Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Güzergâh açıklaması

Almanya'daki Genel Merkez


Navigasyon cihazlarının kullanımı hakkında önemli not Adresi güzergâh planlayıcıya veya navigasyon cihazlarına girdiğinizde lütfen Posta Kodu "51147" ve "Niederkasseler Str." kombinasyonunu kullanın. Köln'de benzer bir adres bulunmaktadır ve sizi zahmete sokacak her tür durumdan kurtarmayı istiyoruz.
 
igus® GmbH
Spicher Strasse 1a
51147 Köln
Tel: +49 (0)2203-9649-0
Faks: +49 (0)2203-9649-222

Bize şu şekilde ulaşabilirsiniz

A59 yoluna girin, ardından No. 36 Porz-Lind'den çıkın

Frankfurter Str.(B8)'i Spich yönüne doğru takip edin

Sola Nşederkasseler Str.'ye dönün

Ardından tekrar sola Spicher Str.'ye dönün

Caddenin sonunda bizi göreceksinizThe terms "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur", ve "xiros" terimleri, igus® GmbH/Cologne'nin Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve uygun olduğu durumlarda bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.