Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Yüksek talebe karşılık yüksek performans

Motosikletler ve scooterlar için yağlama gerektirmeyen rulman teknolojisi

Hareketlilikten ödün verilmez. Motosikletler ve motorlu scooterlar insanları yalnızca güvenilir bir şekilde A noktasından B noktasına götürmek için değil, aynı zamanda eğlenmek için de kullanılmaktadır. Pas ve yoğun kullanım nedeniyle oluşan aşınma, gres yağı ve kirle pislenen yatak noktaları nedeniyle karşılaşılan düşük performans, sert sürüş deneyimi, yüksek bakım gereksinimi ve maliyet kimse tarafından istenmeyen durumlardır. Plastik kaymalı ve rulmanlı yataklarımız, sizi ödün vermek zorundalığından kurtarır. Kullanılan yüksek performanslı bileşenler sağlam olup, aşınmaya karşı dayanıklıdır. Harici yağlama gereksinimi ortadan kalktığı için kullanıldıkları noktalarda gres yağı ve kir karışımı birikerek malzemeye zarar verememekte ve zahmetli bir şekilde çıkarılması gerekmemektedir. Ve metalin aksine, plastik daha hafiftir. Süspansiyon çatalları, gaz kelebekleri ve frenler, iglidur kaymalı yatak ürünlerimizin kullanıldığı bölümlerden yalnızca birkaçıdır.

iglidur kaymalı yatakların avantajları:

  • Hafif
  • İnce duvara sahip olup, yerden tasarruf sağlar
  • Korozyona dirençli
  • Titreşim sönümleme
  • Aşınmaya karşı oldukça dayanıklı ve dirençli
  • Yağlama gerektirmez
  • Tahmin edilebilir uzun kullanım ömrü
  Teknolojide artış Maliyette düşüş

Motosikletler için rulman teknolojisi

Şimdi keşfedin

Motorlu scooterlar için rulman teknolojisi

Şimdi keşfedin

Burada motion plastics zaten başarıyla kullanılmakta


Daha fazla bilgi

igus çevrimiçi araçları


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.