Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19

robolink® test laboratuvarı ve mevcut test sonuçları

robolink® mafsallar, dayanıklılık testi robolink® mafsallar, dayanıklılık testi

robolink® test laboratuvarı, yağlama gerektirmeyen robolink® tek mafsalları ve dişlileri test etmek ve sürekli iyileştirmek için kullanılmaktadır. Bunlar arasında kendini kanıtlamış igus yüksek performanslı plastiklerden ve örneğin alüminyum, çelik veya paslanmaz çelikten üretilmiş sonsuz, mil ve sikloit dişliler yer almaktadır. Tüm düzenekler ayrıca ürünleri sürekli olarak daha fazla geliştirmek için burada işlevleri, kullanım ömürleri, dayanımları ve arıza senaryoları açısından da incelenmektedir.
Ayrıca müşteriler için uygulama senaryolarını daha iyi değerlendirmek amacıyla testler gerçekleştiriyoruz.

Bir bakışta önemli gerçekler

Yılda yaklaşık 300 deney

Toplam 49 test istayonuna sahip 5 test tertibatı

Yılda yaklaşık 10 müşteri testi

Düzenli olarak test laboratuvarı kullanım oranı, yaklaşık %90


Gerçekleştirilen robolink® testleri aşınma ve sürtünme testleri yoluyla farklı malzeme kobinasyonlarının sürtünme özelliklerini belirlemek için kullanılmaktadır. Buna ek olarak robolink®'in tork dalgalanmalarının, verimliliğinin ve geri tepmesinin elektriksel olarak ölçülebileceği ve değerlendirilebileceği bir test tertibatı bulunmaktadır.

robolink® mafsaldan üretilmiş sonsuz dişliye sahip motor, yük testinde robolink® mafsaldan üretilmiş sonsuz dişliye sahip motor, yük testinde

Mevcut robolink® testlerine genel bakış


Test laboratuvarında başka neler test ediliyor?

igus test laboratuvarında ayrıntılı muayene, yalnızca robolink® bileşenleri için gerçekleştirilmez. iglidur® kaymalı yataklar, Hareketli Kablo Kanalları, chainflex® kablolar ve drylin® kaymalı yataklar, lineer akslar ve kılavuz vida modüller de ayrıntılı olarak test edilmektedir.