Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Hareketli kablo kanalları, kablolar, rulman ürünleri ve malzeme taşımaya yönelik sensörler

Hareketlilik için ürünler Kesintisiz lojistik operasyonlarda sessizdir ve bakım gerektirmez.

Lojistik faaliyetlerde aksama olmadan depolama yapabilmek, hızlı tedarik zincirleri için hayati önem taşır. Müşteriler malları için gereksiz yere beklemek istemezler ve üreticiler için zamanında teslimat belirleyici bir rekabet avantajıdır. Süreçler, özellikle daha büyük ölçekli malzeme taşımada genellikle otomatik olarak işler. Endüstriyel araçlara ek olarak, ­kaldırma masaları ve paletleyiciler, otomatik kılavuzlu araçlar (AGV) ile depolama ve geri alma üniteleri (SRU) birim yükleri ve paketleri bağımsız olarak hareket ettirirler. Ürünlerimiz, yağlanmadan çalışabildikleri ve bu nedenle bakım gerektirmediği için 7/24 çalışabilmektedir. Ek olarak; hareketli kablo kanallarımız, kablolarımız, kaymalı ve lineer yataklarımız ağırlıktan ve kurulum alanından tasarruf sağlarlar, bu da özellikle yüksek raflı depolarda önemli bir özelliktir.
 

SRU & servis araçları

Depolama ve geri alma üniteleri, mekik sistemleri ve transfer arabaları için yerden tasarruf sağlayan, dayanıklı enerji besleme sistemleri
Daha fazlasını öğrenin

Endüstriyel araçlar

Forkliftler, otomatik taşıma sistemleri vb. için yağlama ve bakım gerektirmeyen kaymalı ve lineer yataklar.
Şimdi keşfedin

Kaldırma tablaları

Kaldırma masalarının silindirik ve makaslı bağlantıları için son derece esnek polimer yataklar
Daha fazlasını öğrenin

Konveyör teknolojisi

Asma sistemler, makaralı konveyörler, makaralı bilyalı masalar ve diğer konveyör sistemleri için bakım gerektirmeyen bileşenler
Şimdi keşfedin

LogiMAT igus ürün numuneleri

Bir prototip numunesini ücretsiz olarak alın

LogiMAT 2024 için inovasyon ürünlerinin igus ile donatılması

Numune hizmetimiz e-chain'ler, kablolar, lineer tahrikler ve yataklar için bireysel danışmanlık ve tasarım sağlamaktadır.
Şimdi iletişime geçin

smart plastics ile rulman arızalarını önleyin

smart plastics lojistikte güvenilirliği artırır. Sahip olduğu akıllı sensör teknolojisi, hareketli kablo kanalları ve kablolar gibi ürünlerin durumunu ve önerilen bakım tarihlerini bildirir.

Avantajlarınız
  • Bakım maliyetlerinizi azaltın ve beklenmedik durma sürelerinin önüne geçin
  • Daha uzun kullanım ömrü ve daha verimli tesisler
  • Zamandan tasarruf edin – sıra dışı durumların nedenlerini daha hızlı tespit edin
Tanıtım belgesi: smart plastics faydaları ve uygulamaları
 
Akıllı plastik ürünler hakkında daha fazlasını öğrenin
Akıllı ürünler rulman arızalarını nerelerde önleyebilir? Daha fazlasını öğrenmek için videoyu izleyin.

Tanıtım belgesi: Malzeme taşımada güvenli enerji iletimi

Makine parçaları uzun mesafelerde dinamik olarak çalışırken güvenilir bir şekilde elektrikle nasıl beslenebilir?

Bu tanıtım belgesi, iç ve dış mekan vinçlerinde, elektrikli havai demiryolu hatlarında, elektrikli trenlerde, depolama ve geri alma birimlerinde (SRU'lar)ve çapraz aktarma taşıyıcılarında (CTC'ler)kablo kılavuzluğu için e-chain'ler ve bara sistemleriyle ilgilidir.
Tanıtım belgesini hemen okuyun

Başarı öyküleri

SIVAPlan depolama ve geri alma birimleri

SIVAPlan depolama ve geri alma birimlerinde dikey enerji besleme sistemi

SIVAplan, depolama ve geri alma birimleri için, ağırlığı azaltan ve kurulumu hızlı guidelok slimline P enerji besleme sistemini başarıyla test etti. Sistem artık seri üretimde de kendini kanıtlamıştır.
Buck Engineering & Consulting'den X-ray robotları

Otonom taşıma araçları için bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar

Bu AGV'deki süspansiyon mekanizması, 550 kg'a kadar taşıma yükünde titreşime ve yüksek kuvvetlere maruz kalmıştır. Hem bu nedenle hem de yerden tasarruf etmek için taşıma araçlarında iglidur Z polimer kaymalı yataklar kullanılmaktadır.
Malzeme taşıma uygulamaları

...diğer başarı hikayeleri

Yüksek raflı depo, AGV, sipariş toplayıcı veya endüstriyel araç. Bu uygulama örnekleri size rulman ürünlerimizin, hareketli kablo kanallarının ve kabloların malzeme taşımada nasıl kullanıldığını gösterir.
Şimdi keşfedin

igus bilgi: malzeme taşıma hakkında öne çıkan trendler ve konular


Daha fazla bilgi

Bilgi broşürü

Ürünlerimize genel bir bakış ve malzeme taşımayla ilgili daha fazla bilgi.
Hemen indirin

igus standı

sizin için özel olarak hazırlanmış igus ürünleri hemen elinizin altında: XXL numune kutusu ile,
Şimdi ücretsiz talep edebilirsiniz


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.