Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19

igus corner

Meslektaşlarınızla birlikte her zaman en son motion plastics ürünlerini tesisinizde denemek ister misiniz? O hâlde tesisleriniz için "igus corner"ı hemen sipariş edin.  
 
Bir satış temsilcisi görüntü birimini size getirecek ve dilerseniz üniteyi kurarak tercih ettiğiniz ürün bölümleriyle donatacaktır.
 
Sergiye sürekli olarak veya dilediğiniz süre boyunca sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda danışmanlık hizmetinden sonra üniteyi gelip kendimiz alıyor veya yeni numunelerle donatıyoruz.

Daha fazla bilgi edinin ve sipariş verin

Özel numune

Bir proje veya departmanınız için çok özel numunelere mi ihtiyacınız var? O hâlde size özel numune kutusu isteyin.
 
Sizinle numunelerin gerekli olduğu uygulama hakkında görüşecek ve numuneleri size göndereceğiz. Numuneler elinize geçer geçmez büyük bir memnuniyetle çevrimiçi bir toplantı aracılığıyla size teknik ayrıntıları açıklayacak ve sorularınızı yanıtlayacağız.  

Özel numune kutusu isteyin

igus ticaret fuarı standını sanal olarak ziyaret edin

Fiziki/sanal sergi

Bu yıl, dilediğiniz zaman sanal olarak ziyaret edebileceğiniz 400 m²lik bir fuar standında yeni ürünlerimizi tanıtacağız. Konum haritasını kullanarak dilediğiniz alana gidin ve tek bir tuşa tıklayarak yeni ürünleri daha yakından tanıyın. Her inovasyon hakkında ayrıntılı bilgi bulacaksınız:
 

Tech-up 
Tech up
Cost-down
Cost down
Beweise  
igus® test laboratuvarı bulguları
Nachhaltigkeit 
Sürdürülebilirlik
 
Ticaret fuarını kendi başınıza keşfedebilir veya rehberli bir tur için randevu alarak uzmanlarımızdan birine danışabilirsiniz:
 

Rehberli tur için yerinizi ayırın

igus yerinde sergi

Yerinde sergi

Mobil açılır pencereli ticaret fuarı standımız ile sizi ziyaret edeceğiz. Size en son ürünlerimizi gösterecek ve birlikte uygulamanız için en iyi çözümü arayacağız - temiz havada dışarıda ve geçerli hijyen yönetmeliklerine uygun şekilde.
 
igus'un yerinde sergi standını ziyaret etmek çok kolay: bizden bir randevu almanız yeter, şirketiniz için özel olarak hazırlanmış ürünlerle sizi ziyarete geleceğiz. 50 m2 sergi alanına sahip ticaret fuarı standı, kendi tesisinizde bir saat içinde kurulabilir.

Bugün randevunuzu alın

Dijital danışmanlık

Akıllı telefon, masaüstü paylaşım veya sohbet yoluyla - sanal ziyaretler tasarımcılar, müşteriler ve ilgilenen herkes için montaj yardımcıları, çizimler, makine turları, inter aktif sunumlar kadar kolaydır.
 
Hızlıca başlamak için yerel irtibat yetkiliniz ile iletişime geçin. Birlikte sanal bir bağlantı kurabilirsiniz:

Bizimle şimdi iletişime geçin