Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Kire, toza ve talaşa karşı dayanıklı: ahşap işleme sektörüne yönelik ürünler

Hareketli uygulamalara yönelik motion plastics ürünleri lojistik, kurulum ve iş bitirme sürelerini azaltmaya yardımcı olur. Enerji tedarik sistemlerimiz, ahşap işleme makinelerinde ve CNC işleme merkezlerinde toz ve talaşın mevcut olduğu olumsuz koşullarda bile kabloların, hidrolik ve pnömatik hortumların kontrollü hareket etmesini sağlamaktadır. Ayrıca üretmiş olduğumuz lineer kılavuzlar, düz ve bilyalı yataklar harici yağlama veya bakım gerektirmemektedir. Kuru çalışması sayesinde talaş, toz ve kir mesnet noktalarına yapışamayacağından, ürünlerimiz ahşap işleme sektörü için idealdir.

Bu sayfada ne bulacaksınız?

  • Ahşap şekillendirme makinelerine yönelik seçilmiş motion plastics ürünleri
  • Ücretsiz dryspin kılavuz vida teknolojisi numunesi
  • Başarılı şekilde kullanımda

Uygulama türüne göre ürün çözümlerini kolayca bulun

cnc işleme merkezi

CNC işleme merkezleri

İster güvenli enerji tedarik sistemleri, ister lineer yataklar, format ayarında kullanım için kılavuz vidalar ya da demetlenmiş tahrik kabloları için.
CNC işleme merkezlerine yönelik tüm çözümleri buradan keşfedebilirsiniz.
İçten beslemeli makineler

İçten beslemeli makineler

İster 3D enerji tedarik sistemi, ister format ayarına yönelik trapezoid dişler ya da hareket halindeyken bile güvenilir şekilde çalışan uygun maliyetli PVC kablolar olsun.

İçten beslemeli makinelere yönelik tüm çözümleri buradan keşfedebilirsiniz.

kılavuz vida teknolojisidryspin® kılavuz vida teknolojisi numunesi

► Format ayarlamaları ve konumlandırma görevleri için
► Yağlama ve bakım gerektirmez
► Daha yüksek verimlilik
► Asimetri sayesinde daha uzun hizmet ömrü
► Ortama dayanıklı
► Dişin geometrik şekli sayesinde az gürültülü, titreşimsiz çalışma
► Online olarak öngörülebilir hizmet ömrü
 
Şimdi ücretsiz talep edin

Başarılı uygulama örnekleri

Module Connect hızlı devreye alma sağlar

Module Connect ile enerji tedarik sisteminin hızlı şekilde devreye alınması

Neye ihtiyaç vardı? Kuruluma hazır, hızlı bir şekilde devreye alınabilen demetlenmiş hareketli kablo kanalları

Gereksinimler: basit kurulum, zamandan önemli ölçüde tasarruf, birçok ayrı konnektör yerine tek bir merkezi arayüz

Müşteri için başarılı sonuç: hızlı ve kolay devreye alma, bakım gerektiğinde müşterinin istediği zaman kendini kodlayan tertibatı bağlayabilmesi ve bağlantısını kesebilmesi.
Ahşap şekillendirme kolajına genel bakış

... ve daha birçok başarı öyküsü

motion plastics çözümlerinin ahşap şekillendirme ve ahşap işleme sektöründeki​ diğer uygulamalarda teknik avantajlarını nasıl gösterdiğini buradan öğrenin


Ayrıca şunlar da ilginizi çekebilir

Geri dönüşüm artık çok kolay

Üreticiden bağımsız enerji tedarik sistemleri veya diğer endüstriyel plastikler: chainge platformu döngüsel ekonomiyi basitleştirir.
Şimdi geri dönüşüme katılın

Sizi ziyaret edelim

Tüm motion plastics ürünlerini tesisinizde, ister ofiste bir sunum şeklinde ister dışarıda bir gösteri aracında rahatça görüntüleyin. Her şey mümkün.
Randevu alın


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.