Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
igus® - hareketi iyileştirin

motion plastics® ile elli yılı aşkın deneyim

Dünyamız zamanın başlangıcından bu yana hareket hâlinde. Teknik ilerlemeler makinelerimizi giderek hızlandırmakta ve hareketlerini giderek daha hassas hâle getirmekte. Bu da makine bileşeneri açısından yeni zorluklar ortaya koymakta. Henüz daha 1964 yılında igus'un kurucusu olan Günter Base'in aklında düşük aşınmaya sahip yüksek performanslı polimerlerden üretilmiş hareketli ürünler geliştirme fikri vardı. Biz buna bugün motion plastics diyoruz. motion plastics ürünleri aynı zamanda çevresel olarak da iyileştirmeler sağlıyor. Üretilen plastiklerin yaşam döngüsü değerlendirmesi iyi bir seviyede. Üretim sürecinde çelikten üretilmiş benzer ürünlere göre % 50 ve alüminyumdan üretilenlere göre % 70 daha az mineral yağı kullanılıyor. Her yıl çevreye salınan 54,4 milyar ton yağlayıcı göz önüne alındığında igus'un yağlama gerektirmeyen polimerleri çevrenin korunmasına ek bir katkı sağlıyor.


Günter Blase masasında

Her şey böyle başladı

Günter Blase, ilk müşterisine "Bana en zor parçanızı verin, mutlaka bir çözüm bulacağım", dedi. Verilen bu söz, şirketin şiarı hâline geldi ve o günden beri igus'un önemli bir parçası oldu.

igus güneş sistemi

En başından beri çevik

Müşteri merkezli igus güneş sistemi, şirketimizin felsefesine derinden kök salmıştır. Değerlerimiz ve davranışlarımız üzerinde etkisi büyük.  

igus bileşenlerine sahip ekskavatör

50'yi aşkın endüstride problem çözücü

72 ülkede ve 50'den fazla sektörde, hareketli plastikler müşterilerimiz için günlük hayatı kolaylaştırır ve uygulamalarını geliştirir. Bunlar, küresel olarak başarılı şirketleri ve küçük işletmeleri içerir.

Enerji besleme sistemleri için igus test laboratuvarı

motion plastics, teknolojinin ta kendisi

Sektörün en büyük laboratuvarında elli yılı aşkın süredir hareketli plastik araştırmaları,­sözümüzü yerine getiren son derece dayanıklı malzemelere yol açtı: "Maliyet azalır, hizmet ömrü artar".

Tom Krause, bir SLS 3D yazıcının önündeyken

İnovasyon, insanlardan gelir

Çalışanlarımız her zaman müşterilerimizin önerilerine açıktır. En başarılı yeniliklerden bazıları işte bu şekilde ortaya çıktı. Şu anda plastikten üretilmiş ilk akıllı kaymalı yatağı ve bir robot kolu içerisinde barındırıyorlar.

Bir kişi trende tablet üzerinden robot kolu yönlendirirken

igus dijital

Ücretsiz igus çevrimiçi araçları her zaman mevcuttur ve şirketin ürünlerini yapılandırmayı ve simüle etmeyi çok kolaylaştırır. Akıllı plastikler olarak adlandırılan akıllı ürünler, gerekli bakım aralıklarını bildirir.

igus fabrika binasının dışı

Güneş sarısı, açık ve esnek

Müşteri igus güneş enerjisi sisteminin merkezindedir: Nicholas Grimshaw tarafından tasarlanan Köln'deki genel merkezimizin mimarisi de bu yol gösterici ilkeyi takip eder.

iform takım üretimi: otomasyon alanı

Şirket içi takım üretimi

Geliştirme, üretim ve numune alımından CT taraması ile kalite kontrole kadar: enjeksiyon kalıplama takımlarımızın üretimi tamamen tarafımızdan yapılmaktadır.­

igus'ta sürdürülebilirlik

Hareketli plastikler ne kadar sürdürülebilir?

Yüksek performanslı plastikler kaynakların ve çevrenin korunmasına katkıda bulunabilirler: üretimleri sırasında, kullanımlarında ve ürünün kullanım ömrünün sonunda.


e-postanızı dört gözle bekliyoruz!

igus yönetimi

Aşamalı dijitalleşme, yüksek derecede ürün inovasyonu, dünya çapında hızlı teslimat süreleri ve sürdürülebilir geri dönüşüm ekonomisi - igus'un ilerlediği gelecekteki projelerden sadece birkaçı. Bu görevleri yerine getirmek için yönetim ekibimizi 2020 yılında genişlettik.

Soldan sağa: Michael Blass, E-chain Sistemleri Direktörü, Gerhard Baus, Yeni İşletmeler Direktörü, Frank Blase, CEO & İş Sahibi, Tobias Vogel, Kaymalı Rulmanlar ve Lineer Teknoloji Direktörü ve Artur Peplinski, igus Uluslararası Direktörü,

“Bu ekiple çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Birlikte 148 yıllık igus deneyimimiz var. Hareketli plastiklere duyduğumuz coşkuyla birleştik" dedi Frank Blase, Kasım 2020 sunumunda.

Topraktaki bitki

Ekibimizin bir parçası olun!

igus, merkezi Köln-Porz'da bulunan ve şubeleri tüm dünyaya yayılmış, sahibi tarafından bizzat yönetilen bir şirket. Her zaman öğrenmeye istekli, bağımsız düşünebilen ve ayrıca soru soracak yeni personel arayışındayız. Müşterilerimiz için en iyi çözümü bulmaya çalışan ve açıklık, açıklık ve dürüstlük ile birlikte çalışan özel bir ekibin parçası olun.

Boş pozisyonlar
igus fabrikasındaki igus personeli

igus blogu

Doğrudan lineer teknoloji ve 3D baskının yanı sıra ürünlerimiz ve endüstri kolları ile ilgili engin mesleki bilgi birikimine sahip uzmanlarımızdan profesyonel enerji besleme kabloları, Düşük Maliyetli Otomasyon ve yataklar hakkında her şeyi öğrenin.  Bir göz atın ve ilham alın!

 

igus blogu logosu


The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.