Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19

Korona pandemisi: igus ne yapıyor?

Durum: igus şu anda teslimatları Köln'deki deposundan ve ve tüm dünyadaki diğer tüm depolarından hiçbir kısıtlama olmadan gerçekleştiriyor. Şu anda tedarik zincirlerinde herhangi bir aksaklık yaşamıyoruz. Münferit durumlarda, mevcut duruma bağlı olarak, nakliye şirketlerinin teslimatlarında yerel gecikmeler olabilir. Çoğu ülkede ve Köln merkezde çok sayıda çalışan hâlâ bulaşı önlemek için evlerinden çalışıyor. Tüm kamusal alanlarda ağız/burun maskelerinin kullanımı zorunludur.
 
Bu sayfada çalışanlarımızı korumak iyin uyguladığımız önlemlere, önemli sayıda yüz koruyucu siperlik bağışlayarak nasıl yardımcı olduğumuza ve aynı zamanda geçtiğimiz bu süreçte size mümkün olan en iyi hizmeti sağlamak için kullandığımız dijital ve analog yöntemlere genel bir bakış sunuyoruz.


Bu zor zamanlarda bile mümkün olan en iyi müşteri hizmetleri

Köln'de İnternet üzerinden tek başınıza veya igus uzmanları ile birlikte ziyaret edebileceğiniz devasa, gerçek bir inovasyon ticaret fuarı. Kendi tesisinde kurum içi sergi - tabi ki en sıkı hijyen kurallarına uygun şekilde. Kendi tesislerinde basit bir numune teşhiri - birkaç hafta veya daha uzun süre. Çevrimiçi eğitimle birlikte özel numune paketleri. Bununla birlikte her zaman olduğu gibi akıllı telefon, sohbet veya hatta daha klasik şekilde telefon veya e-posta üzerinden ve kendi tesislerinizde danışmanlık.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazlasını öğrenin

igus®'un ürettiği ve sponsor olduğu yüz koruyucu siperlikler

Tıbbi koruyucu siperliklerin üretiminde temel bir sorunun üzerine eğildik ve enjeksiyon kalıplama sayesinde artık günde 2.000 adet koruyu yüz siperliği kafa bandı üretebiliyoruz. Bu parçaları eğitim kurumları ile birlikte kâr amacı gütmeyen kuruluşlara ve hayır kurumlarına bağışlıyoruz.

Yüz Koruyucu Siperlik üretimi hakkında daha fazlasını öğrenin

Covid-19: Köln Merkez Binasında Alınan Tedbirler

Birkaç istisna dışında tüm igus motion plastics ürünleri Köln'deki merkeziminde üretilmektedir. Burada üretim şu anda hiçbir kısıtlama olmadan devam ediyor. Bunu sürdürmek için Şubat ayının başından itibaren hem yetkiler tarafından belirlenmiş hem de bunların daha da ötesinde 100'den fazla önleyici tedbir uyguladık.

Alınan tedbirler hakkında daha fazlasını öğrenin

Teslimat tarihini erteleyin

Teslimat tarihini erteleyin

Mevcut durumda vermiş olduğunuz siparişi onaylanan tarihte istemiyor musunuz? O hâlde teslimat tarihini erteleyin: Sipariş numarasını ve iletişim bilgilerini forma girin ve istediğiniz gibi yeni bir tarih girin.

Hemen erteleyin