Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Dilediğiniz özel kabloyu yalnızca 3 dakikada yapılandırın... 1000 m'den itibaren

chainflex® özel kablo yapılandırı ile Hareketli Kablo Kanalı için dilediğiniz kabloyu oluşturun
Yalnızca 3 dakikada yapılandırın... 1000 m'den itibaren

Yeni 'chainflex® SFP' üretim sistemi sayesinde igus® artık neredeyse 'sonsuz' sayıda özel kablo çeşidini kısa bir süre içinde test edilmiş igus® kalitesiyle üretebilmekte ve teslim edebilmektedir.
Bu bağlamda igus®, chainflex® laboratuvarında test edilmiş chainflex® kalitesini özel müşteri gereksinimleri ile bir araya getirmektedir.
Bu hizmet 'chainflex® CC' olarak adlandırılmaktadır ve 'CC', 'özel kablo' anlamına gelmektedir.

İstenen chainflex® kabloları konfigüre etme

chainflex® CC yapılandırıcıyı kullanarak özel olarak tasarlanmış chainflex® özel kabloalr 300 m'den başlamak üzere mevcut günlük fiyatlarla hemen sipariş edilebilir.

chainflex® kablolar hakkında daha fazla bilgi"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.