım sistemi sayesinde daha uygun maliyetli

  • İşlenmiş takımlardan %80'e kadar daha uygun maliyetli
  • Çevrimiçi fizibilite kontrolü: alt kesimler ve duvar kalınlıkları
  • Servis ömrünü çevrimiçi olarak hesaplayın
  • Takım başına 10.000 ve daha fazla parça
  • 50'den fazla düşük aşınmalı özel plastik mevcuttur (ayrıca iletkenlik, su altı kullanımı, KTW uyumluluğu, yüksek sıcaklık vb. gibi özel özellikler için)
  • Teslimat süresi iki haftada başlar
3D baskılı bir kalıptan yapılan enjeksiyonla kalıplanmış kaymalı yatak ve dişli

Ücretsiz numune bileşenleri

print2mold işleminin avantajlarına ve metal aletlerin kalitesine kendinizi inandırın ve 3D baskılı metal enjeksiyon kalıbından ücretsiz olarak iki örnek parça sipariş edin:

3D baskılı enjeksiyon kalıbından yapılmış kaymalı yatak
Malzeme: iglidur G
3D baskılı enjeksiyon kalıbından dişli
Malzeme: iglidur X

3D baskılı enjeksiyon kalıplama aletleri ile hızlı montalama

3D baskı ile enjeksiyon kalıplama araçlarının hızlı üretimi, hacimli üretime yakın ve enjeksiyon kalıplama ile yapılan küçük hacimli prototiplerin hızlı, uygun maliyetli üretimine olanak tanır. Bu, işlenmiş enjeksiyon kalıplama araçlarının maliyetli imalatının yerini almayabilir - ancak bu tür araçlar yalnızca 10.000'den fazla parti boyutu için kârlıdır. Maliyet avantajına ek olarak, eklemeli olarak üretilmiş takımlarla enjeksiyon kalıplama çok daha hızlıdır - takımları ve parçaları bitirmek için ortalama olarak altı iş günü yeterlidir.

print2mold prosedürünün bir diğer avantajı, ücretsiz olarak temin edilebilen çevrimiçi araçta enjeksiyon kalıplama için hızlı ve kolay maliyet hesaplamasıdır. Kullanıcılar toplam fiyatı ve birim başına fiyatı (alet maliyetleri dahil) görebilir, aynı zamanda tüm proje için üretim süresini de görebilir. İlk olarak, çevrimiçi araç, herhangi bir ek maliyetin (mekanik yeniden işleme gibi) hemen belirlenebilmesi ve hesaplamaya dahil edilebilmesi için print2mold prosedürünün uygunluğu için tasarımı otomatik olarak kontrol eder.

Model yüklendiğinde ve istenen malzeme seçildiğinde (gereksinimlere göre filtreleme seçeneği, mükemmel malzemeyi belirlemenizi sağlar), tam konfigürasyon hemen talep edilebilir veya daha fazla inceleme için kolayca iletilebilir. 
igus® print2mold® işlemi

Müşteri uygulaması örnekleri

3D baskı enjeksiyon kalıbı aleti


igus'ta katmanlı imalat

Yüksek performanslı polimerlerle katmanlı imalat

Aşınmaya dayanıklı polimerlerle 3D baskı: 3D baskı hizmeti, malzeme mağazası ve malzemeler, prosedürler ve hizmetler hakkında bilgiler.
3D baskıya genel bakış

Plastikten özel ve çekme parçalar

Tasarım, malzeme ve miktarı seçersiniz - aşınmaya dayanıklı plastikten yapılmış özel parçalar, ilk örnekler  ve seriler için diğer hizmetler.
Özel parçalar ve çizim parçaları hakkında daha fazla bilgi


The terms "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur", ve "xiros" terimleri, igus® GmbH/Cologne'nin Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve uygun olduğu durumlarda bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.