Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Malzeme taşıma için dayanıklı bileşenler

Kesintisiz lojistik operasyonlarda bakım gerektirmez ve sessizdir.

Lojistik faaliyetlerde aksama olmadan depolama yapabilmek, hızlı tedarik zincirleri için hayati önem taşır. Müşteriler malları için gereksiz yere beklemek istemezler ve üreticiler için zamanında teslimat belirleyici bir rekabet avantajıdır. Süreçler, özellikle daha büyük ölçekli malzeme taşımada genellikle otomatik olarak işler. Endüstriyel araçlara ek olarak, ­kaldırma masaları ve paletleyiciler, otomatik kılavuzlu araçlar (AGV) ile depolama ve geri alma üniteleri (SRU) birim yükleri ve paketleri bağımsız olarak hareket ettirirler. Ürünlerimiz, yağlanmadan çalışabildikleri ve bu nedenle bakım gerektirmediği için 7/24 çalışabilmektedir. Ek olarak; hareketli kablo kanallarımız, kablolarımız, kaymalı ve lineer yataklarımız ağırlıktan ve kurulum alanından tasarruf sağlarlar, bu da özellikle yüksek raflı depolarda önemli bir özelliktir.
 

SRU & servis araçları

Depolama ve geri alma üniteleri, mekik sistemleri ve transfer arabaları için yerden tasarruf sağlayan, dayanıklı enerji besleme sistemleri

Daha fazlasını öğrenin

Endüstriyel araçlar

Forkliftler, otomatik taşıma sistemleri vb. için yağlama ve bakım gerektirmeyen kaymalı ve lineer yataklar.

Şimdi keşfedin

Kaldırma tablaları

Kaldırma masalarının silindirik ve makaslı bağlantıları için son derece esnek polimer yataklar

Daha fazlasını öğrenin

Konveyör teknolojisi

Asma sistemler, makaralı konveyörler, makaralı bilyalı masalar ve diğer konveyör sistemleri için bakım gerektirmeyen bileşenler

Şimdi keşfedin

Afiş haberleri '22

autoglide5 için kayar profillerle daha fazla maliyet tasarrufu sağlayın 

Kısıtlı alanlarda güvenli dikey enerji beslemesi

Asma uygulamaları için SEW-EURODRIVE hibrit kablo

Tüm 2022 haberlerini gördünüz mü? Genel bakışa buradan ulaşabilirsiniz.

Turuncu çizgi

autoglide 5 iSet

Gelişmiş mühendislik süreçleri basitleştirdi.
Sadece üç tıklamayla tam sete ulaş

▶ autoglide 5 iSet şimdi keşfet


Çok büyük hareketli plastik numune kutusu

Bir şeyleri denemek kolaylaştı: igus standıyla her zaman kendi sektörünüze uygun en yeni motion plastics ürünlere sahip olursunuz. 
 
Size teşhir ürününü getirdikten sonra talebiniz üzerine monte edeceğiz ve bölmeleri seçtiğiniz ürünlerle dolduracağız. Ya da dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz. Standı isterseniz kalıcı isterseniz de belirli bir süre için kullanabilirsiniz.

Şimdi ücretsiz sipariş verin


The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.