Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Enerji yönlendirme sorunuzu bize gösterin, biz de çözelim!


Size en çok sorun çıkartan plastik parçayı bana gösterin. Ben de size bir çözüm sunayım!" Bu kurucumuz Günter Blase'in 1964 yılında igus GmbH'ı kurmasının ardındaki düşüncedir. Bu fikri kapsamını şu şekilde genişletmeden önce 20 yıl boyunca koruduk: "Müşterilerimiz için en zor enerji tedarik sistemlerini basitleştiriyoruz."
Örneğin, katalog portföyümüzde yer alan çözümlerle daha önce hizmet veremediğimiz uygulamaları araştırdık, bireysel proje planlamaları yaptık, test ettik ve ileriye dönük sürekli olarak standartlar elde ettik. Bu da bugün birçok modüler ürünü size hemen teslim edebileceğimiz veya bunları uygulamanıza uyarlayabileceğimiz anlamına geliyor.

Eksiksiz standartlaştırılmış sistemler

1.200 m veya daha fazla lineer, döner veya dikey hareket için, uygulamanıza hızlı bir şekilde adapte edebileceğimiz bazı standartlaştırılmış modüller sunuyoruz.
Daha fazlasını öğrenin

Müşteriye özel çözümler

Dönüşüm veya yeni kurulum: modüler sistemimiz, son derece zor uygulamaları içeren yeni zorluklar için bile özelleştirilmiş çözümler sunar.
Daha fazlasını öğrenin

Servis ve garanti

İlk tasarım ve yapılandırma aşamasından teslimat ve montaja ve yerinde enerji besleme sistemi bakımına kadar her aşamada size destek oluyoruz. Sistem garantisiyle.
Servis paketlerimiz hakkında detaylı bilgi

Müşterilerimizin projeleri

Hareketli kablo kanallarımız uzun yıllardır çelik fabrikalarında, kanalizasyon tesislerinde, liman vinçlerinde, madencilikte, malzeme taşımada ve diğer birçok endüstri dalında başarıyla kullanılmaktadır.
Projelere göz atın

Proje tarihine genel bakış


1992'deki bir sürüş simülatöründen, 2007'de bir Çek linyit santralinde rekor uzunlukta hareketli kablo kanalına ve 2020'de de çok milli torna tezgahında yüksek hızlı RBR'ye:
Projedeki önemli başlıkları görüntüleyin


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.