Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19

Hareketli Kablo Kanalları için chainge Geri Dönüşüm Programı

Endüstrideki plastik atık oranının azaltılmasına ve geri dönüşümün artırılmasına siz de bir katkıda bulunun

Plastikten üretilen ürünler gündelik hayatımızın ayrılmaz birer parçasıdır. Ancak plastik sosyal hayatta genellikle atıkla bağdaştırıldığından genel olarak kötü bir imaja sahiptir. Çöp yığınından taşan veya sahillere atılıp öylece bırakılmış meşrubat şişelerini ve plastik poşetleri düşünün. Tüketici ürünlerinde plastik kullanımı konusunda farkındalığın artırılması gerektiği ve taze meyve ve sebze satın aldığımız zamanlardaki gibi hayatımızın pek çok alanında kısıtlama getirilebilmesi konusunda söylenecek hiçbir şey yok. Peki ya endüstride kullanılan plastikler? Endüstri için ne kadar değerliler?
 
Plastikten üretilen işlevsel bileşenler endüstride giderek daha büyük bir rol oynamaktadır. Bu malzeme metalin kullanılamadığı veya aynı ölçüde kullanılamadığı işlerde kullanılabildiği için son derece çok yönlüdür. Bu ve optimize sürtünme özellikleri neticesinde yataklar veya Hareketli Kablo Kanalları için kullanılan igus plastik ürünleri, aynı zamanda tahmin edilebilir olan, son derece uzun kullanım ömrüne sahiptir. Örneğin 615 m'lik bir hareket mesafesine sahip bir igus plastik Hareketli Kablo Kanalı hiç arıza vermeden on yıldır bir Çek linyit kömür fabrikasında kullanılmakta.


Ama her Hareketli Kablo Kanalı bir noktada kullanım ömrünün sonuna gelir. Önceden kullanıcılar kablo kanallarını en iyi ihtimalle endüstriyel atıkların bir parçası olarak bertaraf ediyordu. Bu tür bir durumda malzemeleri geri dönüşüm için ayrıştırılmasının maliyeti düşünüldüğünde yeniden kullanılabilir granül malzemenin elde edilebildiğine tam olarak güvenilemez. Endüstride kullanılan plastiklerin faydalı ömrünün sonu konusunda ise çevre karneleri bu nedenle gündelik ürünlerde kullanılan plastiklerden çok da iyi sayılmaz.
Hareketli Kablo Kanalınız hangi üreticiden geldiğine bakılmaksızın igus chainge Geri Dönüşüm Programı dahilinde işlenir.

Eski ürünlerinizi hemen geri dönüştürün

Gerçek ayrıştırmalı geri dönüşüm: nasıl yapılır


Eski Hareketli Kablo Kanallarınızı endüstriyel atıklarınızın bir parçası olan diğer ürünlerle birlikte atmak yerine bize gönderin. İşin püf noktası: tüm Hareketli Kablo Kanallarını kabul ediyoruz, diğer üreticilerin Hareketli Kablo Kanallarını bile.Malzemeyi ayırıyor (ayrıştırıyor) ve yerinde parçalıyoruz. Rakiplerimizin Hareketli Kablo Kanallarından elde edilen ayrıştırılmış granül malzemeyi döngüsel ekonomiye geri kazandırıyoruz. igus Hareketli Kablo Kanallarından geri dönüştürülen malzemeyi enjeksiyon kalıbıyla yeni ürünler üretmek için kullanıyoruz. Bağlılığınızı bize gönderdiğiniz kablo kanalığının ağırlığına göre bir igus kuponu ile ödüllendiriyoruz.

Hareketli Kablo Kanalları için chainge Geri Dönüşüm Programı

Hareketli Kablo Kanalının üzerindeki kaba kiri örneğin bir basınçlı yıkama makinesiyle temizleyin.

Hareketli Kablo Kanalları için chainge Geri Dönüşüm Programı

Hareketli Kablo Kanalını tartın.

Hareketli Kablo Kanalları için chainge Geri Dönüşüm Programı

Bizimle iletişime geçmek için formu doldurun.

Hareketli Kablo Kanalları için chainge Geri Dönüşüm Programı

Hareketli Kablo Kanalını paketleyin ve ücreti önceden ödenmiş olarak bize gönderin.

Hareketli Kablo Kanalları için chainge Geri Dönüşüm Programı

Adres:
igus GmbH
chainge Recycling Program
Spicher Straße 1a
51147 Köln, Almanya

Hareketli Kablo Kanalları için chainge Geri Dönüşüm Programı

Daha sonra yeni igus ürünleri için kullanabileceğiniz bir kupon alacaksınız. Şu anda gönderdiğiniz kilogram başına 47 sent ödül veriyoruz.  
igus kuponu biçiminde ödeme için hesaplama örneği: 50 kg x 0,47 € = 23,50 € ödeme


"Şirketinizle birlikte endüstriyel bileşenleri geri dönüştürmek için gösterdiğimiz gayrete ortak olun ve Hareketli Kablo Kanallarınızı daha sonra yeniden kullanılmak üzere bize gönderin. "


Daha fazla bilgi

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

igus'ta sürdürülebilirlik, ISO standardı 14001 ve desteklediğimiz çevresel projeler hakkında daha fazlasını öğrenin.

Hareketli kablo kanalı sistemleri

Hareketli kablo kanalı sistemleri

Çok farklı kurulum alanları ve ortamlar.  Geniş ürün seçimi - bir kerede doğru çözümü bulun. 36 ay garanti ile.

e-chains kullanım ömrü hesaplayıcısı

e-chains kullanım ömrü hesaplayıcısı

İki ilâ altı parametre ile kaydırmalı ve desteksiz uygulamalar için e-chain'in tahmini kullanım ömrüyle ilgili bir beyanname alacaksınız.