Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
Yağlayıcı olmadan
hızla forma girin

Spor ekipmanları için iyi tasarlanmış igus® lineer kılavuzlar ve yataklar ile ...

... her zaman aktif kalın

Yatağınızı şimdi değiştirin ve maliyetleri %40'a kadar düşürün

McFit, Fitness First veya Kieser Training – şu anda on milyonu aşkın üye Alman spor salonlarında egzersiz yapıyor ve bu trend giderek yükselmekte. İstatistikler, spor salonlarında kullanılan hizmetlerin büyük bölümünün ağırlık kaldırma egzersizine yönelik fitness aletlerinin ve kardiyo aletlerinin olduğunu göstermekte. Her zaman odak noktasında: ergonomik ve sorunsuz hareketler. Oturuş pozisyonunu, ağırlıkları ve cihazın yatıklığını ayarlamak için igus®'un yataklarını ve lineer sistemlerini öneriyoruz. Kullanması rahattır ve bilyesiz çalıştıkları için neredeyse hiç ses çıkarmadan çalışırlar. Özellikle birkaç yüz egzersiz aletinin bulunduğu büyük spor tesislerinde gürültü üretiminin minimum seviyede olması önemlidir. Aynı derecede önemli bir husus daha: igus® ürünleri yağlama gerektirmez. Her şeye rağmen hiçbir spor salonu üyesi ellerini kirletmek veya şık spor kıyafetlerinin üzerinde yağ lekesi istemez. Her halükarda profesyonel kullanım için egzersiz aletlerinin ister manuel olarak, ister tek bir düğme ile elektronik olarak ayarlansın her gün kesintisiz kullanıma dayanmalıdır. Hafif, sessiz ve yumuşak hareketler ... tekrar tekrar ve günde birkaç saatlik koşu performansları ile.

Spor, fitness ve rehabilitasyon sektörü için igus® yüksek performanslı polimerlerin avantajları:

Bakım gerektirmeyen kuru çalışma, gres yok

Düşük sürtünme katsayıları

Sorunsuz ve sessiz çalışma

Korozyon oluşmaz, temizlemesi kolay

Titreşimi emer

Düşük aşınım

igus® egzersiz aletlerinde: altın ödül almış manus® uygulaması kros kayağı parkurunu evinize getiriyor.

drylin® lineer teknoloji teknoloji
 

drylin® lineer teknoloji teknoloji

iglidur® yataklar
 

iglidur® yataklar

  • Bakım gerektirmeyen kuru çalışma
  • Düşük sürtünme katsayıları
  • Titreşimleri emer

igubal® küre yatakları
 

igubal® küre yatakları

  • Hiza kaçıklığı hatalarını dengeler
  • Korozyon oluşmaz, temizlemesi kolay
  • Yüksek yük kapasitesi

igus® tarafınızdan özel gereksinimlerinize göre üretilmiş çeşitli özel tasarım yataklar

Size özel tasarımla dilediğiniz miktarda ve malzemeyle üretilmiş bileşeniniz

Özel çözümler, standart parçalar olarak igus® ürün yelpazesinin öenmli bir bölümünü oluşturur. Uzmanlarımız üretim süreci ve bileşen malzemesi tercihini tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlar. Amaçlarınıza uygun doğru malzeme, aşınmaya dirençli ve bakım gerektirmeyen yüksek performanslı polimerlerden oluşan geniş bir yelpaze içinden seçilir.


drylin® ve iglidur® ürün yelpazesinin uygulama alanları

Ağırlık kaldırma egzersizi için en popüler egzersiz aletleri arasında leg curl ve extension ve butterfly ve latissimus traction yer almaktadır. Burada drylin® W lineer kılavuzlar ve iglidur® yataklar görevlerini güvenilir bir şekilde yerine getirir. Bu şekilde lineer kılavuz, bacak egzersizi için minder yüksekliğinin basit ve neredeyse sessiz bir şekilde ayarlanmasını sağlar. Çift profil ve taşıyıcı hızlı bir şekilde monte edilebilir ve yağlama gerektirmeyen çalışmadan dolayı kesinlikle hiçbir bakım yapılması gerekmez. Butterfly ve latismus antreman kulesindeki tüm yatak alanları için iglidur® G ve M250 yataklar mükemmeldir. Hareket dizisindeki her mafsal için önerilirler. Nereye takılırsa takılsın, korozyona dayanıklıdır, gıcırtı yapmaz ve ömür boyu dayanıklıdır.

Leg curler ve extention
Butterfly ve latissimus antreman kulesi
Butterfly ve latissimus antreman kulesi

Kardiyo vasküler sisteminizi çalıştırmak isterseniz kürek çekme aleti sizin için mükemmeldir. Hem dönen hem de mil etrafında dönen mafsallar igus® yatakları ile ideal şekilde ayarlanabilir – sessiz ve bakım gerektirmez. Kürek aletlerine monte edilen drylin® lineer kılavuz sistemleri kesinlikle yağlama gerektirmez ve bu nedenle açık uygulamalarda kullanılabilir. Çift milli alüminyum profilleri, düşük ağırlıkta yüksek burulma mukavemeti sunar. Lineer yataklar, oturağın sürtünmesiz, sessiz kaymasını sağlar.

Kürek aleti
Kürek aleti
Kürek aleti

Kullanılan ürünler


İdeal oturuş pozisyonu ayrıca bisiklet antreman aleti, home trainerlar veya ergometreler gibi kardiyo aletlerinde hayati bir rol oynara – örneğin sadece bu şekilde diz ekleminin gerilmesini önleyebilirsiniz. Elle veya çipli kart kontrolüyle, oturak mesafesi ve kavrama kollarının ve ekranların yüksek ayarı saniyeler içinde ve özel ihtiyaçlarınına uygun şekilde yapılır. Profilleri ve kompe taşıyıcıları veya tekli lineer yatakları ile drylin® W lineer kılavuz, her yapı ve tasarım için ideal üretim setini sunar. Elektrikli ayarlamalar için özellikle igus® hareketli kablo kanalları ve kablolar, en dar bükme yarıçaplarıyla bile her kurulum alanında sorunsuz çalışmayı garanti eder.

drylin® lineer teknolojisine sahip kardiyo aletleri – koltuk, ekran ve tutamak ayarı

Koltuk ayarı
Kardiyo aleti ekran ayarı
Kardiyo aleti tutamak ayarı

Kullanılan ürünler


iglidur® yataklar kardiyo aletlerinde ve pedalda – sele ayarı

Sele ayarı
Pedal yatağı

Kullanılan ürünler

igus® yataklar ve lineer sistemler ile profesyonel kullanıma yönelik modeller uzun vadede bu yüklere dayanması için mekanik gereksinimlerle donatılmıştır. Dayanıklı makine elemanları uzun yıllar boyunca arıza yapmadan güvenlik ve güvenilirlik sağlar. Sonuç olarak işletmeciler ve spor salonu üyeleri için antreman alanında arızalı makinelerden daha fazla rahatsız edici hiçbir şey olamaz. İster lineer kılavuzlar olsun ister yataklar – igus® geleneksel tahrik teknolojisinin tüm bileşenlerininin yağlama gerektirmeyen sürümlerini sunmaktadır. Yağlama gerektirmeyen teknik plastik ürünlere dayanırlar. Dolaşımlı çelik bilyelere kıyasla daha basit olan bu hareket tipi, maliyetleri %40'a kadar azaltırken çalışma gürültülerini ve ağırlığı da düşürür.


igus® ürünleri spor, fitness ve rehabilitasyon sektörlerinde başarıyla kullanılmaktadır

Burada müşterilerimizin uygulama örneklerinden bazılarını görebilirsiniz


Daha fazla bilgi

igus® teslimat süreleri