Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19

malzeme taşıma için hareket plastikleri

Kesintisiz lojistik operasyonlarda bakım gerektirmez ve sessizdir.

Lojistik faaliyetlerde aksama olmadan depolama yapabilmek, hızlı tedarik zincirleri için hayati önem taşır. Müşteriler malları için gereksiz yere beklemek istemezler ve üreticiler için zamanında teslimat belirleyici bir rekabet avantajıdır. Süreçler, özellikle daha büyük ölçekli iç lojistikte, büyük ölçüde otomatik olarak işlerler. Endüstriyel araçlara ek olarak, ­kaldırma masaları ve paletleyiciler, otomatik kılavuzlu araçlar (AGV) ile depolama ve geri alma üniteleri (SRU) birim yükleri ve paketleri bağımsız olarak hareket ettirirler. hareketli plastikler, yağlama olmadan çalıştıkları ve bu nedenle bakım gerektirmedikleri için 7/24 çalışmayı desteklerler. Ek olarak; hareketli kablo kanallarımız, kablolarımız, kaymalı ve lineer yataklarımız ağırlıktan ve kurulum alanından tasarruf sağlarlar, bu da özellikle yüksek raflı depolarda önemli bir özelliktir.
 

SRU & servis araçları

Depolama ve geri alma üniteleri, mekik sistemleri ve transfer arabaları için yerden tasarruf sağlayan, dayanıklı enerji besleme sistemleri

Daha fazlasını öğrenin

Endüstriyel araçlar

Forkliftler, otomatik taşıma sistemleri vb. için yağlama ve bakım gerektirmeyen kaymalı ve lineer yataklar.

Şimdi keşfedin

Kaldırma tablaları

Kaldırma masalarının silindirik ve makaslı bağlantıları için son derece esnek polimer yataklar

Daha fazlasını öğrenin

Konveyör teknolojisi

Asma sistemler, makaralı konveyörler, makaralı bilyalı masalar ve diğer konveyör sistemleri için bakım gerektirmeyen bileşenler

Şimdi keşfedin

2021 yılındaki yeni ürünler

5 dakikada 3 yeni ürün

Malzeme taşımayla ilgili öne çıkan çalışmalarımızın bir videosu

Bu yıl 168 yeniliği hayata geçiriyoruz. Endüstri Müdürü Thorsten Mersch iki dakikadan kısa bir süre içinde en önemli haberleri sizlere sunacak. Bu, veri yolu kablolarında durum izlemeyi de kapsar:

  • Çalışma sırasında iletim özelliklerinin ölçümü
  • Ek ölçüm çekirdeklerinden tasarruf sağlar
  • Geçmeli konektörler dahil tüm kabloların akıllı izlenmesi

i.Sense CF.D'yi şimdi keşfedin

Yatay hareketler hızlı bir şekilde kurulur

SEW MOVILINK DDI için uygun hibrit kablolar

Minimum çabayla kolay dikey enerji beslemesi


Çok büyük hareketli plastik numune kutusu

Bir şeyleri denemek kolaylaştı: igus standıyla her zaman kendi sektörünüze uygun en yeni motion plastics ürünlere sahip olursunuz. 
 
Size teşhir ürününü getirdikten sonra talebiniz üzerine monte edeceğiz ve bölmeleri seçtiğiniz ürünlerle dolduracağız. Ya da dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz. Standı isterseniz kalıcı isterseniz de belirli bir süre için kullanabilirsiniz.

Şimdi ücretsiz sipariş verin


The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.