Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19

Korona pandemisi: igus ne yapıyor?

Durum: 5 Aralık 2021'den itibaren Almanya'da geçerli olan korona düzenlemelerinin Köln tesisimizdeki üretim üzerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. igus herhangi bir sınırlandırma olmaksızın Köln'deki depolarından ve dünyanın diğer bölgelerinde bulunan depolarından teslimat gerçekleştirmektedir. Şu anda tedarik zincirlerimiz üzerinde herhangi bir etkiye şahit değiliz. Ancak, bireysel durumlarda, mevcut duruma bağlı olarak taşıma şirketleri nedeniyle teslimatlarda yerel düzeyde gecikmeler yaşanmaktadır. Çoğu ülkede ve Köln merkezde çok sayıda çalışan hâlâ bulaşmayı önlemek için evlerinden çalışıyor. Tüm halka açık alanlarda ağız / burun maskelerinin kullanılması şiddetle tavsiye edilir.
 
Bu sayfada çalışanlarımızı korumak iyin uyguladığımız önlemlere, önemli sayıda yüz koruyucu siperlik bağışlayarak nasıl yardımcı olduğumuza ve aynı zamanda geçtiğimiz bu süreçte size mümkün olan en iyi hizmeti sağlamak için kullandığımız dijital ve analog yöntemlere genel bir bakış sunuyoruz.

igus yirmi dört saat açıktır ve her zamankinden daha hızlı teslimat yapmaktadır. Her gün depomuzdan 5.000 sipariş çıkmaktadır. Videoda geçmişte her zaman yaptığımız gibi fabrikamızı ve lojistik aparatlarımızı her zaman kısıtlama olmaksızın çalışır durumda tutmak için aldığımız önlemleri gösteriyoruz.

Covid-19: Köln Merkez Binasında Alınan Tedbirler

Birkaç istisna dışında tüm igus motion plastics ürünleri Köln'deki merkezimizde üretilmektedir. Burada üretim şu anda kısıtlama olmaksızın işlemektedir. Bunun devam etmesini sağlamak için Şubat 2020'nin başından bu yana 250'den fazla önleyici tedbir uyguladık ve sadece yetkililer tarafından öngörülenleri değil, aynı zamanda bunların üstünde ve ötesinde olanları da uyguladık.

Alınan tedbirler hakkında daha fazlasını öğrenin

Bu zor zamanlarda bile mümkün olan en iyi müşteri hizmetleri

Köln'de İnternet üzerinden tek başınıza veya igus uzmanları ile birlikte ziyaret edebileceğiniz devasa, gerçek bir inovasyon ticaret fuarı. Kendi tesisinde kurum içi sergi - tabi ki en sıkı hijyen kurallarına uygun şekilde. Kendi tesislerinde basit bir numune teşhiri - birkaç hafta veya daha uzun süre. Çevrimiçi eğitimle birlikte özel numune paketleri. Bununla birlikte her zaman olduğu gibi akıllı telefon, sohbet veya hatta daha klasik şekilde telefon veya e-posta üzerinden ve kendi tesislerinizde danışmanlık.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenin

igus®'un ürettiği ve sponsor olduğu yüz koruyucu siperlikler

Tıbbi koruyucu siperliklerin üretiminde temel bir sorunun üzerine eğildik ve enjeksiyon kalıplama sayesinde artık günde 2.000 adet koruyu yüz siperliği kafa bandı üretebiliyoruz. Bu parçaları eğitim kurumları ile birlikte kâr amacı gütmeyen kuruluşlara ve hayır kurumlarına bağışlıyoruz.

Yüz Koruyucu Siperlik üretimi hakkında daha fazlasını öğrenin

Teslimat tarihini erteleyin

Teslimat tarihini erteleyin

Mevcut durumda vermiş olduğunuz siparişi onaylanan tarihte istemiyor musunuz? O hâlde teslimat tarihini erteleyin: Sipariş numarasını ve iletişim bilgilerini forma girin ve istediğiniz gibi yeni bir tarih girin.

Hemen erteleyin