Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

Fon +90-262 502 14 08

Fax +90-262 502 14 19

Spor ekipmanları için iyi tasarlanmış igus® lineer kılavuzlar ve yataklar ile ...

... her zaman aktif kalın

Yatağınızı şimdi değiştirin ve maliyetleri %40'a kadar düşürün

McFit, Fitness First veya Kieser Training – şu anda on milyonu aşkın üye Alman spor salonlarında egzersiz yapıyor ve bu trend giderek yükselmekte. İstatistikler, spor salonlarında kullanılan hizmetlerin büyük bölümünün ağırlık kaldırma egzersizine yönelik fitness aletlerinin ve kardiyo aletlerinin olduğunu göstermekte. Her zaman odak noktasında: ergonomik ve sorunsuz hareketler. Oturuş pozisyonunu, ağırlıkları ve cihazın yatıklığını ayarlamak için igus®'un yataklarını ve lineer sistemlerini öneriyoruz. Kullanması rahattır ve bilyesiz çalıştıkları için neredeyse hiç ses çıkarmadan çalışırlar. Özellikle birkaç yüz egzersiz aletinin bulunduğu büyük spor tesislerinde gürültü üretiminin minimum seviyede olması önemlidir. Aynı derecede önemli bir husus daha: igus® ürünleri yağlama gerektirmez. Her şeye rağmen hiçbir spor salonu üyesi ellerini kirletmek veya şık spor kıyafetlerinin üzerinde yağ lekesi istemez. Her halükarda profesyonel kullanım için egzersiz aletlerinin ister manuel olarak, ister tek bir düğme ile elektronik olarak ayarlansın her gün kesintisiz kullanıma dayanmalıdır. Hafif, sessiz ve yumuşak hareketler ... tekrar tekrar ve günde birkaç saatlik koşu performansları ile.

Spor, fitness ve rehabilitasyon sektörü için igus® yüksek performanslı polimerlerin avantajları:

Bakım gerektirmeyen kuru çalışma, gres yok

Düşük sürtünme katsayıları

Sorunsuz ve sessiz çalışma

Korozyon oluşmaz, temizlemesi kolay

Titreşimleri emer

Düşük aşınım


igus® egzersiz aletlerinde: altın ödül almış manus® uygulaması kros kayağı parkurunu evinize getiriyor.

 

drylin® lineer teknoloji teknoloji
 

drylin® lineer teknoloji teknoloji  

Aşınmaya dayanıklıdır

Son derece sessiz çalışır

Online yapılandırılabilir


drylin® online mağazaya gidin

iglidur® yataklar
 

iglidur® yataklar  

Bakım gerektirmeyen kuru çalışma

Düşük sürtünme katsayıları

Titreşimleri emer


drylin® online mağazaya gidin

igubal® küre yatakları

igubal® küre yatakları  

Hiza kaçıklığı hatalarını dengeler

Korozyon oluşmaz, temizlemesi kolay

Yüksek yük kapasitesi

igubal® mağazasına gidin

Özel uygulamanız için özel çözümler

Spor, fitness ve rehabilitasyon alanlarında uzun yıllara dayanan deneyimimizden istifade edin:
Michael Hornung  

Herhangi bir sorunuz veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa size dilediğiniz zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!
Michael Hornung
Tel: +49 2203 9649 156

 

drylin® ve iglidur® ürün yelpazesinin uygulama alanları

Ağırlık kaldırma egzersizi için en popüler egzersiz aletleri arasında leg curl ve extension ve butterfly ve latissimus traction yer almaktadır. Burada drylin® W lineer kılavuzlar ve iglidur® yataklar görevlerini güvenilir bir şekilde yerine getirir. Bu şekilde lineer kılavuz, bacak egzersizi için minder yüksekliğinin basit ve neredeyse sessiz bir şekilde ayarlanmasını sağlar. Çift profil ve taşıyıcı hızlı bir şekilde monte edilebilir ve yağlama gerektirmeyen çalışmadan dolayı kesinlikle hiçbir bakım yapılması gerekmez. Butterfly ve latismus antreman kulesindeki tüm yatak alanları için iglidur® G ve M250 yataklar mükemmeldir. Hareket dizisindeki her mafsal için önerilirler. Nereye takılırsa takılsın, korozyona dayanıklıdır, gıcırtı yapmaz ve ömür boyu dayanıklıdır.

Leg curler ve extention  
Butterfly ve latissimus antreman kulesi  
Butterfly ve latissimus antreman kulesi  

Kardiyo vasküler sisteminizi çalıştırmak isterseniz kürek çekme aleti sizin için mükemmeldir. Hem dönen hem de mil etrafında dönen mafsallar igus® yatakları ile ideal şekilde ayarlanabilir – sessiz ve bakım gerektirmez. Kürek aletlerine monte edilen drylin® lineer kılavuz sistemleri kesinlikle yağlama gerektirmez ve bu nedenle açık uygulamalarda kullanılabilir. Çift milli alüminyum profilleri, düşük ağırlıkta yüksek burulma mukavemeti sunar. Lineer yataklar, oturağın sürtünmesiz, sessiz kaymasını sağlar.

Kürek aleti  
Kürek aleti  
Kürek aleti  
Kullanılan ürünler

İdeal oturuş pozisyonu ayrıca bisiklet antreman aleti, home trainerlar veya ergometreler gibi kardiyo aletlerinde hayati bir rol oynara – örneğin sadece bu şekilde diz ekleminin gerilmesini önleyebilirsiniz. Elle veya çipli kart kontrolüyle, oturak mesafesi ve kavrama kollarının ve ekranların yüksek ayarı saniyeler içinde ve özel ihtiyaçlarınına uygun şekilde yapılır. Profilleri ve kompe taşıyıcıları veya tekli lineer yatakları ile drylin® W lineer kılavuz, her yapı ve tasarım için ideal üretim setini sunar. Elektrikli ayarlamalar için özellikle igus® hareketli kablo kanalları ve kablolar, en dar bükme yarıçaplarıyla bile her kurulum alanında sorunsuz çalışmayı garanti eder.

drylin® lineer teknolojisine sahip kardiyo aletleri – koltuk, ekran ve tutamak ayarı
Koltuk ayarı  
Kardiyo aleti ekran ayarı  
Kardiyo aleti tutamak ayarı  
Kullanılan ürünler
iglidur® yataklar kardiyo aletlerinde ve pedalda – sele ayarı
Sele ayarı  
Pedal yatağı  
Kullanılan ürünler

igus® yataklar ve lineer sistemler ile profesyonel kullanıma yönelik modeller uzun vadede bu yüklere dayanması için mekanik gereksinimlerle donatılmıştır. Dayanıklı makine elemanları uzun yıllar boyunca arıza yapmadan güvenlik ve güvenilirlik sağlar. Sonuç olarak işletmeciler ve spor salonu üyeleri için antreman alanında arızalı makinelerden daha fazla rahatsız edici hiçbir şey olamaz. İster lineer kılavuzlar olsun ister yataklar – igus® geleneksel tahrik teknolojisinin tüm bileşenlerininin yağlama gerektirmeyen sürümlerini sunmaktadır. Yağlama gerektirmeyen teknik plastik ürünlere dayanırlar. Dolaşımlı çelik bilyelere kıyasla daha basit olan bu hareket tipi, maliyetleri %40'a kadar azaltırken çalışma gürültülerini ve ağırlığı da düşürür.

igus® ürünleri spor, fitness ve rehabilitasyon sektörlerinde başarıyla kullanılmaktadır

Burada müşterilerimizin uygulama örneklerinden bazılarını görebilirsiniz.
Rhabilitasyon ekipmanları  
En yüksek düzeyde güvenilirlik ve yük kapasitesi

Bu uygulama esas olarak rehabilitasyon sırasında koşu bandı üzerinde yürüme engelli kişilerin güvenliğini sağlar. iglidur® yataklar uzun kullanım ömrü ve en yüksek düzeyde yük kapasitesini garanti eder.

Body-Spider®  
Yerden tasarruf sağlar ve bakım gerektirmez

Aynı anda tek bir egzersiz aletinde çalışan 18 kişi – Body-Spider® ile bu artık hayal değil. igus®'un yaklaşık 100 plastik yatağı, gerekli kompaktlığı ve bakım gerekmeden çalışmayı garanti eder.

Bacak presi  
Yağlama gerekmeden sorunsuz kayma

Bu bacak pres aleti ile kaslar ideal şekilde güçlendirilir. drylin® lineer teknoloji ile sağlanan sorunsuz kayma, antreman sırasında yüksek düzeyde başarı elde edilmesini taahhüt eder. Buna ek olarak korozyona uğramayan ve bakım gerektirmeyen bileşenler açık alanda kullanıma izin verir.

Yüksek kalite fitness ekipmanları  
Uygun maliyetlidir, düşük gürültülüdür ve yağlama gerektirmez

drylin® W modüler kit ile A & D Sports ayrıca yüksek kalite fitness ekipmanlarını uygun maliyetli ve aynı zamanda yağlama gerektirmeyen bileşenlerle donatma imkanı bulmuştur.

Tabure – hareketli oturuş  
Daimi gerilim altında bile son derece dayanıklı.

Bu uygulama ile kullanıcılar vücut gerginliğini geliştirir ve sırt kaslarını çalıştırır. igubal® küte yataklar, rahat oturmanıza izin verir ve daimi gerilime dayanır.

Kondisyon bisikleti  
Uzun kullanım ömrü, sessiz ve uygun maliyetli

Bu uygulama, metal yataklardan plastik çözümlere geçmenin avantajlarını vurgulamaktadır. Bu kondisyon bisikleri ile igubal® küre yataklar sessiz çalışmayı ve asgari düzeyde bakımı garanti eder.

Daha fazla bilgi

Danışma

Sorularınızı şahsen yanıtlamaktan mutluluk duyarım

Nakliye ve danışmanlık

Şahsen:

Pazartesi-Cuma, sabah 7 - akşam 8 arası.
Cumartesi sabah 8 - akşam 12 arası.

Online:

24h