Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)
Dayanıklı, bakım gerektirmez ve uzun kullanım ömrüne sahip

Yüksek kaliteli yapı malzemelerinin imalatı

Yapı malzemeleri terimi, evlerin ve diğer yapıların inşaatında kullanılan malzemeleri tanımlamak için kullanılır. İnşaat mühendisliğinden yapı mühendisliğine kadar: ahşap gibi organik yapı malzemelerinin yanı sıra beton ve çimento gibi inorganik yapı malzemeleri, her inşaat projesi için olmazsa olmazdır. İnşaat sektöründe kullanılan geçiş üretim süreci yelpazesi, son derece çeşitli bina malzemesinin kullanımını mümkün kılmaktadır. Örneğin kuru inşaatta endüstriyel çubuk stoğu demetlenir ve vidalar kullanılarak sabitlenir. Bu sayede kil ve beton gibi sulu yapı malzemesi ihtiyacı ortadan kaldırılmaktadır. Özel olarak geliştirilmiş yüksek performanslı plastikler, igus e-chains'in neredeyse tüm alanlarda kullanılmasına olanak sağlamaktadır.
Nem, kir, taşlama talaşı, ısı, soğuk; her gereksinim için mümkün olan en iyi çözüme sahibiz ve malzemelerimizdeçelik ve diğer metaller gibi yapı malzemeleri ihtiyacını tamamen ortadan kaldırıyoruz. Ağır iş sahalarında igus e-chains, daha elverişli olmaları sayesinde hızla çelik sistemlerin yerini almaktadır.
Hemen bir uzmanla iletişime geçin

Bir bakışta ürünlerimizin sorundu çok çeşitli avantajlar:

  • Uygun maliyetli, modüler tasarım
  • Düşük bakım gerektirir, dayanıklıdır
  • Kire, kimyasal maddelere ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklı
  • Yüksek kararlılığa sahip ve hafif
  • Korozyon oluşmaz
  • TÜV tarafından test edilmiştir
Uzun hareket mesafeleri

Yapı malzemelerinin imalatına uygun ürünler

Uzun hareket mesafeleri ve ağır işler için Hareketli Kablo Kanalları Bu bağlantı sizi özel ağır iş uygulamalarına ve uzun hareket mesafelerinin yer aldığı durumlara uygun e-chain ürünlerine yönelik çevrimiçi mağazalara götürecek.
Uzun hareket mesafeleri ve ağır iş

Müşterilerimiz arasından seçtiğimiz uygulama örnekleri


Gerçek kullanım koşulları için test edilmiştir

e-chain system test laboratuvarının içyüzüne bakın:

Daha fazla bilgi

igus teslimat hizmeti


The terms "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur", ve "xiros" terimleri, igus® GmbH/Cologne'nin Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve uygun olduğu durumlarda bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.