Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19

drylin® lineer teknoloji test laboratuvarımız

Yüksek performanslı polimerlerden üretilen kaydırma elemanlarının kullanımı sayesinde drylin lineer teknolojisi, özellikle aşınmaya dayanıklıdır, sessizdir, kire karşı dirençlidir, yüksek sıcaklıklara uygundur ve ek yağlama gerektirmeden çalışmaktadır. Ürünlerimiz 3.800 m2'lik test laboratuvarımız kapsamlı ve gerçekçi koşullar altında test edilmektedir ve bu sayede tüm bu özellikleri garanti edebiliyoruz. Her yıl ürünlerimizi gereksinimlerinize göre özel olarak tasarlamak için 135 trilyondan fazla test hareketi yapıyoruz.

Neler, nasıl test ediliyor?

Test laboratuvarındaki 54 test noktasında drylin ürünlerimiz, farklı koşullar altında test edilmektedir.  Lineer kılavuzların tribolojik özellikleri, aşınma ve sürtünme testleri ile test edilmektedir. Bunun yanı sıra düzenekler de işlev, kullanım ömrü, dayanım ve arıza senaryoları açısından test edilmektedir.
 
Ürünlerin zorlu koşullarda bile güvenilir şekilde çalıştığından emin olmak için, örneğin, su altında ve çok kirli ortamlarda testler yapılmaktadır. Testlerimizin sonuçları igus veritabanlarında saklanmakta ve çevrimiçi araçlarımıza aktarılmaktadır. Bu şekilde herkes ücretsiz çevrimiçi araçlar ile kullanım ömrünü hesaplayabilmektedir.

Lineer teknoloji test laboratuvarında ne tür test tertibatları var?

Test verilerine hangi çevrimiçi araçlar sahip?

Ürün ve malzeme testlerinin sonuçları, yeni ve daha fazla geliştirmeler için kullanılmakta ve ürünlerin bulunması ve kullanım ömürlerinin hesaplanması için ücretsiz çevrimiçi araçlarımıza aktarılmaktadır. Her ürün alanı, ürünleri yüksek sıkıştırma kuvveti veya radyal kuvvetler gibi gereksinimlere göre karşılaştıran ve kullanım ömrünü hesaplayan expert sistemi gibi kendi araçlarına sahiptir.

Test laboratuvarında test ve igus çevrimiçi aracı

igus test laboratuvarından seçilen testler

İster kullanım ömrü açısından olsun, ister sürtünme katsayısı açısından, lineer teknolojimizi kapsamlı bir şekilde test ediyoruz. Sayısız ürün ve malzeme testinin yanı sıra aynı zamanda özel müşteri uygulamalarını da inceliyoruz. Size bir fikir vermek amacıyla bir test yelpazesi derledik.

igus test laboratuvarındaki farklı alanlar

drylin lineer teknoloji

iglidur test tertibatı

robolink Düşük Maliyetli Otomasyon

robolink test tertibatı

e-chain enerji belemeleri

Hareketli kablo kanalı test tertibatı

The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.