Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)
igus® academy

Hareketli plastik uzmanlarıyla Ücretsiz Çevrimiçi Seminer

Bizden sadece makineleriniz ve tesisleriniz için uygun plastik ürünleri almazsınız. Deneyimimizi ve bilgimizi de sizinle paylaşıyoruz.Size neyin mümkün olduğunu, nasıl yapılacağını ve nasıl daha iyi yapacağınızı gösteriyoruz. Ücretsiz çevrimiçi seminer konularına nereden ulaşabiliriz? Sizden. İgus® şirketi var olduğundan beri müşterilerimizden aldığımız sorular var. Belirli endüstri gereksinimleri, bireysel projeler ve üretimdeki eğilimler hakkında. Bu sorular genellikle bize yaratıcı ruhumuzu ortaya çıkarmak ve bu ruha karşı meydan okumak için bize güç verdi. Ve bu sorular sayısız yeni malzeme ve ürünlere yol açtı. İş zorluklarınız bizim itici gücümüzdür.   
 
Çevrimiçi seminerlerimiz malzeme biliminden proje planlamaya ve montaj desteğine kadar pek çok alanı kapsar. Ayrıca plastik geri dönüşümü, kendi 3D yazıcınızı oluşturmayı ve çok daha fazlasını kapsar.


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.