Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

motion plastics® sayesinde uygun fiyatlı otomasyon

Robotlara genel bakış

Düşük Maliyetli Otomasyon ürünlerine genel bakış Uygulamanız için doğru robotu bulmak karmaşık bir iş mi? Bizimle değil. Çeşitli robotlarımız hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin.
Kolayca göz atın, bilgi alın ve sipariş verin.

Uygulama alanları

Düşük maliyetli otomasyon uygulama alanları Uygun maliyetli otomasyon çözümleri halihazırda birçok endüstride kullanılmaktadır.
Uygulama örneklerinden ilham alın.

Robot ekipmanı yapılandırıcıları

ROIBOT Ödülü Çözümünüze adım adım ulaşın ve her zaman fiyata dikkat edin: 
Bireysel robot sisteminizi çevrimiçi olarak yapılandırın.
 

Robot kontrol sistemi

igus robot kontrol yazılımı Önceden bilgi sahibi olmadan bir robotu programlamak mı? Sezgisel bir kullanıcı arayüzü bunu mümkün kılar.
Ücretsiz yazılımı indirin ve başlayın.

Modüler robot teknolojisi

Modüler robot teknolojisi İhtiyaçlarınız için bireysel bir çözüm oluşturmak ister misiniz? Modüler robotik ürünlerimizle , bu hiç problem değil.
Düzeneklerimiz ile şimdi tanışın.

Proje planlaması

Düşük Maliyetli Otomasyon ürünlerine genel bakış Uygun maliyetli robotik çözümleri gerçekleştirme konusunda desteğe mi ihtiyacınız var? İhtiyacınız olan şey burada.
Robotik çözümleri planlama hakkında daha fazla bilgi edinin.

Robot aksesuarları

Pnömatik hortumlar Kıskaçtan kameraya ve konveyör bandına: RBTX pazarı, önde gelen üreticilerin uygun maliyetli robotik aksesuarlarını sunar. 
Çevrimiçi platformdan yararlanın.

Düşük Maliyetli Otomasyon Nedir?

Düşük maliyetli otomasyon açıklaması 12 aydan daha kısa sürede tamamen otomatikleştirilmiş ve amorti edilmiş süreçler mi? Bu iyi!
Uygun maliyetli otomasyon dünyasını tanıyın.

Tanıtım turu

Düşük Maliyetli Otomasyon tanıtımı Gösterim, fizibilite çalışması ve eğitim bir arada: Şirket içi sergi, şirketinize ticari fuar deneyimini getiriyor. igus robotlarını yerinde canlı olarak deneyimleyin.

Yatırım öncesi test hizmeti

Düşük Maliyetli Otomasyon entegrasyon ortağı Otomasyon projenizi hayata geçirmek üzeresiniz ve uygulanabilirliği konusunda şüpheleriniz mi var? Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
"Yatırım öncesi test" hizmetimizi şimdi kullanın.

Kurulum ve işletmeye alma hizmeti

Düşük maliyetli otomasyon kurulum hizmeti Otomasyon çözümünü kurmak için zamanınız veya uzmanlığınız yok mu? Yoksa mevcut kapasitenizi şirket içinde başka bir yerde mi kullanmak istiyorsunuz?
Kurulum hizmetimiz ile şimdi tanışın.

Düşük Maliyetli Otomasyon mağazası

Otomasyon projeniz için uygun maliyetli robotlar

Uygun maliyetli robot teknolojisinin adresi olan çevrimiçi mağazamızda ReBeL cobot'larımızı ve diğer birçok robot tipini keşfedin.
Kolayca göz atın, bilgi alın ve sipariş verin.
Mağazaya ulaşabilirsiniz"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.