Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Yağlama gerektirmeyen rulmanlar ve
tıbbi teknoloji için güvenilir kablo koruması

Tıbbi ortamlar, en yüksek hijyen standartlarını karşılayan bileşenler gerektirir. Yağlama gerektirmeyen ve korozyona dayanıklı kaymalı yataklar ve özel bir plastikten yapılmış enerji besleme sistemleri burada doğru seçimdir. Plastik yataklar X-ray robotlarında, laboratuvar cihazlarında, hasta ve tedavi koltuklarında, hastane yataklarında ve protezlerde kullanılmaktadır. Bakım gerektirmeyen hareketli kablo kanalları, örneğin ameliyathane cihazlarında, rehabilitasyon sistemlerinde ve teşhis amaçlı görüntüleme ekipmanında kabloların korunması ve yönlendirilmesi için kullanılır. Bileşenlerimiz en yüksek tıbbi gereksinimler için temiz oda uyumlu, ortama dayanıklı ve sessizdir.

igus ürünlerinin faydaları:

  • Yağlama gerektirmez ve korozyona karşı dayanıklıdır
  • Bakım gerektirmez
  • Sessiz, sorunsuz çalışma
  • Uygun maliyetli
  • Kurulum alanından ve ağırlıktan tasarruf sağlar
  • Hızlıca teslim edilir
  • Kolay montaj
  • Kullanım ömrü hesaplaması
  Teknolojinizi yükseltin  Maliyetlerinizi düşürün 

Tıbbi malzeme

Görüntüleme teşhisi, terapi, yoğun bakım ve diş hekimliği için yağlama gerektirmeyen rulman teknolojisi ve dayanıklı enerji besleme sistemleri
Şimdi keşfedin

Tıbbi mobilya

İster bir destek kolu sistemi, bir masa, bir yatak veya bir asansör olsun, hastane ve bakım mobilyaları için dayanıklı bileşenler bulacaksınız.
Şimdi keşfedin

Laboratuvar teknolojisi

Ölçüm ve analiz teknolojisi, in vitro teşhis ve rutin cihazlar için kuru çalışan ve kire dayanıklı tahrik sistemleri
Şimdi keşfedin

Hareket ve rehabilitasyon

Fitness ekipmanları, protezler, tekerlekli sandalyeler: Harekete yardımcı mekanizmaları güvenli bir şekilde hareket ettirin ve yağlama gerektirmeyen burçlar ve e-chain'lerle bu mekanizmalara enerji sağlayın
Şimdi keşfedin

Diş cihazları

Dental uygulamalar ve laboratuvarlar cihazlar için yağlama gerektirmeyen ve sessiz lineer kılavuzlar, kaymalı yataklar ve e-chain'ler.
Şimdi keşfedin
Afiş haberleri '22
Bilyalı rulmanlar DIN EN ISO 10993'e uygundur
Dayanıklılık dişlileri yeni boyutlarda
Sürekli minimum eksenel boşluk ile ön yüklemeli kılavuz vida somunları

Tüm 2022 haberlerini gördünüz mü? Genel bakışa buradan ulaşabilirsiniz.

Turuncu çizgi

Tıbbi teknoloji için kablolarımız

  • Örneğin, farklı fiberlere ve dış kılıflara sahip fiber optik kablolar
  • Hizmet ömrü çevrimiçi olarak tahmin edilebilir. 36 ay garanti ile.

▶ Daha fazlasını öğrenin

Fiber optik kabloları

Tıp teknolojisi için numune kutusu

Ücretsiz tıbbi numune kutusunu sipariş edin!

Tıp endüstrisi için enerji besleme sistemlerimizi ve yatak teknolojimizi kendiniz test edin; maliyetleri düşürürken ekipmanınızın performansını iyileştirirler.
Hemen ücretsiz numune kutusu siparişi verin

Teknik inceleme: Otomatik pipetleme ekipmanı

Modern analitikte yenilikçi plastik teknolojisi

Bir yandan tıbbi ekipman, kesinlik ve hijyen ile ilgili özel gereksinimler diğer yandan da genel ekonomik yönler, verimlilik ve maliyet baskısı değerlendirildiğinde, tıbbi ekipman üreticileri giderek daha karmaşık hale gelen müşterilerinin istekleri için en iyi dozaj sistemlerini yapmak amacıyla daima malzeme ve çözüm arayışındadır. igus'un polimer yatakları, ağırlık, maliyet ve gerekli montaj alanını azaltmaya olanak tanıyan önemli avantajlara sahiptir ...
Ücretsiz PDF'yi hemen indirin

Laboratuvar ve tıp teknolojisindeki vida dişleri

Teknolojinizi geliştirin, maliyetinizi azaltın.

▲Teknolojinizi geliştirin: Hijyene duyarlı alanlar için yağlama ve bakım gerektirmeme
▼Maliyetinizi azaltın: Diş asimetrisi sayesinde %25'e kadar daha az aşınma ve  %30'a kadar daha uzun kullanım ömrü
Burada keşfedin

Bir bakışta ürünlerimizin avantajları


Çok büyük hareketli plastik numune kutusu

Bazı şeyleri denemek kolaylaştı: igus standıyla her zaman kendi sektörünüze uygun en yeni motion plastics ürünlere sahip olursunuz.
 
Size teşhir ürününü getirdikten sonra talebiniz üzerine monte edeceğiz ve bölmeleri seçtiğiniz ürünlerle dolduracağız. Veya dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz. Standı isterseniz kalıcı isterseniz de belirli bir süre için kullanabilirsiniz.
Şimdi ücretsiz sipariş verin

Daha fazla bilgi

igus® tarafınızdan özel gereksinimlerinize göre üretilmiş çeşitli özel tasarım yataklar


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.