Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Otomatik makinelerde sessiz ve sürekli
çalışma için bakım gerektirmez.

Otomatik makinelerin kullanımları daha çeşitli hale gelmiştir ve artan makineleşmeyle birlikte çok daha fazla yenilik yapılması beklenebilir. Örneğin, otomatlar artık yalnızca bir şeyler satmak için kullanılmıyor, aynı zamanda reklam verilen yüzeyler olarak da hizmet veriyor ve izleme amacıyla kullanıcı verilerini toplayabiliyor. Uzun zamandır günlük yaşamın bir parçası halindeler ve çoğu durumda artık neredeyse hiç fark edilmiyorlar. Her şeyden önce güvenilir ve sorunsuz çalıştıklarında. Ödeme sistemlerindeki rulmanlar ve dişliler, lineer kılavuzlarla çekilebilen raflar, tarayıcıları veya ürün dağıtıcıları hareket ettiren elektrikli lineer sistemler, kabloları taşıyan hareketli kablo kanalları: tüm bu bileşenlerin yalnızca performanslarına ilişkin değil, aynı zamanda tasarımlarına ilişkin olarak da yüksek gereksinimleri karşılaması beklenmektedir ve genellikle günün her saatinde kullanılırlar. Bakım gerektirmeyen, yüksek performanslı polimerlerimiz, bağımsız olarak çalışması beklenen otomat makinelerinin sürekli olarak insanların sağladığı bakım yardımına bağlı olmamasını sağlar.

igus ürünlerinin faydaları:

  • Bakım gerektirmez
  • Uygun maliyetli
  • Kurulum alanından ve ağırlıktan tasarruf sağlar
  • Montajı kolaydır
  • Komple sistemler ya da 1 adetlik tekil bileşenler
  • Kullanım ömrü hesaplaması
  • Düşük gürültü ve düşük titreşim sağlar

Otomat makineleri

Bakım gerektirmeyen, dayanıklı, uygun maliyetli satış otomatları için lineer ve kaymalı yatak teknolojisi, hareketli kablo kanalları, dişli ve şanzıman çözümleri.
Şimdi keşfedin

Yemek sektöründe otomasyon çözümleri

Restoran ve kafelerdeki hizmetlerin hızlı, bakım gerektirmeyen, ekonomik otomasyonu için robotik çözümler, rulman teknolojisi ve e-chain'ler.
Şimdi keşfedin
Yağlama gerektirmez, az bakım gerektirir, dayanıklı
Kahve makinelerinde bileşenler
Onları şimdi keşfedin
Kahve makinesi

haberler 2022
Sürekli genişletilebilir tahrik ekseni vardır
 
Hafif gövdeli paslanmaya karşı dayanıklı açılı dişli kutusu
Dört serbestlik derecesine sahip SCARA robotu
 

Tüm 2022 haberlerini gördünüz mü? Genel bakışa buradan ulaşabilirsiniz.

haberler 2022

Ücretsiz numuneler- kutu olarak veya uygulamanız için ayrı ayrı

Motion plastics ürünlerimizin kalitesini kendiniz görün
  • En önemli ürünlerimiz ve farklı otomat makineleri uygulamalarıyla ilgili bilgiler içeren ücretsiz bir motion plastic numune kutusu sipariş edin.
  • Kutu yeterince spesifik değil mi? Uygulamanız için doğru ürünü bulacağız ve size ücretsiz olarak özel bir numune göndereceğiz.
Sipariş verin

Otomat makinesi endüstrisi için seçilen motion plastics

E2 micro e-chain

E2 micro e-chains

En küçük montaj alanları için

UL94-V2 (opsiyonel V0)

Sabit, hafif ve sessiz

chainflex CF130.UL ve CF140.UL kablolar

chainflex CF130.UL ve CF140.UL

PVC dış ceket (CF140 korumalı)

Orta derece zorluğa sahip uygulamalar için

Alev geciktirici

drylin E lineer robotlar

drylin E lineer robotlar

Hızlı montaj

Tanımlanmış strok uzunluğu

Her şey tek bir kaynaktan

drylin E elektrikli lineer eksen ve motorlu lineer sürücü

Motorlu drylin E tek eksenler

Kolay montaj

T yuva vasıtasıyla yakınlık anahtarı montajı

Her şey tek bir kaynaktan, monteli ve test edilmiş

drylin N alçak profilli lineer kılavuzlar

drylin N alçak profilli lineer kılavuzlar

Çok hafif

Alçak montaj yüksekliği 6-12 mm

Sayısız taşıyıcı seçeneği

dryspin teknolojisine sahip drylin kılavuz vida teknolojisi

drylin kılavuz vida teknolojisi

Yağlama ve bakım gerektirmez

Düşük gürültü ve düşük titreşim sağlar

Ortama karşı dirençliOtomat teknolojisi kullanımında başarılı

Küçük RoboEatz mutfak alanı

Otonom robot mutfak için yağlama ve bakım gerektirmeyen bileşenler

Bir pişirme robotu tarafından hazırlanan ve servis edilen sağlıklı fast food: Kanadalı start-up firması RoboEatz'in tasarımcıları, otonom robo mutfakları için gıda işlemeye uygun ve dayanıklı ve az bakım gerektiren maliyet tasarrufu sağlayan bileşenler arıyorlardı. igus'un hareketli kablo kanalı sistemleri, çeşitli yatakları ve tahrik bileşenleri mükemmel çözüm sunar...
sec°mat dondurma otomatı

Dayanıklıdır ve az bakım gerektirir: Bir dondurma otomatında Apiro dişli kutusu çözümü

Bochum merkezli Seco Manufaktur tarafından yapılan sec°mat IC One, dondurma sunumunu ve satış sürecini bir etkinliğe dönüştürüyor. Modüler Apiro robot kinematiği, sadece otomatın uzun ömürlü, az bakım gerektiren şekilde çalışmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanıcıları da şaşırtır ...
Otomat makineleri endüstrisindeki müşterilerin projeleri

...diğer başarı hikayeleri

Bar robotlarında tahrik sistemleri ve enerji tedarik sistemleri, WC haznesi temizleme makinelerinde lineer robotlar ve kahve makinelerinde kılavuz sistemler: Hareketli plastiklerimizin avantajlarını gözler önüne serdiği otomat endüstrisindeki müşterilerimizin uygulamalarını daha detaylı inceleyin.
Şimdi keşfedin

Test laboratuvarında gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir

Tüm ürünler, sektörün en büyüğü olan igus test laboratuvarında gerçek yaşam koşulları altında aşınma ve dayanıklılık açısından test edilir. Sonuçlar kullanım ömrü hesaplama araçlarımıza aktarılır ve dayanıklılık yönünden kesin tahminler yapılmasını sağlar.

igus, müşteri testlerini, talep üzerine, tamamen özelleştirilmiş koşullar altında ve ürün kullanımını kontrol etmek için gerçekleştirir.

Çok büyük hareketli plastik numune kutusu

Bazı şeyleri denemek kolaylaştı: igus standıyla her zaman kendi sektörünüze uygun en yeni motion plastics ürünlere sahip olursunuz. 
 
Size teşhir ürününü getirdikten sonra talebiniz üzerine monte edeceğiz ve bölmeleri seçtiğiniz ürünlerle dolduracağız. Veya dilerseniz kendiniz de kurabilirsiniz. Standı isterseniz kalıcı isterseniz de belirli bir süre için kullanabilirsiniz.
Şimdi ücretsiz sipariş verin

Gıda sektörü otomat makinesi üreticileri için en önemli düzenlemeler nelerdir? Büyüyen ürün yelpazesi karşısında montaj alanından nasıl tasarruf edilebilir? igus blogunda otomat makineleri teknolojisi hakkında ilginç makaleler okuyabilirsiniz.
Hemen göz atın!


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.