Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19

igus® hareketli kablo kanalları için kullanım ömrü hesaplaması
 

36 ay garanti

YENİ! Kullanım ömrü hakkında bilgi ile birlikte 36 aylık garanti belgesi.
 
igus® hareketli kablo kanalları ve hareketli borular için kullanım ömrü hesaplaması.  Dolu ağırlığı, hareket mesafesini, hızı ve ivmelenmeyi girdikten sonra hareketli kablo kanalının kullanım ömrü hesaplanır. Bir seçenek olarak kir, darbe ve ortam sıcaklığı gibi harici etkiler girilebilir.
 
Tahmini kullanım ömrü, çift strok ve kilometre olarak belirtilmektedir.
Daha fazla bilgi almak ve katalogdaki hareketli kablo kanalını istemek ya da sipariş etmek için "Seçilen serinin katalog sayfası" üzerine tıklayın.

Kullanım ömrü hesaplaması, seçili hareketli kablo kanalları için kullanılabilir, ama yelpaze giderek genişliyor.


The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.