Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Teknolojinizi geliştirin ve Maliyetleri azaltın
inşaat makineleri için
hareketli plastikler

Daha az bakım gereksinimiyle kullanımda daha güçlü

İnşaat makinelerinin işi oldukça ağırdır: her çalışma ortamında ve her türlü hava koşulunda güvenilir bir şekilde çalışmak zorundadırlar. Çünkü her yerde olduğu gibi başarısızlıklar maliyetlidir ve önlenmesi gerekir. Yüksek dayanıklılıkları ve uzun kullanım ömürleri nedeniyle öne çıkan, yüksek performanslı polimerlerden yapılmış bileşenler sunuyoruz. Bu, örn. kabloların iş platformları, sepetli vinç veya sondaj makineleri için kullanılması esnasında kablo koruması için gerekli olan hareketli kablo kanallarını kapsar. Dinamik sürekli hareketler için uygun UV ve sıcaklığa dayanıklı kabloları, chainflex kablo ürün yelpazemizde bulabilirsiniz. Ekskavatörler, tekerlekli yükleyiciler ve teleskopik forkliftler gibi ağır hizmet uygulamaları için bakım ve yağlama gerektirmeyen kaymalı yataklar, stoktan kullanılabilen veya talebe özel yapılabilen bileşenlerdir. Parçaların tamamı için kullanım ömrünün öngörülebilir olması her inşaat planlama projesi için avantajdır. Dünya çapında inşaat makineleri sektöründen 20.000'den fazla müşteri bize güveniyor.

igus ürünlerinin faydaları:

 • Bakım ve yağlama gerektirmez
 • Kire dayanıklı
 • Titreşimlere dayanıklı
 • Son derece esnek
 • Hesaplanabilir kullanım ömrü
 • UV ve hava koşullarına dayanıklı
 • Uygun maliyetli
haberler 2022

Yeni boyutlarda hibrit enerji zincirleri

Asma uygulamaları için e-loop enerji zinciri
Yüksek mukavemetli filament kumaştan yapılmış yeni kumaş sargılı yataklar
haberler 2022

Ücretsiz inşaat makineleri numune kutusu

İnşaat makineleri endüstrisi için güvenli enerji tedarik çözümlerimizi ve bakım gerektirmeyen polimer kaymalı yataklarımızı hemen deneyin.
İnşaat makinesi numune kutusunu şimdi sipariş edin!

inşaat makineleri için igus polimer ürünleri

Keçe contalı SG03 iglidur kaymalı yataklar

iglidur kaymalı yataklar

 • Ağır yükler altında güvenilir
 • Kesinlikle yağlama gerektirmez
 • Bakım gerektirmez
 • Kire dayanıklı
 • İyi fiyat-performans oranı
 • Korozyona uğramaz
E4.1 hareketli kablo kanalları

E4.1 hareketli kablo kanalı serisi

 • Şok ve titreşime dayanıklı
 • Tok, düşük gürültülü modüler
 • Kire, kimyasal maddelere ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklı
 • Korozyona ve UV'ye dayanıklı
CF9 chainflex kontrol kablosu

CF9 chainflex kontrol kablosu

 • Son derece ağır iş uygulamalarına uygun
 • Düşük sıcaklıklarda esnek
 • Soğutucuya karşı dayanıklı
 • UV dirençli
 • TPE dış kılıf
 • Halojen içermez

Başarı öyküleri


Devasa motion plastics numune kutusu

Bir şeyleri denemek kolaylaştı: igus standıyla her zaman kendi sektörünüze uygun en yeni motion plastics ürünlere sahip olursunuz. 
 
Size teşhir ürününü getirdikten sonra talebiniz üzerine monte edeceğiz ve bölmeleri seçtiğiniz ürünlerle dolduracağız. Ya da dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz. Standı isterseniz kalıcı isterseniz de belirli bir süre için kullanabilirsiniz.
Şimdi ücretsiz sipariş verin!

Teleskopik boom platformları ve sepetli vinçlere yönelik bileşenler

Hareketli kablo kanalları, kablolar ve ayrıca polimer kaymalı yataklar, lineer yataklar veya kayar plakalar gibi, sepetli vinçlerde, teleskopik boom platformlarında yönlendirme, aktarım ve yatak desteği için tasarlanan igus  yedek parçaları , dış mekan uygulamalarında sürekli strese maruz kalan bileşenler için zorlu gereksinimleri karşılar.
Teleskopik iş platformları

Hareketli Kablo Kanalı yapılandırıcı

Asılı uygulamalar ile birikte kısa ve uzun hareket mesafeleri için tüm enerji besleme sistemlerini yapılandırın. Uygulamayı ve uygulamanızın çevresel parametrelerini girin; yapılandırıcı "e-chain expert" enerji beslemeniz için uygun çözümleri önerecektir.

Gerçek kullanım koşulları için test edilmiştir

Sürekli yük, kimyasal ve ısı direnci için test edilmiştir

Sektörün en büyüğü olan test laboratuvarımızda, toplam 180 test istasyonunda, hareketli kablo kanalları ve chainflex kablolar ile yılda 10 milyardan fazla test döngüsü gerçekleştirilmektedir. Değişen hareket yönleri, sıcaklıklar, ortam ve sürekli yük altında tribolojik özellikleri mümkün olduğu kadar gerçek koşullar altında test ediyoruz. Sonuçlar, servis ömrü hesaplaması için araçlarımıza dahil edilmiştir ve dayanıklılık için kesin tahminleri sağlar.

igus, müşteri testlerini, talep üzerine, tamamen özelleştirilmiş koşullar altında ve ürün kullanımını kontrol etmek için gerçekleştirir.

Daha fazla bilgi

İnşaat makinesi ürün broşürü

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında önemli bilgiler
Hemen indirin

igus çevrimiçi araçları

İstenilen ürünü çevrimiçi olarak yapılandırın, kullanım ömrünü hesaplayın, işlem maliyetlerini azaltın
Araçlara git


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.