Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

havacılık için motion plastics®

... bulutların üzerinde olduğu gibi, her gram önemlidir

Havacılık endüstrisi birçok farklı alandan oluşur: uçağın kendisi (örneğin uçak, helikopter veya drone/İHA), yer desteği (GSE) dahil havalimanı çevresi ve uzay teknolojisi.  Burada, çeşitli segmentlerin farklı gereksinimleri vardır. Düşük ağırlık, uzun kullanım ömrü, sessiz çalışma ve mükemmel dayanıklılık bu gereksinimlerin en önemlileri arasındadır ve motion plastics ürünlerimiz bunları karşılar. Ayrıca FAR 25.853 yangından korunma standardına da uygundurlar. Geniş ürün yelpazemiz, tüm segmentlerde uygun maliyetli çözümler sunar - her zaman  sloganımıza uygun olarak: Teknolojinizi Geliştirin Maliyetleri Azaltın.
 

Uçak

İster uçak içi ister helikopter motoru olsun: FAR sertifikalı malzemelerden üretilen ürünlerimiz, düşük ağırlıkları ve yüksek güvenlikleri ile öne çıkıyor.

Şimdi keşfedin

Dronlar/İHA'lar

İster sabit kanatlı uçak isterse otomatik şarj istasyonları olsun: drone uygulamanız için özelleştirilmiş ve bireysel sistemler sunuyoruz.

Şimdi keşfedin

Havaalanı ve GSE

Yolcu körükleri ve buz çözme araçları için, havaalanı altyapı uygulamanız için güvenilir, uygun maliyetli hareketli kablo kanalı ve yatak teknolojisi çözümleri bulacağız.

Şimdi keşfedin

Uzay teknolojisi

İster Mars keşif aracı ister uydu yer istasyonu olsun: yüksek performanslı polimerlerden yapılan ürünlerimiz uzayın en yüksek taleplerine bile dayanır.

Şimdi keşfedin

Altı dakikalık bir videoda altı önemli ürün

Havacılık endüstrisi için 2020 yeniliklerimiz

Teknolojinizi Geliştirin, Maliyetleri azaltın - örneğin metal içermeyen teleskopik kılavuzlarla: yağlama gerektirmez, sessiz ve çelik muadillerinden % 70'e kadar daha hafiftir.
 
Bunlar ve diğer yenilikler hakkında daha fazla bilgiyi 400 m 'lik ticaret fuarı standımızda bulabilirsiniz. Ürünlerimizi endüstri uzmanımız ile birlikte veya sanal olarak kendiniz keşfedebilirsiniz. Bireysel danışmanlık hizmeti ile birlikte rehberli sanal tur için hemen randevu alın:

Dijital tur için hemen yerinizi ayırın

10/2020'den itibaren yeni: 3D yazıcı ile üretilmiş aşınmaya dayanıklı akıllı parçalar

10/2020'den itibaren yeni:hiçbir alet kullanmadan hızlı ve basit kullanım

Orta düzey yükler için geliştirilmiş ağırlık-boyut oranı


Ücretsiz lineer teknoloji numune kutusu

Motion plastics ürünlerimizin kalitesini kendiniz görün
 
Ürünlerin bulunduğu numune kutusunu sipariş edin ve drylin W lineer modüler kitimiz hakkında daha fazla bilgi edinin. Kutuda profil raylar, bir taşıyıcı ve lineer muhafazalar, farklı laynerler, kurşun vida somunlu bir trapez mil ve dişli kayışlı bir tahrik tekerleği bulunur.

Hemen ücretsiz numune kutusu siparişi verin

Daha fazla bilgi

Havacılık ürün broşürü

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında tüm önemli bilgiler

Hemen indirin

igus çevrimiçi araçları

İstenilen ürünü çevrimiçi olarak yapılandırın, kullanım ömrünü hesaplayın, işlem maliyetlerini azaltın

Araçlara git

Danışma

Sorularınızı şahsen yanıtlamaktan mutluluk duyarım

Nakliye ve danışmanlık

Şahsen:

Pazartesi-Cuma, sabah 7 - akşam 8 arası.
Cumartesi sabah 8 - akşam 12 arası.

Online:

24h

The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.