Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)
igus® academy

Hareketli plastik uzmanlarıyla Ücretsiz Çevrimiçi Seminer

Bizden sadece makineleriniz ve tesisleriniz için uygun plastik ürünleri almazsınız. Deneyimimizi ve bilgimizi de sizinle paylaşıyoruz.Size neyin mümkün olduğunu, nasıl yapılacağını ve nasıl daha iyi yapacağınızı gösteriyoruz. Ücretsiz çevrimiçi seminer konularına nereden ulaşabiliriz? Sizden. İgus® şirketi var olduğundan beri müşterilerimizden aldığımız sorular var. Belirli endüstri gereksinimleri, bireysel projeler ve üretimdeki eğilimler hakkında. Bu sorular genellikle bize yaratıcı ruhumuzu ortaya çıkarmak ve bu ruha karşı meydan okumak için bize güç verdi. Ve bu sorular sayısız yeni malzeme ve ürünlere yol açtı. İş zorluklarınız bizim itici gücümüzdür.   
 
Çevrimiçi seminerlerimiz malzeme biliminden proje planlamaya ve montaj desteğine kadar pek çok alanı kapsar. Ayrıca plastik geri dönüşümü, kendi 3D yazıcınızı oluşturmayı ve çok daha fazlasını kapsar.


The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.