Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Fitness ve rehabilitasyon ekipmanlarına yönelik bileşenler

Şu anda on milyondan fazla üye Alman spor salonlarında egzersiz yapıyor ve bu trend giderek yükselmekte. Her zaman odak noktasında: ergonomik ve sorunsuz hareketler. Oturma pozisyonunu, ağırlıkları ve cihazın yatıklığını ayarlamak için igus'un yataklarını ve lineer sistemlerini öneriyoruz. Kullanması rahattır ve neredeyse hiç ses çıkarmadan çalışırlar. En az onun kadar önemli: igus ürünleri hiçbir harici yağlayıcı olmadan çalışır. Sonuçta hiçbir spor salonu üyesi ellerini kirletmek veya şık spor kıyafetlerinin üzerinde yağ lekesi istemez. Her halükarda profesyonel kullanım için egzersiz aletlerinin ister manuel olarak, ister tek bir düğme ile elektronik olarak ayarlansın her gün kesintisiz kullanıma dayanmalıdır.

igus çözümlerinin avantajları:

 • Uygun maliyetli
 • Kurulum alanından ve ağırlıktan tasarruf sağlar
 • Bakım gerektirmeden 7/24 kullanılabilir
 • Hızlıca teslim edilir
 • Montajı kolaydır
 • Eksiksiz sistemden 1 adetlik özel bileşenlere kadar
 • Kullanım ömrü hesaplaması
 • Düşük gürültü ve düşük titreşim sağlar

En iyi üç ürün

drylin lineer teknoloji

drylin lineer teknoloji

iglidur kaymalı yataklar

iglidur kaymalı yataklar
 • Bakım gerektirmeyen kuru çalışma
 • Düşük sürtünme katsayısı
 • Titreşimi emer

igubal küre yataklar

igubal küre yataklar
 • Hiza kaçıklığı telafisi
 • Korozyon oluşmaz, temizlemesi kolay
 • Yüksek yük kapasitesi

Ücretsiz numuneler

Spor ekipmanlarında kullanılan teknolojinin nasıl geliştirileceğini ve maliyetlerin nasıl azaltılacağını kendiniz görün. iglidur kaymalı yatak veya drylin W lineer teknolojisi için ücretsiz numune kutularından sipariş edin.

drylin ve iglidur ürün yelpazesinin uygulama örnekleri

Örnek leg extender (bacak kaslarını çalıştırma aleti) ve multigym

Ağırlık kaldırma egzersizi için en popüler egzersiz aletleri arasında leg extender ve biceps veya multigym üzerinde butterfly bulunur. drylin W lineer kılavuz, bacak egzersizi için ped yüksekliğinin basit ve neredeyse sessiz bir şekilde ayarlanmasını sağlar. Çift profil ve taşıyıcı hızlı bir şekilde monte edilebilir ve yağlama gerektirmeyen çalışmadan dolayı kesinlikle hiçbir bakım yapılması gerekmez. Multigym üzerindeki tüm dayanma noktaları için iglidur G ve M250 kaymalı yataklar uygundur. Hareket dizisindeki her mafsal için önerilirler. Nereye takılırsa takılsın, korozyona dayanıklıdır, gıcırtı yapmaz ve ömür boyu dayanıklıdır.
Leg extender Leg extender
Multigym üzerinde biceps Multigym üzerinde biceps
Butterfly ve latissimus antreman kulesi Multigym üzerinde butterfly

Örnek kürek çekme aleti

Kardiyo vasküler sisteminizi çalıştırmak isterseniz kürek çekme aleti sizin için mükemmeldir. Hem dönen hem de mil etrafında dönen mafsallar iglidur yataklarla ideal şekilde ayarlanabilir – sessiz ve bakım gerektirmez. Kürek çekme aletlerine takılan  drylin® W lineer kılavuz sistemleri kesinlikle yağlama gerektirmez ve bu nedenle açık uygulamalarda kullanılabilir. Çift milli alüminyum profilleri, düşük ağırlıkta yüksek burulma mukavemeti sunar. Lineer yataklar, oturağın sürtünmesiz, sessiz kaymasını sağlar.
Kürek aleti Kürek kolu
Kürek aleti Koltuk rayı
Kürek aleti Dirsekli kollar

Örnek evde egzersiz aleti ve ergometre

İdeal oturuş pozisyonu, evde kullanılan egzersiz aletleri veya ergometreler gibi kardiyo aletlerinde de çok önemli bir rol oynar - sadece bu şekilde örneğin diz ekleminin gerilmesini önleyebilirsiniz. Elle veya çipli kart kontrolüyle, oturak mesafesi ve kavrama kollarının ve ekranların yüksek ayarı saniyeler içinde ve özel ihtiyaçlarınına uygun şekilde yapılır. Profilleri ve komple taşıyıcıları veya tekli lineer yatakları ile drylin® W lineer kılavuz, her yapı ve her tasarım için ideal sistemi sunar. Özellikle elektrikli ayarlama için igus® hareketli kablo kanalları ve kablolar, en küçük bükülme yarıçaplarında bile her kurulum alanında sorunsuz çalışmayı garanti eder.
Kürek çekme aleti Kürek çekme aleti koltuk ayarı
Ergometre Ergometre koltuk ayarı
Kondisyon bisikleti Kondisyon bisikleti ekran ayarları

Örnek kardiyo ekipmanı

igus yatakları ve lineer sistemleri ile profesyonel kullanıma yönelik modeller, uzun vadede bu yüklere dayanması için mekanik gereksinimlerle donatılmıştır. Dayanıklı makine elemanları, uzun yıllar boyunca arıza yapmadan güvenlik ve güvenilirlik sağlar. Sonuç olarak işletmeciler ve spor salonu üyeleri için antreman alanında arızalı makinelerden daha fazla rahatsız edici hiçbir şey olamaz. İster lineer kılavuzlar ister kaymalı yataklar olsun- igus, geleneksel tahrik teknolojisinin tüm bileşenlerinin yağlama gerektirmeyen sürümlerini sunmaktadır. Yağlama gerektirmeyen teknik polimerlere dayanırlar. Dolaşımlı çelik bilyelere göre daha basit olan bu hareket tipi, maliyetleri %40'a kadar düşürürken gürültüyü ve ağırlığı da azaltır.
Koltuk ayarında ve pedalda kaymalı yataklar Koltuk ayarı ve pedal
Kondisyon bisikletinde kaymalı yataklar Kol manivelası
Adımlı motordaki kaymalı yataklar Adım

Başarı öyküleri


Daha fazla bilgi

Fitness ürün broşürü

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında önemli bilgiler
Hemen indirin

igus çevrimiçi araçları

İstenilen ürünü çevrimiçi olarak yapılandırın, kullanım ömrünü hesaplayın, işlem maliyetlerini azaltın
Araçları keşfedin


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.