Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Yenilenebilir enerjiler için dayanıklı, bakım gerektirmeyen bileşenler

Özellikle yenilenebilir enerji kaynaklarından enerji üretimi, güvenilir ve dayanıklı teknolojik çözümler gerektirir. Bu süreçte farklı sistemler genellikle UV ışınımı, sıcaklık dalgalanmaları, kuvvetli rüzgârlar, kir ve toz gibi açırı çevresel koşullara maruz kalır ve bunlara yıllarca dayanması gerekir.
 
Özel sisteminize göre tasarlanmış, teknolojinizi geliştirmenize, sisteminizi optimize etmenize maliyetleri azaltmanıza yardımcı olabilecek, yüksek performanslı polimerlerden üretilmiş özel çözümler sunuyoruz.

igus ürünlerinin faydaları:

  • Yağlama ve bakım gerektirmez
  • UV dirençli
  • Kirden ve tozdan etkilenmez
  • Hava koşullarına karşı dayanıklı
  • Korozyona dirençli
  • Tahmin edilebilir uzun kullanım ömrü
  • Müşteriye özel çözümler

Fotovoltaikler

İzleme sistemleri, yüzer PV ve temizleme sistemleri için yağlama gerektirmeyen yatak teknolojisi
Daha fazlasını öğrenin

Güneş enerjisi

Parabolik oluklar, Fresnel güneş paneli sistemleri ve güneş enerjisi kuleleri için bakım gerektirmeyen kaymalı ve küresel yataklar
Daha fazlasını öğrenin

Hidroelektrik

Dalga enerjisi santralleri, hidroelektrik türbinleri ve eleme tesisleri için UV ve tuzlu suya dayanıklı bileşenler
Daha fazlasını öğrenin

Rüzgâr gücü

Rotor kanat ayarları, fren sistemleri ve daha fazlası için sağlam yatak teknolojisi ve enerji tedariki
Daha fazlasını öğrenin


Müşterilerimiz tarafından başarıyla kullanılmakta

TecnoSun Solar Systems fotovoltaik takip sistemi

Tüm hava koşullarına dayanır: kaymalı yataklar Fotovoltaik izleyicilerde

TecnoSun Solar Systems AG takip sistemleri, alçak kurulum yüksekliği sayesinde uygun maliyetleri ile oldukça ikna edicidir. Çekiş halkası için şirket her türlü hava koşulunda onlarca yıl çalışmaya devam edecek, düşük bakım gerektiren yataklara ihtiyaç duymaktaydı. Aradıkları şeyi igus'ta buldular: kuru çalışan iglidur P kaymalı yataklar bakım gerektirmez, kire ve aşırı hava koşullarına karşı dayanıklıdır ve kalın kar katmanı altında bile ağır yüklere karşı dayanıklıdır.
Yenilenebilir enerji uygulamalarına genel bakış

... ve daha fazla başarı öyküsü

Fresnel kolektörlerde ve parabolik aynalarda UV ışınlarına karşı dayanıklı kaymalı yataklar, güneş enerjisi temizleme robotlarında ortama dayanıklı küresel yataklar, dalga enerjisi dönüştürücülerde kızaklı yataklar, gelgit türbinlerinde ve bilgi işlem sistemlerinde korozyona karşı dayanıklı enerji kılavuzları; müşterilerimizin motion plastics ürünlerimizi kullanıldığı diğer uygulamaları keşfedin ve avantajlarına göz atın.
Daha fazla müşteri projesi keşfedin

Daha fazla bilgi

Bilgi broşürü

Fotovoltaik sistemler, termal güneş enerjisi, rüzgar ve hidroelektrik için endüstriyel çözümler ve ürünler
Hemen indirin

igus standı

sizin için özel olarak hazırlanmış igus ürünleri hemen elinizin altında: XXL numune kutusu ile,
Şimdi ücretsiz talep edebilirsiniz


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.