Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Teslimat - hızlı ve güvenilir

Ürünler 24 saatten itibaren gönderime hazır

İhtiyacınız olan ürünleri ne kadar hızlı teslim edebileceğimizi bilmek ister misiniz? Bu çevrimiçi mağazada, her bir ürünün gönderilebileceği zamanı belirtiriz. Eğer aceleniz varsa, ilgili personelimizle, iletişime geçin, onlar bir çözüm bulmak için sizinle birlikte çalışacaklardır.  

İpucu: Bireysel ve hızlı üretilen bileşenler için3D baskı hizmetimizideneyin. Bir 3D model yükleyin, üretim sürecini ve malzemeyi seçin ve bileşeni doğrudan sipariş edin veya bir teklif isteyin. Hizmet ömrü hesaplamasını ve fizibilite kontrolünü içerir. Aşınmaya dayanıklılığı kanıtlanmış plastikten yapılmıştır.  
Mağazada teslimat süreleri

Bu yüzden çok hızlıyız


igus'ta her şey tek bir kaynaktan gelir. Rulman teknolojisinden kablolara ve enerji besleme sistemlerine kadar ürünlerimizi kendimiz üretiyoruz. Ayrıca Köln'deki merkezimizde ve ürün kategorisine bağlı olarak şubelerimizde de ürünlerin montajını yapmaktayız. Bu nedenle konektörlerle donatılmış kablolar veya kablolarla donatılmış hareketli kablo kanalları kısa sürede sahaya ulaşabilir. Kaymalı ve lineer rulmanlar, hareketli kablo kanalları ve metre bazında satılan son derece esnek kablolarımızı her an teslim edebilmek için; Köln'deki ana üretim tesisimizde kapasitemizi erken bir aşamada genişletmeye başladık.    
Fabrikada rulmanlar ve enjeksiyon kalıplama

Ne yaptık

  • 2021'den beri 380 yeni enjeksiyon kalıplama makinesi satın aldık ve 275 adet makineyi daha verimli olan yenileriyle değiştirdik (tarih: 05/2022). 
  • Paletler için 12.000 adet  ek depolama alanı yarattık 
  • Yeni bir üretim binası inşa etmeye başladık: 20.000m² 2023 baharından itibaren kullanıma hazır olacak 

Nasıl yararlanabilirsiniz

  • Tüm katalog parçalarında %97'den fazla erişilebilirlik, stokta 243.000'den  fazla ürün
  • 80'den fazla ülkede, 30 şube ve ortak ağı sayesinde dünya çapında hızlı teslimat 
  • Minimum sipariş bedeli yok, küçük miktarlar için ek ücret yok
  • Kablo kesim maliyeti yok
  • Pzt'den Cuma'ya 07:00 - 20:00 ve Cmt 08:00 - 12 arası danışmanlık hizmeti

iform takım üretimi

iform - enjeksiyon kalıplama araçlarını kendimiz üretiyoruz

Enjeksiyon kalıplama araçlarımızı kendi takım atölyemizde üretiyoruz. Geliştirme, üretim, numune alma - takım teknolojisinin tüm aşamalarından biz sorumluyuz. Ve kısa mesafeler daha az zaman gerektirir. Sipariş hacmine bağlı olarak, kanıtlanmış yüksek performanslı polimerlerimizden 3D baskı ile print2mold olarak kısa sürede bir takım da üretilebilir. Ayrıca hızlı alet onarımlarını ve bakımları gerçekleştirebilir, böylece ürünlerimizin kullanılabilirliğini garanti edebiliriz.     
iform alet yapımı hakkında daha fazla bilgi
FastLine

FastLine - özel kaymalı yataklar için üretim hattı

Zaman daralıyorsa: FastLine size en fazla yedi gün içinde enjeksiyon kalıplı kaymalı yataklar ve baskı pulları sağlar. iglidur kaymalı yatak tasarlayıcısında sizin için enjeksiyon kalıbın mı yoksa farklı bir üretim yönteminin mi uygun olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz: bütün igus üretim yöntemlerinin fiyat karşılaştırmasını ve standart ürün yelpazemizin bir karşılaştırmasını sunan online araç Bu şekilde, her zaman en iyi fiyatı takip edebilirsiniz.
FastLine hakkında daha fazla bilgi edinin


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.