Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Teknolojinizi geliştirin ve Maliyetleri azaltın
inşaat makineleri için
hareketli plastikler

Daha az bakım gereksinimiyle kullanımda daha güçlü

İnşaat makinelerinin işi oldukça ağırdır: her çalışma ortamında ve her türlü hava koşulunda güvenilir bir şekilde çalışmak zorundadırlar. Çünkü her yerde olduğu gibi başarısızlıklar maliyetlidir ve önlenmesi gerekir. Yüksek dayanıklılıkları ve uzun kullanım ömürleri nedeniyle öne çıkan, yüksek performanslı polimerlerden yapılmış bileşenler sunuyoruz. Bu, örn. kabloların iş platformları, sepetli vinç veya sondaj makineleri için kullanılması esnasında kablo koruması için gerekli olan hareketli kablo kanallarını kapsar. Dinamik sürekli hareketler için uygun UV ve sıcaklığa dayanıklı kabloları, chainflex kablo ürün yelpazemizde bulabilirsiniz. Ekskavatörler, tekerlekli yükleyiciler ve teleskopik forkliftler gibi ağır hizmet uygulamaları için bakım ve yağlama gerektirmeyen kaymalı yataklar, stoktan kullanılabilen veya talebe özel yapılabilen bileşenlerdir. Parçaların tamamı için kullanım ömrünün öngörülebilir olması her inşaat planlama projesi için avantajdır. Dünya çapında inşaat makineleri sektöründen 20.000'den fazla müşteri bize güveniyor.

igus ürünlerinin faydaları:

 • Bakım ve yağlama gerektirmez
 • Kire dayanıklı
 • Titreşimlere dayanıklı
 • Son derece esnek
 • Hesaplanabilir kullanım ömrü
 • UV ve hava koşullarına dayanıklı
 • Uygun maliyetli


2021 yılındaki yeni ürünler

3 dakikada 3 yeni ürün

İnşaat makinelerinin önemli noktalarını vurguladığımız video

Bu yıl 168 yeniliği hayata geçiriyoruz. Endüstri Uzmanımız Birte Jendahl, inşaat makineleri için en son yenilikleri sadece üç dakika içinde sunacak. Örneğin, TX2 iglidur uygun maliyetli ağır hizmet için kullanılan kumaş burçlar:

 • Özellikle ağır hizmet tipi alanlarda düşük aşınma
 • iglidur TX1'den 3,5 kata kadar daha fazla aşınmaya dayanıklı
 • Yüksek boyutlarda ve düşük hacimlerde bile uygun maliyetli

iglidur TX2 hakkında daha fazla bilgi

Hiçbir alet kullanmadan hızlı ve basit kullanım

Metre olarak satılan chainflex için nakliye tamburu

Servis döngüsüne alternatif olarak modüler e-chain


Ücretsiz inşaat makineleri numune kutusu

İnşaat makineleri endüstrisi için güvenli enerji tedarik çözümlerimizi ve bakım gerektirmeyen polimer kaymalı yataklarımızı hemen deneyin.

İnşaat makinesi numune kutusunu şimdi sipariş edin!

inşaat makineleri için igus polimer ürünleri

Keçe contalı SG03 iglidur kaymalı yataklar

iglidur kaymalı yataklar

 • Ağır yükler altında güvenilir
 • Kesinlikle yağlama gerektirmez
 • Bakım gerektirmez
 • Kire dayanıklı
 • İyi fiyat-performans oranı
 • Korozyona uğramaz

E4.1 hareketli kablo kanalları

E4.1 hareketli kablo kanalı serisi

 • Şok ve titreşime dayanıklı
 • Tok, düşük gürültülü modüler
 • Kire, kimyasal maddelere ve yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklı
 • Korozyona ve UV'ye dayanıklı

CF9 chainflex kontrol kablosu

CF9 chainflex kontrol kablosu

 • Son derece ağır iş uygulamalarına uygun
 • Düşük sıcaklıklarda esnek
 • Soğutucuya karşı dayanıklı
 • UV dirençli
 • TPE dış kılıf
 • Halojen içermez


Başarı öyküleri

Yüksekten boşaltmalı kepçe, L&K Land-und Kraftfahrzeugtechnik

Ayrıca serbestlik sayesinde kazma ve yakalama

iglidur kaymalı yataklar, yüksekten boşaltmalı kepçe bağlantı yerlerindeki kompozit yatakların yerini alır. Gerekli kullanım ömürlerini aşarlar, bakım gerektirmezler, önceki versiyonlara göre daha hafiftirler ve yaklaşık yüzde 40 daha uygun maliyetlidirler.

Tünel açma makinesi, Herrenknecht AG

Titreşime ve kire dayanıklı hareketli kablo kanalları

Tünel açma makinesinde titreşime dayanıklı ve kire dirençli E4 hareketli kablo kanalları kullanılmaktadır. Küçük bir kurulum alanında, oldukça sert çevre koşullarına maruz kalırlar. ...

Makara modüllü hafriyat makinası

Titreşim ve toza karşı güvenli bir şekilde desteklenir

Ets Payant firmasının makara modülü ile toprak 65 metre derinliğe kadar olan çukurlardan dışarı taşınabilir. Burada, tüm bileşenlerin ciddi darbelere, hava koşullarına ve fazla miktarda toza dayanması gerekir. igus rulman yatağı teknolojisi için bu bir sorun değildir.


Devasa motion plastics numune kutusu

Bir şeyleri denemek kolaylaştı: igus standıyla her zaman kendi sektörünüze uygun en yeni motion plastics ürünlere sahip olursunuz. 
 
Size teşhir ürününü getirdikten sonra talebiniz üzerine monte edeceğiz ve bölmeleri seçtiğiniz ürünlerle dolduracağız. Ya da dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz. Standı isterseniz kalıcı isterseniz de belirli bir süre için kullanabilirsiniz.

Şimdi ücretsiz sipariş verin!

Teleskopik boom platformları ve sepetli vinçlere yönelik bileşenler

Hareketli kablo kanalları, kablolar ve ayrıca polimer kaymalı yataklar, lineer yataklar veya kayar plakalar gibi, sepetli vinçlerde, teleskopik boom platformlarında yönlendirme, aktarım ve yatak desteği için tasarlanan igus  yedek parçaları , dış mekan uygulamalarında sürekli strese maruz kalan bileşenler için zorlu gereksinimleri karşılar.

Teleskopik iş platformları

Hareketli Kablo Kanalı yapılandırıcı

Asılı uygulamalar ile birikte kısa ve uzun hareket mesafeleri için tüm enerji besleme sistemlerini yapılandırın. Uygulamayı ve uygulamanızın çevresel parametrelerini girin; yapılandırıcı "e-chain expert" enerji beslemeniz için uygun çözümleri önerecektir.


Gerçek kullanım koşulları için test edilmiştir

Sürekli yük, kimyasal ve ısı direnci için test edilmiştir

Sektörün en büyüğü olan test laboratuvarımızda, toplam 180 test istasyonunda, hareketli kablo kanalları ve chainflex kablolar ile yılda 10 milyardan fazla test döngüsü gerçekleştirilmektedir. Değişen hareket yönleri, sıcaklıklar, ortam ve sürekli yük altında tribolojik özellikleri mümkün olduğu kadar gerçek koşullar altında test ediyoruz. Sonuçlar, servis ömrü hesaplaması için araçlarımıza dahil edilmiştir ve dayanıklılık için kesin tahminleri sağlar.

igus, müşteri testlerini, talep üzerine, tamamen özelleştirilmiş koşullar altında ve ürün kullanımını kontrol etmek için gerçekleştirir.


Daha fazla bilgi

İnşaat makinesi ürün broşürü

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında önemli bilgiler

Hemen indirin

igus çevrimiçi araçları

İstenilen ürünü çevrimiçi olarak yapılandırın, kullanım ömrünü hesaplayın, işlem maliyetlerini azaltın

Araçlara git

The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.