Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Havacılık ve uzay için hareketli plastikler

... bulutların üzerinde olduğu gibi, her gram önemlidir

Havacılık endüstrisi birçok farklı alandan oluşur: uçağın kendisi (örneğin uçak, helikopter veya drone/İHA), yer desteği (GSE) dahil havalimanı çevresi ve uzay teknolojisi.  Burada, çeşitli segmentlerin farklı gereksinimleri vardır. Düşük ağırlık, uzun kullanım ömrü, sessiz çalışma ve mükemmel dayanıklılık bu gereksinimlerin en önemlileri arasındadır ve motion plastics ürünlerimiz bunları karşılar. Ayrıca FAR 25.853 yangından korunma standardına da uygundurlar. Geniş ürün yelpazemiz, tüm segmentlerde uygun maliyetli çözümler sunar - her zaman  sloganımıza uygun olarak: Teknolojinizi Geliştirin Maliyetleri Azaltın.
 

Uçak

İster uçak içi ister helikopter motoru olsun: FAR sertifikalı malzemelerden üretilen ürünlerimiz, düşük ağırlıkları ve yüksek güvenlikleri ile öne çıkıyor.

Şimdi keşfedin

Dronlar/İHA'lar

İster sabit kanatlı uçak isterse otomatik şarj istasyonları olsun: drone uygulamanız için özelleştirilmiş ve bireysel sistemler sunuyoruz.

Şimdi keşfedin

Havaalanı ve GSE

Yolcu körükleri ve buz çözme araçları için, havaalanı altyapı uygulamanız için güvenilir, uygun maliyetli hareketli kablo kanalı ve yatak teknolojisi çözümleri bulacağız.

Şimdi keşfedin

Uzay teknolojisi

İster Mars keşif aracı ister uydu yer istasyonu olsun: yüksek performanslı polimerlerden yapılan ürünlerimiz uzayın en yüksek taleplerine bile dayanır.

Şimdi keşfedin


2021 yılındaki yeni ürünler

4 dakikadan az bir sürede 5 öne çıkan ürün

Havacılık ve uzay alanında öne çıkan çalışmalarımızın bir videosu

Bu yıl 168 yeniliği hayata geçiriyoruz. Endüstri müdürü Florian Schiller, dört dakikadan kısa bir sürede en iyi havacılık ve uzay inovasyonlarını tanıtıyor. Örneğin, polimer drylin lineer yatak:
  • Daha yüksek üretkenlik ve enerji tasarruflu uygulamalar için hafif ağırlıklı tasarım
  • Enjeksiyon kalıplama yöntemiyle uygun maliyetli üretim
  • Acil durum çalışma özellikleriyle arızaya karşı korumalı
drylin WJBMP-01-10 hakkında daha fazla bilgi edinin

Uçak iç mekanları için yangın güvenliği sertifikasına sahip e-chainler
Prizma ön yüklemeli sessiz teleskopik ray
Küçük kurulum alanları için hafif döner halka yatakları
Diğer yeniliklerimizi merak ediyor musunuz? Yeniliklere genel bakış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.


Hangi iglidur plastikleri havacılık ve uzay-havacılık alanıında yangından korunma ve yanıcılık gereksinimlerini karşılar? Kutuda drone sistemleri nelerdir ve hareketli plastiklerimiz bunlar için neden ideal bileşenlerdir? igus blogunda, havacılık endüstrisindeki igus ürünleriyle ilgili sorulara ilginç yanıtlar yer almaktadır.
Hemen göz atın!

Çok büyük hareketli plastik numune kutusu

Bir şeyleri denemek kolaylaştı: igus standıyla her zaman kendi sektörünüze uygun en yeni hareketli plastik ürünleri her zaman elinizin altında. 
 
Size teşhir ürününü getirdikten sonra talebiniz üzerine monte edeceğiz ve bölmeleri seçtiğiniz ürünlerle dolduracağız. Veya dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz. Standı isterseniz kalıcı isterseniz de belirli bir süre için kullanabilirsiniz.
Şimdi ücretsiz sipariş verin

Daha fazla bilgi

Havacılık ürün broşürü

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında tüm önemli bilgiler
Hemen indirin

igus çevrimiçi araçları

İstenilen ürünü çevrimiçi olarak yapılandırın, kullanım ömrünü hesaplayın, işlem maliyetlerini azaltın
Araçlara git


The terms "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur", ve "xiros" terimleri, igus® GmbH/Cologne'nin Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve uygun olduğu durumlarda bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.