Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
Endüstriyel 3D baskı hizmeti

Aşınmaya dayanıklı özel parçaları 1 dakikadan daha kısa sürede sipariş edin - 24 saatten itibaren gönderime hazır


► Sıradan 3D baskı malzemelerine göre 50 kata kadar daha fazla aşınmaya dayanıklı - Öngörülebilir kullanım ömrü
► Minimum sipariş miktarı yok: 1 ila 10.000 parça arasında uygun maliyetli
► ESD özelliklerine, gıda standartlarına uygunluğa, ısıya dayanıklılığa ve çok daha fazlasına sahip özel polimerler.

 

► Yükleyemiyor musunuz? Yüklemeyi doğrudan 3D baskı hizmet aracında başlatmak için buraya tıklayın.

Numune modelini yükleyin ve online 3D baskı hizmetini test edin

Aşınmaya dayanıklı 3D baskı bileşenine sadece 3 adımda

1. 3D model oluşturun ve STEP / STP formatında dışa aktarın

3D baskı hizmeti CAD modeli oluşturma

3D modeli oluşturmak için CAD yazılımını veya ücretsiz yapılandırıcılarımızı kullanın.  

2. Fiyat hesaplaması için 3D modelini çevrimiçi yükleyin

3D baskı hizmet dosyasını yükle

Sadece STEP/STP dosyasını 3D baskı servis aracına sürükleyip bırakın veya bir klasörden seçin.

3. miktar ve malzeme Seçin ve doğrudan çevrimiçi olarak  sipariş verin

3D baskıyı çevrimiçi yapın

 Hemen fiyatı, teslim süresini  ve  teknik verileri  alırsınız  ve doğrudan sipariş verebilir, fiyat teklifi talep edebilir veya yapılandırmayı e-posta ile iletebilirsiniz.


3D baskı aşınma testleri

3D baskı aşınma testleri

PLA, ABS ve diğer malzemeler ve üretim süreçlerine kıyasla katmanlı imalat için iglidur malzemeleri

igus'ta 3D baskı hakkında bilgi

igus'ta 3D baskı hakkında bilgi

  • Malzemeler
  • Katmanlı prosedürler
  • Hizmetler ve  destek

3D baskı CAD'ini çevrimiçi yapılandırma

Çevrimiçi CAD modelleri oluşturun

Dişliler ve raflar, makaralar, kılavuz vida somunları, kayar elemanlar ve kaymalı yataklar için Yapılandırın ve indirin veya 3D baskı hizmeti ile yazdırın. Önceden CAD bilgisi ve kayıt gerektirmez.

Aşınmaya dayanıklı fonksiyonel parçalar için ücretsiz numune kutusu

3D baskı numune kutusu

Uygulama örnekleri ve müşteri referansları

3D Baskı Hizmet Aracının işlevleri nelerdir?

3D modelleri yükle

CAD upload

1'den 10'a kadar olan dosyaları sürükleyin veya bir klasörden seçin. Dosyalar yükleme penceresinden veya araç arabirimi içinden hemen yüklenebilir. Yükleme için önce CAD modeli bir adım / olarak dışa aktarılmalıdır. stp dosyası.  

Hemen fiyat ve teslim süresini gösterir

3D baskı hizmet fiyatı

Araç, gerekli parçanın fiyatını ve teslim süresini hemen görüntüler. Birim fiyatlar ve miktar iskontoları da hemen görüntülenir.

Çevresel parametrelere göre filtreleme

Çevresel parametrelere göre filtreleme

Gerekli bileşen gıda ile temas, yüksek sıcaklıklar, özellikle yüksek mekanik stres vb. Gibi özel bir ortamda kullanılacaksa, uygun iglidur malzemesi filtre fonksiyonu ile belirlenebilir. Tüm malzeme ve üretim süreçleri için kapsamlı bilgi ve malzeme verileri mevcuttur. Bir karşılaştırma faydalıdır: birkaç malzeme aynı gereksinimleri karşılıyorsa, üretim sürecinin miktarla ilgili fiyat üzerinde olumlu bir etkisi olabilir.  

Üretilebilirliği kontrol edin

Fizibilite çalışması

3D model, duvar kalınlığı analizi ve kurulum alanına uyma açısından 3D baskıda üretilebilirlik açısından kontrol edilir.3D model, duvar kalınlığı analizi ve kurulum alanına uyma açısından 3D baskıda üretilebilirlik açısından kontrol edilir. Bir parça print2mold işlemi (ilave kalıplar ile enjeksiyon kalıplama) kullanılarak üretilecekse, alet ayrıca enjeksiyon kalıplamada mümkün olmadığından,çok ince duvarlar ve alttan kesme tasarımını da kontrol eder. Alt kesimli enjeksiyon kalıplı parçalara ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

Son İşlem: yumuşatma ve renklendirme

3D baskı sonlandırma

Bileşenlerin siyah renklendirilmesi doğrudan araçtan seçilebilir.Fiyat ve teslim süresi otomatik olarak ayarlanacaktır. Parçalar düzleştirilecekse, kimyasal düzleştirme ile titreşimli taşlama arasında seçim yapılabilir. Titreşimli apre işlemini kullanarak yumuşatma hemen çevrimiçi olarak rezerve edilebilirken, 3D baskı hizmeti aracıyla kimyasal yumuşatma talep edilebilir.  

Çevrimiçi olarak bir soru sorun  veya gönderin

3D baskıyı çevrimiçi sipariş edin

Bitmiş yapılandırma hemen alışveriş sepetine yerleştirilebilir ve sipariş edilebilir.Ayrıca, bir teklifin oluşturulması ve e-posta ile otomatik olarak gönderilmesi için alışveriş sepetine bir sorgu göndermek de mümkündür. Ayrıca, bir teklifin oluşturulması ve e-posta ile otomatik olarak gönderilmesi için alışveriş sepetine bir sorgu göndermek de mümkündür.Yapılandırma kontrol veya onay için diğer kişilere gönderilecekse, bu amaçla alışveriş sepetinde bir bağlantı oluşturulabilir ve iletilebilir.  

Sadece deneyin: örnek CAD modeli yükleyin ve işlevleri kontrol edin

3D baskı hizmetimizi deneyin

İgus çevrimiçi 3D baskı hizmeti nasıl çalışır?

1. 3D CAD dosyasını hazırlayın

Önce gerekli bileşeni 3D CAD modeli olarak tasarlayın ve STP / STEP formatında dışa aktarın.3D modeli zaten bir STL dosyası olarak varsa, iglidur Tasarımcısı için bu bir STP / STEP dosyasına da dönüştürülmelidir. CAD yazılımı lisansınız yoksa, çevrimiçi olarak çeşitli ücretsiz araçlar bulabilirsiniz. Tasarım sürecinde, minimum duvar kalınlığının 0,5 mm'den az olmaması gerektiğini lütfen unutmayın, aksi takdirde kalıbın stabilitesi garanti edilemez. 

2. iglidur Tasarımcısı'na yükleyin

Dosyayı tarayıcıdaki iglidur Designer'a sürükleyin veya bir klasörden yükleyin. İglidur Tasarımcısı size hemen birim fiyatı, nihai fiyatı (miktar indirimi dahil), teslim süresini ve üretilebilirlikteki olası sınırlamaları gösterir. Yazdırılacak malzemeye ve bileşen sayısına bağlı olarak, fiyat işleme bağlı olarak değişir. Örneğin, print2mold'da çok sayıda elemanın (<5000 parça) üretimi FDM işlemine göre daha ucuz ve daha hızlıdır.  

3. 3D baskı için plastik seçin

Şimdi uygun malzeme veya üretim sürecini seçebilirsiniz. Sürtünmeyi optimize eden 60'tan fazla plastik arasından seçim yapın. Araçta doğru malzemeyi bulmak için özel gereksinimleri seçebilirsiniz: uygulama sıcaklığını, yüzey basıncını ve iletkenlik veya gıda uyumu gibi diğer parametreleri seçin.    

4. İsteğe bağlı: Yeniden çalışma

Gerekirse, iş parçanızın yeniden işlenip işlenmeyeceğini de seçebilirsiniz. Burada iki renk ve iki olası yüzey bitirme yöntemi arasından seçim yapabilirsiniz. Bununla birlikte, renklendirmenin ve yumuşatmanın bileşenlerin sürtünme ve aşınma özelliklerini etkilediğini lütfen unutmayın. İşlenmemiş parçaların pürüzlü yüzey kaplaması, yazdırılan parçaların kayma özelliklerini azaltmaz.  

5. Siparişler veya sorular?

Artık tamamen yapılandırılmış elemanlar doğrudan alışveriş sepetine aktarılabilir ve sipariş edilebilir.Özellikle büyük miktarlar ve bazı özel plastikler için fiyat "istek üzerine" gösterilir. Bu durumda, projeniz hakkında en kısa zamanda size bir fiyat ve daha fazla öneri sunacağız. Ayrıca, bitmiş siparişi alışveriş sepetinden kaydedebilir ve bir bağlantı yoluyla iş arkadaşlarınıza gönderebilir veya siparişi daha sonra tamamlayabilirsiniz.