Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

iglidur® kılavuz halkaları​

Pistonlar ve çubukları güvenilir ve güvenli bir şekilde yönlendirin​

iglidur kılavuz halkaları, pistonları ve rotları hidrolik ve pnömatik alanlardaki aşınmaya karşı korumak için rulman olarak kullanılır. Uygulamalarda pnömatik ve hidrolik silindirlerin yanı sıra gazlı pistonlar, amortisörler bulunur. Kullanılan iglidur yüksek performanslı plastikler, en düşük sürtünme katsayılarının yanı sıra optimum çalışma ve aşınma davranışını sağlar ve yüksek mekanik yüklere bile dayanır. ​
iglidur kılavuz halkaları

Online mağazada kılavuz halkalar

Bakım ve yağlama gerektirmeyen kılavuz halkalarımız Ø6 ila Ø150mm mil çaplarıiçin stoktan temin edilebilir.
Online araç ve iglidur kılavuz halkaları

Kılavuz halkalar için ürün bulucu

Online aracımızla hızlı bir şekilde doğru kılavuz halkasını bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.
Özel ve çizim parçaları

Özel tasarımlar ve çizim parçaları

Spesifikasyonlarınıza göre özel parçalar. Modern üretim yöntemlerimizle optimum çözümü bulmanıza yardımcı olacağız.
Granüller ile test tüpü

iglidur materyalleri ve veri sayfaları

iglidur malzemelerimizle ilgili teknik bilgi ve veri sayfalarını  buradan bulabilirsiniz.

Burada iglidur kılavuz halkaları kullanılır

Ücretsiz danışmanlık

igus satış elemanı müşterilerle konuşuyor Çalışanlarımız size telefon, e-posta yoluyla veya kişisel olarak yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Tercih ettiğiniz iletişim araçlarını seçmeniz yeterlidir. 

Sektördeki en büyük test laboratuvarı

igus test laboratuvarı Sizin yapmanıza gerek kalmaması için testler yapıyoruz. iglidur® polimer ürünlerimizin sektördeki en büyük test laboratuvarında nasıl test edildiğini öğrenin. Ayrıca burada bireysel müşteri testleri de yapıyoruz.

Bilgi tabanı

Eller tablette Burada iglidur kaymalı yataklarla ilgili en önemli soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Kaymalı yatak teknolojisi alanındaki uzmanlarımız tarafından ayrıntılı olarak derlenmiş ve cevaplanmıştır.


The terms "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur", ve "xiros" terimleri, igus® GmbH/Cologne'nin Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve uygun olduğu durumlarda bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.