Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

igus®'tan akıllı tahrik teknolojisi ve tahrik sistemleridrylin tahrik teknolojisi trapezoit vida dişi, yüksek helis vida dişi veya dişli bant yoluyla tahrik sağlanan yağlama gerektirmeyen lineer eksenler sunar. Hafif yekpare polimer ünitelerden yekpare paslanmaz çelik çözümlere kadar, igus kullanıcılara kendi özel uygulamaları için uygun çözümler sunar. Tüm sistemlerde strok uzunluğu özgürce seçilebilir ve isteğe bağlı olarak tahrik, el çarkı veya motor ile sağlanır. motion plastics uzmanı igus, lineer otomasyonu tahrik sistemleri ile en yüksek seviyede optimize eder. Tahrik sistemleri, bakım gerektirmeyen bileşenlerden oluşur ve uygun maliyetle sunulur.

Uzun kullanım ömrü, hassasiyet ve güvenilirlikleri ile karakterize edilirler. Yüksek hızlı bir lineer tahrik sistemi, köprü vinç tasarımları için bir z ekseni veya tahrik sisteminiz için genel olarak yağlama gerektirmeyen ve verimli bir alternatif ürün mü arıyorsunuz? Bu soruyu geniş bir özel tahrik çözümleri yelpazesi ile cevaplamaktan mutluluk duyuyoruz. drylin tahrik teknolojisi ayrıca kire karşı dayanıklıdır, hafiftir, sessizdir ve tüm dünyada hemen hemen tüm uygulamalar ve endüstriler için uygundur.


Lineer tahrik teknolojisi

igus tahrikli lineer akslara genel bakış

Kılavuz vida, dişli bant ve kremayer eksenleri

 • Farklı tahriklerin avantajları ve dezavantajları
 • igus tahrikli lineer aksların sistem yapıları
 • Polimer ve yekpare paslanmaz çelikten üretilmiş çözümler

Tahrikli lineer akslara genel bakış

Çok eksenli sistemler

Çok eksenli lineer robotlar

XY tablaları, köprü vinçler ve lineer robotlar

 • Demetlenmiş ve kullanıma hazır
 • Modüler tasarımı sayesinde bağımsız olarak yapılandırılabilir
 • Manuel veya elektrikli

Konumlandırma sistemleri ve lineer robotlar

drylin econ giriş düzeyi serisi

drylin econ tahrike sahip uygun maliyetli lineer kılavuzlar

Verimli ve montaja hazır

 • Enjeksiyon kalıbı ve Klareloxal yöntemi ile üretim sayesinde uygun maliyetli
 • Bulunan mevcut çözümlerin alterntifi
 • Garantili hızlı montaj

drylin econ tahrik teknolojisi hakkında daha fazlasını öğrenin

Tahrik teknolojisinin tanımı

Tahrik teknolojisi terimi, genel olarak kuvvet aktarımı yoluyla hareketin üretilmesine yönelik teknik sistemlerle ilgili disiplini ifade etmektedir. Tahrik teknolojisinin temeli "tahrik" sözcüğüne dayanmasına karşın bu terimin güç aktarma organı olarak bilinen tahrik tipiyle ilgisi yoktur. Daha ziyade tahrik sağlanacak makinelerin enerji beslemesi ve tahrik bileşenlerinin kontrolü veya devresidir.


Yalnızca birkaç adımda demetlenmiş tahrik sistemi

Gereksinimlerinizi girdikten sonra tahrik teknolojisine yönelik çevrimiçi yapılandırıcı size uygun tahrik teknolojisi sistemini sağlayacaktır. Bununla beraber hem motorları hem de motor kontrol sistemi gibi diğer aksesuarları isteme veya sipariş etme fırsatı bulacaksınız.
 

 • Hızlı ve kolay yapılandırma
 • İsteğe bağlı aksesuarlar
 • Ayrıntılı parça listesi
 • Hızlı teslimat

Tahrik teknolojisi sistemini hemen yapılandırın
drylin tahrik teknolojisi yapılandırıcı

Daha akıllı ve daha hızlı layner değişimi

drylin W ürün yelpazesinde yer alan yenilikçi WJ200UMA muylu yatak sayesinde laynerin artık lineer sisteminiz için gerekli karmaşık söküm çalışmalarını yapmadan çok daha kolay bir şekilde değiştirilmesi mümkün. Ürünle birlikte verilen alet, laynerin saniyeler içinde değiştirilmesini olanak sunar. Bu, çok değerli olan zamanden ve maliyetlerden tasarruf sağlar!
 

 • Ray üzerinde doğrudan ve akıllı bakım
 • iglidur J200'den üretilmiş aşınmaya dayanıklı kaydırma elemanı

WJ200UMA muylu yatak satın al
Laynerleri hızlı ve kolayca değiştirin

Elektrikli tahrik sistemleri: igus elektrik motorları

İster DC, ister kılavuz vida adımlı veya EC/BLDC motorlar olsun: Geniş seçeneklere sahip motor mağazası ile igus, lineer eksenli sistemleri uygun motor çözümleri ile donatma olanağı sunuyor. Tamamen montaja ve bağlantıya hazır olarak sipariş edilebilen drylin lineer eksenler ile eksiksiz taşıma sistemleri yapılandırılabilir. Güçlü motorlar ile elektrikli tahrik teknolojisinde karşılaştığınız çok çeşitli sorunları çözebilirsiniz.

drylin E elektrik motorları
Elektrik motoru mağazası

igus tahrik teknolojisinin kullanıldığı seçili müşteri uygulamaları


Danışma

Sorularınızı şahsen yanıtlamaktan mutluluk duyarım

Nakliye ve danışmanlık

Şahsen:

Pazartesi-Cuma, sabah 7 - akşam 8 arası.
Cumartesi sabah 8 - akşam 12 arası.

Online:

24h

The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.