Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

motion plastics® sayesinde uygun fiyatlı otomasyon

Robotlara genel bakış

Düşük Maliyetli Otomasyon ürünlerine genel bakış Uygulamanız için doğru robotu bulmak karmaşık bir iş mi? Bizimle değil. Çeşitli robotlarımız hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada öğrenin.
Kolayca göz atın, bilgi alın ve sipariş verin.

Uygulama alanları

Düşük maliyetli otomasyon uygulama alanları Uygun maliyetli otomasyon çözümleri halihazırda birçok endüstride kullanılmaktadır.
Uygulama örneklerinden ilham alın.

Robot ekipmanı yapılandırıcıları

ROIBOT Ödülü Çözümünüze adım adım ulaşın ve her zaman fiyata dikkat edin: 
Bireysel robot sisteminizi çevrimiçi olarak yapılandırın.
 

Robot kontrol sistemi

igus robot kontrol yazılımı Önceden bilgi sahibi olmadan bir robotu programlamak mı? Sezgisel bir kullanıcı arayüzü bunu mümkün kılar.
Ücretsiz yazılımı indirin ve başlayın.

Robot aksesuarları

Pnömatik hortumlar Kıskaçtan kameraya ve konveyör bandına: RBTX pazarı, önde gelen üreticilerin uygun maliyetli robotik aksesuarlarını sunar. 
Çevrimiçi platformdan yararlanın.

Düşük Maliyetli Otomasyon Nedir?

Düşük maliyetli otomasyon açıklaması 12 aydan daha kısa sürede tamamen otomatikleştirilmiş ve amorti edilmiş süreçler mi? Bu iyi!
Uygun maliyetli otomasyon dünyasını tanıyın.

Tanıtım turu

Düşük Maliyetli Otomasyon tanıtımı Gösterim, fizibilite çalışması ve eğitim bir arada: Şirket içi sergi, şirketinize ticari fuar deneyimini getiriyor. igus robotlarını yerinde canlı olarak deneyimleyin.

Robot eğitimi programı

Robot eğitimi programı Robot eğitimi programı, üniversitelerin ve eğitim kurumlarının gereksinimlerine göre düzenlenmiştir.
İsteğe bağlı video eğitimleri ve ücretsiz öğretmen eğitim materyalleri.

Düşük Maliyetli Otomasyon mağazası

Otomasyon projeniz için uygun maliyetli robotlar

Uygun maliyetli robot teknolojisinin adresi olan çevrimiçi mağazamızda ReBeL cobot'larımızı ve diğer birçok robot tipini keşfedin.
Kolayca göz atın, bilgi alın ve sipariş verin.
Mağazaya ulaşabilirsinizThe terms "igus", "Apiro", "chainflex", "CFRIP", "conprotect", "CTD", "drylin", "dry-tech", "dryspin", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-skin", "e-spool", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igutex", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "readychain", "readycable", "ReBeL", "speedigus", "triflex", "robolink", "xirodur", ve "xiros" terimleri, igus® GmbH/Cologne'nin Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve uygun olduğu durumlarda bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.