Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19

Enerji yönlendirme sorunuzu bize gösterin, biz de çözelim!


Size en çok sorun çıkartan plastik parçayı bana gösterin. Ben de size bir çözüm sunayım!" Bu kurucumuz Günter Blase'in 1964 yılında igus GmbH'ı kurmasının ardındaki düşüncedir. Bu fikri kapsamını şu şekilde genişletmeden önce 20 yıl boyunca koruduk: "Müşterilerimiz için en zor enerji tedarik sistemlerini basitleştiriyoruz."
Örneğin, katalog portföyümüzde yer alan çözümlerle daha önce hizmet veremediğimiz uygulamaları araştırdık, bireysel proje planlamaları yaptık, test ettik ve ileriye dönük sürekli olarak standartlar elde ettik. Bu da bugün birçok modüler ürünü size hemen teslim edebileceğimiz veya bunları uygulamanıza uyarlayabileceğimiz anlamına geliyor.

Eksiksiz standartlaştırılmış sistemler

1.200 m veya daha fazla lineer, döner veya dikey hareket için, uygulamanıza hızlı bir şekilde adapte edebileceğimiz bazı standartlaştırılmış modüller sunuyoruz.

Daha fazlasını öğrenin

Müşteriye özel çözümler

Dönüşüm veya yeni kurulum: modüler sistemimiz, son derece zor uygulamaları içeren yeni zorluklar için bile özelleştirilmiş çözümler sunar.

Daha fazlasını öğrenin

Servis ve garanti

İlk tasarım ve yapılandırma aşamasından teslimat ve montaja ve yerinde enerji besleme sistemi bakımına kadar her aşamada size destek oluyoruz. Sistem garantisiyle.

Servis paketlerimiz hakkında detaylı bilgi

Müşterilerimizin projeleri

Hareketli kablo kanallarımız uzun yıllardır çelik fabrikalarında, kanalizasyon tesislerinde, liman vinçlerinde, madencilikte, malzeme taşımada ve diğer birçok endüstri dalında başarıyla kullanılmaktadır.

Projelere göz atın

Proje tarihine genel bakış


1992'deki bir sürüş simülatöründen, 2007'de bir Çek linyit santralinde rekor uzunlukta hareketli kablo kanalına ve 2020'de de çok milli torna tezgahında yüksek hızlı RBR'ye:

Projedeki önemli başlıkları görüntüleyin

Danışma

Sorularınızı şahsen yanıtlamaktan mutluluk duyarım

Nakliye ve danışmanlık

Şahsen:

Pazartesi-Cuma, sabah 7 - akşam 8 arası.
Cumartesi sabah 8 - akşam 12 arası.

Online:

24h