Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Kire, titreşime ve neme karşı güvenilir

Tarım sektöründe koşullar zorlu ve değişkendir. Bu nedenle, bileşenlerin güvenilir bir şekilde çalışması ve günlük koşullara dayanması daha da önem kazanmaktadır. Teknik ürünlerimiz bunu başarabilirler: Titreşimden, nemden ve kirden etkilenmezler çünkü bu koşullar için özel olarak tasarlanmışlardır ve herhangi bir yağlama gerektirmeyen yüksek performanslı motion plastics ürünlerinden üretilmişlerdir.
Bakım gerektirmeyen polimer yataklar, toprak işleme makineleri veya ön yükleyiciler gibi ağır hizmet tipi uygulamalarda kullanılabilmektedir. drylin lineer sistemler, traktör kabinlerinde monitörleri ayarlayabilir. Hareketli kablo kanalları ve chainflex kablolar, tarlada kullanılan püskürtme sistemlerine enerji ve sıvı sağlamak için idealdir. Uygulama seçenekleri de oldukça çok yönlüdür.

igus ürünlerinin faydaları:

  • Kuru çalışma ve korozyona dayanıklılık
  • Tozdan ve kirden etkilenmez
  • UV ve hava koşullarına dayanıklıdır
  • Yüksek mekanik kararlılık, yüksek dayanıklılık
  • Titreşim sönümleme
  • Yanlış hizalama ve sapmaların telafisi
  • Tahmin edilebilir uzun kullanım ömrü
  • Montajı kolaydır

... için tarım mühendisliği

Araçlar

Güç asansöründe kullanılan iglidur kaymalı yataklar

Uygulamaya konanlar

Tarla pülverizatöründe kullanılan iglidur kaymalı yataklar

Hayvancılık

Biçerdöverde kullanılan iglidur kaymalı yataklar

Kabin

igus ürünleriyle traktör sürücü kabini

 

Uygun ürünler
1

Ayna ayarı:  iglidur J kaymalı yataklar

2

Monitör ayarı: drylin W kılavuz taşıyıcılar

3

Sırt ayarı: drylin W lineer kılavuzlar

4

Direksiyon mili: iglidur G kaymalı yataklar

5

Kontrol elemanları: triflex 3D enerji zinciri

6

Hidrolik valf bağlantısı: igubal çift mafsallar

7

Sırt ayarı: drylin W lineer kılavuzlar

8

Kol dayama ayarı: drylin W lineer kılavuzlar

9

Koltuk ayarı: E2 enerji zinciri ve cainflex kablolar


Tarım sektöründe başarıyla kullanılmaktadır

Tarlada yoğun kültivatör

Yatakları yağlamakla lazaman kaybetmek yok

igus, 2008'den beri Lemken ile başarılı bir şekilde işbirliği yapmaktadır. Kültivatör Karat 9 gibi çeşitli Lemken makinelerinde igus kaymalı yataklar kullanılmaktadır. Aşırı yük elemanlarında eskiden kullanılan metal yatak noktalarının aşınma ve korozyonu önlemek için günde bir saate kadar yağlanması gerekiyordu. Çiftçiler, yağlama gerektirmeyen polimer kaymalı yataklara geçerek ciddi zaman tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca, kaymalı yatakların kir direnci ve kararlılığı kullanım ömrünü ve güvenilirliği artırır.
Kök yumağı dikme makinesi

15 tona kadar ağır yük mümkündür

Bakım gerektirmeyen ve toza ve kire dayanıklı iglidur G kaymalı yataklar, Optimal-Vertrieb Opitz'in balya kesme makinelerinin menteşelerinde, kilitleme sistemlerinde ve hidrolik silindirlerinde kullanılır. Şirket içinde üretilen ve hem nispeten geniş bir montaj alanı hem de çevreyi kirleten yağlayıcılar gerektiren kızıl pirinç çözümlerinin yerini aldılar. Yeni polimer yataklar yağlamaya ihtiyaç duymaz ve tüm kenar yüklerine sorunsuz bir şekilde dayanır.
Tarım endüstrisindeki uygulama örnekleri

... ve daha fazla başarı öyküsü

Yabani ot kontrolü için robotlarda kire dayanıklı küresel yataklar, sera ilaçlama robotlarında korozyona dayanıklı kablo kılavuzları, yarı otomatik hasat sistemlerinde burulmaya dayanıklı kablolar ... hareketli plastiklerimizin bu ve diğer projelerdeki başarılı kullanımı hakkında daha fazlasını keşfedin.
Diğer uygulama örnekleri

Ürünleri sanal olarak deneyimleyin - kendi başınıza veya kişisel rehber eşliğinde

Tarım sektörüne yönelik fuar standı

Son gerçekleşen tarım mühendisliği fuarını kaçırdınız mı? Çözüm bizde. Köln'deki takım tezgahları fuar standımızı ziyaret edin. Ya da sanal fuar standı turumuz için buradan kayıt oluşturun.


▶ Ticari fuar standını şimdi sanal olarak deneyimleyin

Sanal ticaret fuarı standı

Diğer tarımsal endüstriler

Dikey tarım

İç mekan çiftçiliği için FDA uyumlu ve uygun maliyetli otomasyon sistemleri
Şimdi keşfedin

Akıllı tarım

Otomatik ekim, ayıklama, hasat vb. için esnek, düşük maliyetli robotlar.
Daha fazlasını öğrenin

Danışma

Sorularınızı şahsen yanıtlamaktan mutluluk duyarım

Nakliye ve danışmanlık

Şahsen:

Pazartesi-Cuma, sabah 7 - akşam 8 arası.
Cumartesi sabah 8 - akşam 12 arası.

Online:

24h


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.