Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Ürün numuneleri

Ürünlerimizi ve yeniliklerimizi yerinde yakından deneyimleyerek kendinizi motion plastics dünyasına bırakın. Denemeniz için, size bu sayfada sunduğumuz ve buradan talep edebileceğiniz birçok ürün numunesi sunuyoruz


igus Corner - büyük boy motion plastics numune kutusu

Yerinde ve ihtiyaçlarınıza göre donatılmış

En yeni igus ürünlerini her zaman elinizin altında mı bulundurmak istiyorsunuz? Uygulamalarınız için fikirler denemek ve geliştirmek ister misiniz? Öyleyse, igus Corner'ı tesisiniz için seçtiğiniz motion plastics ürünleriyle birlikte sipariş edebilirsiniz. Corner'ı kalıcı bir sergi olarak veya sınırlı bir süre için kullanabilirsiniz. Ayrıca, malzemeye ihtiyacınız olduğunda veya başka ürünler denemek istediğinizde tekrar gelip geri alacak ya da içini yeniden dolduracağız.
 
igus Corner'ı ücretsiz olarak sipariş edin

Standınızı kurmamıza izin verin... ya da standınızı kendiniz kurabilirsiniz

igus Corner'ı size getirmekten, isterseniz kurmaktan ve bölmeleri seçtiğiniz ürünlerle doldurmaktan mutluluk duyarız. Standı üç adımda hızlı ve kolay bir şekilde kendiniz de kurabilirsiniz:
 
  • Siparişinizi verdikten sonra standınızı ve numunelerinizi alabileceksiniz. 
  • Şimdi toplama ve montaj zamanı: montajı videoda ve montaj talimatlarında adım adım açıklıyoruz.
  • Bitmiş sergi standı aşağıdaki boyutlara sahiptir: 590 x 1.800 x 390mm (G x Y x D). Dönüştürülebilir kartondan yapılmış olup tamamen geri dönüştürülebilirdir.

Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz arasında popüler

Birçok müşteri, çeşitli motion plastics desenlerine sahip igus Corner konusunda hevesli. Bunları bir fikir kaynağı olarak ve sorunları doğrudan yerinde çözmek için kullanıyorlar. Mart 2024 itibariyle, 2.600'den fazlası sadece Almanya'da olmak üzere dünya çapında 7.300'den fazla Corner ünitesi teslim ettik.

igus Corner'ı ücretsiz olarak sipariş edin

Kişisel numune kutunuz

Projenize özel ürün numuneleri

Bir proje veya departmanınız için oldukça özel numunelere mi ihtiyacınız var? Öyleyse, kişisel numune kutunuzu buradan sipariş edebilirsiniz.

motion plastics® uygulamanız hakkında sizinle iletişime geçerek ihtiyacınız olan numuneleri size gönderiyor olacağız. Numuneler elinize geçer geçmez sizinle teknik ayrıntılar hakkında konuşmak ve sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.
Özel numune kutusu isteyin

Daha fazla ürün numunesi




"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.