Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-262 502 14 08
+90-262 502 14 19

motion plastics® haberleri, sadece size özel

Dünyadaki en küçük Hareketli Kablo Kanalı ve kablolar için benzersiz 36 ay garantiden 3D yazıcılar için ilk tribo filamana kadar: igus®'un motion plastics® dünyasındaki en son yenilikler hakkında güncel kalmak için pek çok nedeniniz var. Yalnızca size özel haberleri almak için kaydolun: yeni ürünler, heyecan verici uygulamalar, igus® ticaret fuarı tarihleri, en büyük test laboratuvarından raporlar ve yenilikçi tasarımlar.
 
Formu doldurun ve e-posta ile size göndereceğimiz kaydınızı onaylayın, işte hepsi bu kadar. Daha sonra igus® haberlerine otomatik olarak abone olacaksınız. Bu arada: artık igus® haberlerini almak istemiyorsanız her haber bülteninde bulabileceğiniz aboneliği kaldırma bağlantısına tıklamanız yeter.
 
* Evet, e-posta ile igus® GmbH'nin güncel ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi almayı kabul ediyorum. Verilerimin igus® GmbH tarafından reklam mesajları kapsamında veri koruma yönetmeliklerine uygun şekilde münhasır kullanımına izin veriyorum.

Ücretsiz e-posta hizmetimizden neden faydalanmanız gerektiğine dair 5 neden:

ürün haberleri ve ürün yelpazesi genişletmeleri, heyecan verici uygulamalar, en son laboratuvar raporları, tasarım ipuçları ve siparişlerinize uygun ürün sunumları hakkında bilgi alacaksınız.