Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Akıllı hareketli kablo kanalları için yapılandırıcı


Yeni i.Sense EC.W sensör, sistemin daha uzun süre kullanılabilmesini her zamankinden daha uygun maliyetli hale getiriyor.igus e-chain yapılandırıcısı ile artık EC.W sensörünü sürükle-bırak işlevini kullanarak mevcut zincir yapılandırmalarınıza kolayca ekleyebilir veya akıllı EC.W durum izleme ile doğrudan yeni hareketli kablo kanalı sistemleri oluşturabilirsiniz:

 Hızlı
 Güvenilir
 Akıllı
EC.W sensörü şimdi yapılandırın

Nasıl çalışır:

Kullanım ömrü sensörlü akıllı hareketli kablo kanalını sadece birkaç tıklamayla oluşturun.

Adım 1

Uygulama parametrelerini tanımlayın.

e-chain yapılandırıcıyı açın ve kanaldaki kablo havuzunuzun yanı sıra kurulum tipi, hareket vb. gibi istenen uygulama parametrelerini tanımlayın.

Adım 2

e-chain serisini seçin.

Ardından, akıllı plastiklerle uyumlu uygun bir kanal serisi seçin ve akıllı EC.W sensörünü tek tıkla ekleyin. 

Adım 3

Ayrı ayrı iç ayırma gerçekleştirin.

Şimdi, EC.W sensörü için tüm dahili bölümleme kurallarını otomatik olarak dikkate alırken, her zamanki gibi bireysel iç ayırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
EC.W sensörlü akıllı hareketli kablo kanalını şimdi yapılandırın.

Kişisel ürün yapılandırmanızı sadece birkaç adımda ayarlayın

Akıllı plastik Domino

O zaman Domino akıllı plastiklerimizin size gönderimini şimdi sağlayın ve kendi yapılandırmanızı bir araya getirin. 

Ziyaretiniz sırasında, akıllı plastiklerle eğlenceli bir deneyim için hazır olun. 

igus test laboratuvarına ilişkin 360° bilgi

Tüm akıllı plastik test kurulumları, fareyi ekranda döndürerek burada bulunabilir. 


Danışma

Sorularınızı şahsen yanıtlamaktan mutluluk duyarım

Nakliye ve danışmanlık

Şahsen:

Pazartesi-Cuma, sabah 7 - akşam 8 arası.
Cumartesi sabah 8 - akşam 12 arası.

Online:

24h


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.