Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
İrtibat kişisi,
Türkiye
 

Ulusal merkezler

igus® Turkey
Güzeller Org. San. Bölg. Galvano
Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32
P.K. 41400 Gebze / Kocaeli
Tel.: +90-444 63 51
Faks: +90-262 502 14 19
E-posta: info@igus.com.tr
 

Ülke Müdürü

igus® Turkey Volkan Güner
Tel.: +90-444 63 51
E-posta: vguener@igus.net
 

Polimer Yataklar ve Lineer Sistemler Ürün Sorumlusu

igus® Turkey Cihan Doğan
Tel.: +90 542 442 32 83
E-posta: cdogan@igus.net
 

Drylin® Lineer Sistemler Satış Mühendisi

igus® Turkey Faruk Özbek
Tel.: +90 546 531 23 88
E-posta: foezbek@igus.net
 

Proje Satış Mühendisi
Kablo Kanalları ve Kablolar

igus® Turkey Ceyhun Akan
Tel.: +90 542 647 58 14
E-posta: cakan@igus.net
 

Key Account Manager
Kablo Kanalları ve Kablolar

igus® Turkey Özgün Gökoğlu
Tel.: +90 544 546 92 09
E-posta: ogokoglu@igus.com.tr
 

Proje Satış Mühendisi
Kablo Kanalları ve Kablolar

igus® Turkey Yusuf Pelister
Tel.: +90 542 663 99 64
E-posta: ypelister@igus.net
 

Satış Mühendisi
Kablo Kanalları ve Kablolar / Rulmanlar ve Lineer Yataklar

igus® Turkey Murat Sağlam
Tel.: +90 542 442 77 36
E-posta: msaglam@igus.com.tr
 

Satış Mühendisi
Kablo Kanalları ve Kablolar / Rulmanlar ve Lineer Yataklar

igus® Turkey Ahmet Demir
Tel.: +90 541 389 76 13
E-posta: ademir@igus.net
 

Bearing Satış Mühendisi
Kablo Kanalları ve Kablolar / Rulmanlar ve Lineer Yataklar

igus® Turkey Mümin Ağlanmaz
Tel.: +90 542 648 58 15
E-posta: maglanmaz@igus.net
 

Satış Mühendisi
Kablo Kanalları ve Kablolar / Rulmanlar ve Lineer Yataklar

igus® Turkey Semih Atabey
Tel.: +90 545 599 51 05
E-posta: satabey@igus.net
 

Satış Mühendisi
Kablo Kanalları ve Kablolar / Rulmanlar ve Lineer Yataklar

igus® Turkey Selahattin Efe Kucak
Tel.: +90 545 573 96 84
E-posta: ekucak@igus.net
 

Satış Mühendisi
Kablo Kanalları ve Kablolar / Rulmanlar ve Lineer Yataklar

igus® Turkey Ahmet Batuhan Dursun
Tel.: +90 545 573 94 64
E-posta: adursun@igus.net
 

Satış Mühendisi
Rulmanlar ve Lineer Yataklar

igus® Turkey Samed Yanıkçı
Tel.: +90 544 412 64 75
E-posta: syanikci@igus.net
 

Satış Mühendisi
Kablo Kanalları ve Kablolar

igus® Turkey Orçun Bülbül
Tel.: +90 549 449 56 27
E-posta: obulbul@igus.net