Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

igus®'tan akıllı tahrik teknolojisi ve tahrik sistemleri

drylin tahrik teknolojisi trapezoit vida dişi, yüksek helis vida dişi veya dişli bant yoluyla tahrik sağlanan yağlama gerektirmeyen lineer eksenler sunar. Hafif yekpare polimer ünitelerden yekpare paslanmaz çelik çözümlere kadar, igus kullanıcılara kendi özel uygulamaları için uygun çözümler sunar. Tüm sistemlerde strok uzunluğu özgürce seçilebilir ve isteğe bağlı olarak tahrik, el çarkı veya motor ile sağlanır. motion plastics uzmanı igus, lineer otomasyonu tahrik sistemleri ile en yüksek seviyede optimize eder. Tahrik sistemleri, bakım gerektirmeyen bileşenlerden oluşur ve uygun maliyetle sunulur.
Uzun kullanım ömrü, hassasiyet ve güvenilirlikleri ile karakterize edilirler. Yüksek hızlı bir lineer tahrik sistemi, köprü vinç tasarımları için bir z ekseni veya tahrik sisteminiz için genel olarak yağlama gerektirmeyen ve verimli bir alternatif ürün mü arıyorsunuz? Bu soruyu geniş bir özel tahrik çözümleri yelpazesi ile cevaplamaktan mutluluk duyuyoruz. drylin tahrik teknolojisi ayrıca kire karşı dayanıklıdır, hafiftir, sessizdir ve tüm dünyada hemen hemen tüm uygulamalar ve endüstriler için uygundur.

Lineer tahrik teknolojisi

igus tahrikli lineer akslara genel bakış

Kılavuz vida, dişli bant ve kremayer eksenleri

 • Farklı tahriklerin avantajları ve dezavantajları
 • igus tahrikli lineer aksların sistem yapıları
 • Polimer ve yekpare paslanmaz çelikten üretilmiş çözümler
Tahrikli lineer akslara genel bakış

Çok eksenli sistemler

Çok eksenli lineer robotlar

XY tablaları, köprü vinçler ve lineer robotlar

 • Demetlenmiş ve kullanıma hazır
 • Modüler tasarımı sayesinde bağımsız olarak yapılandırılabilir
 • Manuel veya elektrikli
Konumlandırma sistemleri ve lineer robotlar

drylin econ giriş düzeyi serisi

drylin econ tahrike sahip uygun maliyetli lineer kılavuzlar

Verimli ve montaja hazır

 • Enjeksiyon kalıbı ve Klareloxal yöntemi ile üretim sayesinde uygun maliyetli
 • Bulunan mevcut çözümlerin alternatifi
 • Garantili hızlı montaj
drylin econ tahrik teknolojisi hakkında daha fazlasını öğrenin

drylin tahrik teknolojisi yapılandırıcı

Yalnızca birkaç adımda demetlenmiş tahrik sistemi

Tahrik teknolojisi için çevrimiçi konfigüratör ile ihtiyaçlarınıza göre uygun tahrik teknolojisi sistemini alacaksınız. Ayrıca hem motorları hem de motor kontrol sistemi gibi diğer aksesuarları talep etme veya sipariş etme seçeneğiniz vardır.
 
 • Hızlı ve kolay yapılandırma
 • İsteğe bağlı aksesuarlar
 • Ayrıntılı parça listesi
 • Hızlıca teslim edilir
Tahrik teknolojisi sistemini hemen yapılandırın

igus lineer modül çevrimiçi mağazası

Tek bir tıklama ile drylin® lineer modüller ...

... çevrimiçi mağazada 250 ve 500 mm strok uzunluklarına sahip, bağlanmaya hazır, donanımlı lineer modüller sipariş edin. 

 • Kılavuz vida tahrikli veya dişli kayış tahrikli
 • Her sistem için tanımlanmış iki strok uzunluğu
 • Manuel ve elektrikli çalıştırma için tahrik pimleri ile esnek.  Kılavuz vidalı kelepçe, konum göstergesi ve hızla tekrarlanabilir ayarlamalar için el çarkı ile kuruluma hazır 
 • Arama ve montaj ile zaman kaybetmeden
 • Online mağazada bulunan PDF ve CAD dosyasıyla tasarıma daha az zaman harcayın
Lineer modül mağazasına

drylin® yenilikleri 2021 - Tahrik teknolojisi, tahrik sistemleri ve diğer birçok üründeki yenilikler

Teknolojiyi geliştirin, maliyetleri azaltın: Size her zaman ikisinden en az birini sunacağız. Bu bizim mesleğimiz ve size yıllardır sunduğumuz şey. Her şeyin alt üst olduğu 2021 yılında önümüze çıkan muazzam zorluklar, bizi çok daha fazla gayret göstermek için cesaretlendirdi. 2021 yılının drylin® yeniliklerini deneyimleyin.
drylin® 2021 E Yeniliklerine Genel Bakış
2021 yılındaki yeni ürünler

igus tahrik teknolojisinin kullanıldığı seçili müşteri uygulamaları"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.