Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)
Tech up & cost down
Yenilenebilir enerji için
motion plastics

Uzun süreli enerji üretimi için bakım gerektirmeyen ve güvenilir çözümler


Özellikle yenilenebilir enerji kaynaklarından enerji üretimi, güvenilir ve dayanıklı teknolojik çözümler gerektirir. Bu süreçte farklı sistemler genellikle UV ışınımı, sıcaklık dalgalanmaları, kuvvetli rüzgârlar, kir ve toz gibi açırı çevresel koşullara maruz kalır ve bunlara yıllarca dayanması gerekir.
 
Özel sisteminize göre tasarlanmış, teknolojinizi geliştirmenize, sisteminizi optimize etmenize maliyetleri azaltmanıza yardımcı olabilecek, yüksek performanslı polimerlerden üretilmiş özel çözümler sunuyoruz.

Bir bakışta avantajlarınız

  • Bakım ve yağlama gerektirmez
  • UV dirençli
  • Kirden ve tozdan etkilenmez
  • Hava koşullarına karşı dayanıklı
  • Korozyona karşı dayanıklıdır
  • Tahmin edilebilir uzun kullanım ömrü
  • Müşteriye özel çözümler

Fotovoltaikler

İzleme sistemleri, yüzer PV ve temizleme sistemleri için yağlama gerektirmeyen yatak teknolojisi

Daha fazlasını öğrenin

Güneş enerjisi

Parabolik oluklar, Fresnel güneş paneli sistemleri ve güneş enerjisi kuleleri için bakım gerektirmeyen kaymalı ve küresel yataklar

Daha fazlasını öğrenin

Rüzgâr gücü

Rotor kanat ayarları, fren sistemleri ve daha fazlası için sağlam yatak teknolojisi ve enerji tedariki

Daha fazlasını öğrenin

Hidro enerji

Dalga enerjisi santralleri, hidroelektrik türbinleri ve eleme tesisleri için UV ve tuzlu suya dayanıklı bileşenler

Daha fazlasını öğrenin


Müşterilerimiz tarafından başarıyla kullanılmakta

Fotovoltaik izleme sistemleri

Tüm hava koşullarına dayanır: kaymalı yataklar Fotovoltaik izleyicilerde

TecnoSun Solar Systems AG izleme sistemleri, alçak kurulum yüksekliği sayesinde uygun maliyetleri ile oldukça ikna edici. Çekme segmanı için şirketin her tür hava koşulunda onlarca yıl çalışmaya devam edecek, düşük bakım gerektiren yataklara ihtiyacı vardı. Aradıkları şeyi igus'ta buldular: kuru çalışan iglidur P kaymalı yataklar bakım gerektirmez, kire ve aşırı hava koşullarına karşı dirençlidir ve kalın kar katmaı ile kaplanmış olsalar bile ağır yüklere dayanırlar.

Fotovoltaik izleme sistemleri

Güneş paneli temizlik ekipmanları için temiz yatak çözümleri

TG hyLIFT GmbH, boyu 100 metreye varan güneş panelleri boyunca yuvarlanan ve ince toz, kuş pislikleri ve likenleri temizleyen uzaktan kumandalı bir temizleyici geliştirdi. Mühendisler tekerleklerde ortama karşı dirençli iglidur P kaymalı yataklara güvendi. Hiza kaçıklıklarını dengelediklerinden ve sürekli suyla ve deterjanla temas hâlindeyken bile güvenilir bir şekilde çalıştıklarından dönen fırçada aşınmaya dayanıklı igubal sabit flanşlı yataklar kullanılıyor. Kuru çalışmaları sayesinde igus bileşenleri hemen hemen hiç bakım gerektirmez.


Devasa motion plastics numune kutusu

Bir şeyleri denemek kolaylaştı: igus standıyla her zaman kendi sektörünüze uygun en yeni motion plastics ürünlere sahip olursunuz. 
 
Size teşhir ürününü getirdikten sonra talebiniz üzerine monte edeceğiz ve bölmeleri seçtiğiniz ürünlerle dolduracağız. Ya da dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz. Standı isterseniz kalıcı isterseniz de belirli bir süre için kullanabilirsiniz.

Şimdi ücretsiz sipariş verin!


Danışma

Sorularınızı şahsen yanıtlamaktan mutluluk duyarım

Nakliye ve danışmanlık

Şahsen:

Pazartesi-Cuma, sabah 7 - akşam 8 arası.
Cumartesi sabah 8 - akşam 12 arası.

Online:

24h

The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.