Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19

igus_hakkında.jpg

igus® – motion plastics® tüm dünyada

Hareketli uygulamalar için yüksek performanslı plastikler, kullanım ömrünü uzatır ve maliyetleri düşürür

igus® GmbH, hareket alanında kullanılan ve uzun kullanım ömrü ve düşük bakım (yağlama gerektirmeme) ile karakterize edilen yüksek performanslı plastiklerden üretilmiş makine elemanları üretmektedir. Bu, maliyeti düşürür ve verimliliği artırır. Ürün portföyü içerisinde sistemler ve hizmetler ile tamamlanan stokta mevcut 100,000'in üzerinde çözüm yer almaktadır. igus®'un yenilikçi gücü, her yıl yüzlerce yeni ürüne ve çözüme yansımaktadır.
igus® ürünleri çeşitli uygulamalarda kullanım ömrüne ilişkin olarak kesin tahminlerde bulunabilmeye izin vermek için yoğun şekilde teste tabi tutulmaktadır. Tüm ürünler ve çözümler çevrimiçi simüle edilebilir ve yapılandırılabilir. Buna ek olarak size kendi testlerinizi yapmanız için numune göndereceğiz. Teslimat hızlıdır ve minimum sipariş adedi mevcuttur.

igus®'un kurucuları, her şeyin başladığı iki kapılı garajın önünde  

Her şey nasıl başladı

İlk igus® ürünleri, Köln, Mülheim'daki iki kapılı bir garajda geliştirildi. Günter Blase, 15 Ekim 1964 tarihinde igus® GmbH'yi kurdu. İlk yirmi yılında igus®, başarılı bir şekilde kendisini endüstriye sofistike teknik plastik bileşen tedarikçisi olarak kabul ettirdi.
1983 yılında Günter Blase'nin oğlu olan Frank Blase, Hareketli Kablo Kanalı Sistemleri ve yataklar gibi kendi ürünleri üzerine yoğunlaşmaya başladı ve bir şirket içi satış departmanı kurdu. 1985 yılından 2018 yılına kadar igus®, çalışan sayısını 40'tan tüm dünyaya yayılmış 3.800 çalışana kadar yükseltti. igus®, önümündeki yıllarda büyümeye yatırım yapmaya devam edecek. Olasılıklar iyi – tüm alanlarda yenilik sayesinde!

Müşteri – igus® güneş sisteminin güneşi

igus® için müşteriler, tüm faaliyetlerin merkezinde yer almaktadır. igus® için müşteriler, güneşin dünya üzerindeki yaşam üzerindeki önemi ile aynı öneme sahiptir. Güneş bize ışık, ısı ve enerji verir; müşterilerimiz de bizlere fikirler, iş ve para verir. Müşteriler mutlu olduğunda igus® da mutlu olur.
igus® tüm dünyada aynı gün teslimat yapar, saatler içerisinde fiyat teklifleri hazırlar, bir sonraki gün ziyareti mümkün kılar. igus® 35 ofisi ile hızlıdır ve yıldan yıla hızlanmaktadır.

igus®

igus® "güneş sistemi"

 

igus® yapısı: ekipler – ekip lideri – yönetim. Kaos kurallarına dayalı bir sistemde.

igus® ticaret fuarlarında  

Bireysel danışmanlık ve bileşen danışmanlığı her şeyden önemlidir – yerine, fuarlarda, telefon ile ve çevrimiçi. Bu çabalar tam hizmet kapsamlı web sitesi ve ayrıntılı kataloglar ile desteklenmektedir.

Bazı gerçekler:

igus® 1964 ylında kuruldu

igus® 35 ülkede ofise ve 80'den fazla ülkede satış ortağına sahiptir

igus® şu anda dünya çapında yaklaşık 3.800 çalışana sahiptir

igus® her yıl 1.500 ile 2.500 arasında yeni ürün ve ürün genişletmesi geliştirmektedir

igus®'taki ortam tamamen açıktır, herkes herkesle doğrudan iletişim kurabilir, herkes aynı masalarda çalışır, aynı çalışma ekipmanlarına, yemekhanede aynı yemek seçeneklerine sahiptir ve aynı WC'yi kullanır

igus® ürünler, bilgisayar yazılım programları, yabancı diller, şirket seminerleri, grup eğitimleri, bayilere yönelik teknik seminerler ve diğer konularla ilgili olarak çalışanlarına sürekli olarak eğitim verir.

E-postanızı dört gözle bekliyoruz!

Frank Blase  
Frank Blase

İcra Kurulu Başkanı
 

Michael Blaß  
Michael Blaß

Ticari Mümessil
Hareketli Kablo Kanalı sistemleri

Tobias Vogel  
Tobias Vogel

Ticari Mümessil
plastik yataklar