Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

igus® kalitesine güvenebilirsiniz

igus kalitesini sadece kendi test laboratuvarımızda sürekli olarak dahili olarak test etmekle kalmıyor, aynı zamanda dış kaynaklarca da onaylanıyoruz. Uygulanması düzenli olarak denetlenen ve sertifikalandırılan ISO 9001 ve IATF16949 standartlarına uygun olarak, igus yıllardır kendine özgü bir kalite yönetim sistemi işletmektedir. Kalite politikamız, müşterilerin ihtiyaçlarını anlama ve karşılama, yetkin bir ortak ve güvenilir bir tedarikçi olma hedefi ile yönlendirilmektedir. igus her zaman en yüksek kalite standartlarına sahip ürünler üretmeye ve yenilikçi çözümler geliştirmeye kendini adamıştır.

Test sertifikaları, onaylar ve üyelikler


ISO 9001

DIN EN ISO 9001

igus®, kablo ve kablo demetli enerji zincirlerinin yanı sıra polimer kaymalı yataklar alanında DIN EN ISO 9001'e göre sertifikalandırılmıştır.
IATF 16949

IATF 16949

igus, kablolar ve donanımlar içeren enerji zincirlerinin yanı sıra polimer kaymalı yataklar alanında ISO/TS 16949'a göre sertifikalandırılmıştır.

​​​​​​​ISO 14001

Çevre yönetim sistemleri için tanınmış bir temel olan ISO 14001 standardına göre sertifikalandırılmıştır. 
 
ISO 50001

ISO 50001

Enerji yönetim
sistemimiz uluslararası ISO 50001 standardına uygun olarak sertifikalandırılmıştır.
RoHS Logosu

RoHS

iglidur ve igumid malzemeleri bileşenleri açısından 2011/65/EU (RoHS) uyarınca test edilmiştir.

UL onaylı

Marka vaadi "igus 36 aylık chainflex kablo garantisi ve yılda 2 milyar test döngüsüne dayanan hizmet ömrü hesaplayıcısı" UL tarafından başarıyla onaylanmıştır.
EHEDG logosu

EHEDG

EHEDG uzman ağının bir üyesiyiz. Görevi, gıda işleme endüstrisi kapsamında makine ve sistemlerin hijyenik tasarımı için gerekli olan ana hatları geliştirmektir.
 
DESINA logosu

DESINA

chainflex kablolar, bileşenlerin, arayüzlerin ve bağlantı sistemlerinin standartlaştırılması amacıyla Verein Deutscher Werkzeugmaschinenfabriken'in (VDW = Alman Takım Tezgahları Endüstrisi Birliği) tavsiyesine göre üretilirler.
IPA logosu

IPA temiz oda

Çeşitli igus ürünleri, IPA Fraunhofer Enstitüsü tarafından mümkün olan en iyi sınıflandırma olan 1. sınıf ISO ile sertifikalandırılmıştır.
ESD simgesi

ESD uygulamaları

Gri renkte igumid ESD malzemesi, Haziran 2002'den beri patlama koruması ve elektrostatik birikime karşı koruma sunmaktadır.
TÜV Rheinland Logosu

TÜV kontrol türleri

igus e-chains (e-zincirler) ve e-tubes (e-bprular)i yapıları ile ilgili olarak TÜV tarafından test edilmiştir.
TÜV Rheinland Logosu

TÜV gürültü testi

igus e-chain sistemleri sessiz çalışırlar. TÜV akustik laboratuvarında ve igus GmbH'de çeşitli enerji besleme sistemleri karşılaştırılmıştır.
INTERBUS Logosu

INTERBUS

chainflex kablolar uluslararası standartlara göre üretilmektedir.

Onaylar:


RU logosu

UL malzeme onayı

 e-chains ve e-tubes için tüm igumid malzemeleri UL malzeme onayına sahiptir.
VDE logosu

VDE

"Verband Deutscher Elektrotechniker" tarafından onaylanmıştır
CSA logosu

CSA

Kanada Standartlar Birliği tarafından onaylanmıştır.
CEI logosu

CEI

Uluslararası Elektroteknik Komisyonu tarafından onaylanmıştır.
CE logosu

CE

Müşteri Eşitliği tarafından onaylanmıştır

Duyuru, ödül ve onurlar

IHK Köln logosu

Tanınmış eğitim şirketi

Köln'deki Alman Sanayi ve Ticaret Odası (IHK), bizi "mesleki eğitimde olağanüstü başarılara" sahip tanınmış bir eğitim şirketi olarak değerlendirmiştir.
iF Tasarım Ödülü

if Tasarım Ödülleri

igus ürünleri, 1987 yılından bu yana düzenli olarak uluslararası tanınırlığa sahip if Tasarım Ödülü ile onurlandırılmaktadır.
igus ödüller

Şirketimize verilen ödüller

Ödüller, başarılarımızın takdirin bir yansımasını temsil etmektedir. Bu da bizi mutlu etmekte ve daha da iyi olmak için cesaretlendirmektedir!

Dünya çapında igus kalitesi


igus motion plastics ürünleri Almanya'da üretilir, ancak elbette ki 188.000 müşterimizin tamamı Almanya'da bulunmamaktadır. 80'den fazla ülkede temsilciliğimiz bulunmakla beraber, bu ülkelerin 15'inde fabrikamız mevcut olup, 30 igus yan kuruluşu ve birçok satış ortağına da sahibiz.
 
İletişim kısmına ve iletişim kurulacak kişilere git
igus tüm dünyada

igus kalitesi hakkında daha fazla bilgiigus test laboratuvarı

Kanıtlanmış, öngörülebilir, test edilmiş - 3.800m² alanda araştırma

Test laboratuvarı hakkında daha fazla bilgi
Cost down. Tech up.

Teknolojiyi artırın, maliyeti azaltın.

Teknolojiyi artırın, maliyeti azaltın - size her zaman bu ikisinden en az birini sunacağız.

Teknolojiyi artırın, maliyeti azaltın hakkında daha fazla bilgi
Uzun ömür garantili

Uzun kullanım ömrü

motion plastics ürünlerimizin avantajı - test edilmiş ve öngörülebilir

Uzun hizmet ömrü hakkında daha fazla bilgi"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.