My contact person
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

Fon +90-262 502 14 08

Fax +90-262 502 14 19

speedigus® - igus® tarafından özel parça üretim hizmetleri

speedigus® nedir?


igus® olarak biz, ürünlerine ve makinelerine teknik avantajlar sunarken müşterilerimizin maliyetleri düşürmesine yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Biz bunu "uzun ömürlü plastikler" olarak adlandırıyoruz .
 
Bazın müşterilerimiz özel parçalara veya hizmetlere ihtiyaç duyuyor ve yıllardır bu igus® desteğinin önemli bir parçasını oluşturdu.
 
Artık speedigus® ile, igus® tribo plastiklerin avantajlarını kulaanrak özel parçaları hızla birleştiriyoruz.

 

speedimold
Burası, müşterinin 3 boyutlu modelinin kullanılarak hızlı bir alüminyum enjeksiyon kalıbı aletinin üretildiği ve gerçek igus® parçaların çok hızlı bir şekilde ürtilmesine imkan tanıyan yer. Bu hizmet için teslimat süresi 24 saat ile maksimum üç hafta arasında değişiyor.
 
speedicut
Burası, igus® stok çubuğun özel bir parçayı 2 boyutlu çizime veya 3 boyutlu modele işlemek için kullanıldığı yer. Bu hizmet için teslimat süresi 3 gün ile maksimum üç hafta arasında değişiyor.

Speedimold

Enjeksiyon kalıpla üretilen özel üretim iglidur® parçalar. Bir alüminyum aleti kullanarak speedimold parçası üretilir ve yalın üretim yöntemi sayesinde bu işlem son derece hızlı olabilir. Teslimat süresi 24 saat kadar kısa olabilir ve karmaşık bileşenler için bile 15 iş gününden uzun olmaz. Takım masrafları düşüktür, 1000 Sterlin'den başlamaktadır.
 

+ -
24 saatten itibaren standart
speedigus®
toleransla üretilir
enjeksiyon kalıplı parçalar
prototipler için ideal

 

speedicut

Stok çubuktan işlenen özel üretim iglidur® parçalar. Standart bir iglidur® stok çubuğu müşterinin çizimine göre işleyerek bir speedicut parça üretilir. Teslimat süreleri 3 gün gibi kısa olabilir ancak kesinlikle 15 iş gününden uzun olmayacaktır.
 

+ -
3 günden itibaren
çiziminize göre
doğru işlenen
100 mm çap
limiti
düşük hacim için ideal

 

speedifit

Özel tertibata uyan iglidur® parçalar. Bir speedifit parçası, standart veya özel üretim bir iglidur® kaymalı yatağı alıp, müşterinin çizimine göre işlenen yuvaya takarak üretilir. Bu bütün tertibat tek bir bileşen olarak sağlanarak, zaman ve paradan tasarruf sağlar.
 

+ -
tedarikçi/sipariş
sayısını azaltın
üretkenliği arttırın 5 günden itibaren
nakit akışını arttırın

 
 
Neden iglidur® kaymalı yataklar?

iglidur® yatakları hakkında genel bilgi. Yapı, kurulum, toleranslar, teknik veriler, SSS