Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

igus enjoyneering (keyifli mühendislik)  ... oyunla mühendislik gücünüzü serbest bırakın!

"James Cameron'ın henüz filme alınmamış gişe rekorları kıran filmi "Endüstriyel Avatar"daki bir avatar gibi  - bir gazeteci, igus fabrikasının dijital ikizi olan iguverse'in ön izlemesi sırasında deneyimlerini böyle anlatıyor. Dijital ikiz mi? Sanal gerçeklik? Arttırılmış gerçeklik? Tüm bu terimler, yakında geçip gidecek bir yutturmaca olup olmadığını merak etmenize neden olan teknoloji dünyasından tanıdık gelmiyor mu?

Mühendisler genellikle doğal olarak meraklıdır ve güçlü bir keşfetme dürtüsüne sahiptir. Yeni teknolojiler ve fikirlerle oynamak ve bunları denemek, yenilikçi çözümler ve ürünler yaratır. Bu yaratıcı süreç, mümkün olanın sınırlarını zorlamaya yardımcı olur ve teknoloji ve endüstride yeni perspektifler açar. Endüstride, teknolojide ve üretimde olağanüstü başarıların önünü açmak için bu yılki Hannover Messe 'de tam da bu oynama ve deneme dürtüsünü tanıtmak istiyoruz - igus enjoyneering (keyifli mühendislik) ile, oyun oynayarak mühendislik gücünüzü açığa çıkarırsınız!

Dijital devrimler: yeni teknolojilerle büyüleyici olasılıkları keşfedin

Biz de birçok yeni teknoloji denedik ve bunları müşterilerimiz ve ürünlerimiz için kullanmaya çalıştık. Birdenbire kapılar açıldı ve öngörülemeyen olasılıklar ortaya çıktı:
  • İnsanlar, modeller ve prototipler üzerinde anlaşmak için sanal bir alanda buluşabilir.
  • Müşteriler, bir ekskavatör kepçesinde igus ürünlerini görüntülemek için basit bir tablet ve yapay zeka kullanabilir ve doğru kaymalı yatak için hemen çevrimiçi mağazaya yönlendirilir.
  • Yer ve zamandan bağımsız olarak, dünyanın her yerinden ekipler bir makine üzerinde sanal gerçeklikte birlikte çalışabilir, parçalar geliştirebilir ve kurulumları planlayabilir.
  • Eğitim kursları makineler üzerinde gerçekleşebilir ve müşterilerimiz bu sanal dünyayı kendi sistemlerini göstermek için kullanabilirler.
Bu tür dijital devrimler sayesinde birdenbire neyin mümkün hale geldiğini görmek büyüleyici: her şeyi önce dijital olarak test ederek yanlış montajı önleyin. Yanlış ürün siparişi vermeden önce konfigürasyonlar üzerinde karar verin. Sanal alanda buluşarak seyahat sürelerinden kurtulun. Eğlenceli ve kolay bir şekilde, dijital teknolojiler ürünlerimizi tanımamıza ve bir uygulama için ideal ürünü seçmemize yardımcı olur. Enjoyneering'in anlamı tam olarak budur!

Müşteri olarak enjoyneering (keyifli mühendislik) tekliflerimizden bu şekilde yararlanabilirsiniz.

Teknolojilerin içinde kaybolmamak, her zaman şu soruyu cevaplamak bizim için önemlidir: "Müşteri olarak nasıl yararlanırsınız?". Çok basit: eğlenceli ve kolay bir şekilde makineler ve sistemler geliştirebilir ve tasarlayabilirsiniz. İş yerinde keyif ve eğlence ile. Yaratıcılığınızı ve teknik bilginizi genişleten ve işinizin başarısını artırabileceğiniz ortak bir süreçte. Enjoyneering (keyifli mühendislik) hakkında önemli noktalardan bazılarını şimdi keşfedin:
iguverse: igus metaverse iguverse, yani igus metaverse'de, bir mühendis olarak ekibinizle birlikte sürdürülebilir prototipleri optimize edebilirsiniz. Sanal dünya, zayıflıkların erken bir aşamada belirlenmesine ve tesis ve makine geliştirmelerinin normal hızınızdan çok daha süratle uygulanmasına yardımcı olur.
igusGo uygulaması, sistemlerde ve makinelerde iyileştirmeleri gösterir igusGo uygulaması sistemleri ve makineleri yağlama olmadan saniyeler içinde nasıl tasarlayacağınızı ve geliştireceğinizi gösterir - yalnızca bir fotoğrafla. 
Bütünsel olarak yönetilen hizmet platformu kopla motion plastics® uygulamalarınızı dayanıklı ve sürdürülebilir kılmak için kullanım ömrü ve diğer parametreleri hesaplayarak 2000 yılından beri yanınızdayız. kopla, bütünsel olarak yönetilen hizmet platformumuz, artık şirketlere kendi özelleştirilmiş çevrimiçi yapılandırıcılarını ve simülatörlerini hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde geliştirmeleri için kanıtlanmış teknolojimizi sunuyor.
igus'ta çevre koruma Ayrıca, birkaç ödül kazanan geri dönüşüm malzemesinden yapılmış igus:bike dan Chainge geri dönüşüm platformuna makine ısısı kullanan enerji tasarruflu ısıtmaya kadar kendimizi çevrenin korunmasına adadık.

Ayrıca gerçek yeniliklerimizi keşfedin

Dijital devrimlere ek olarak, Hannover Messe'de size birçok gerçek yenilik de sunuyoruz. İster inanın ister inanmayın, igus enjoyneering (keyifli mühendislik) sayesinde mühendislik gücünüzü oyunla açığa çıkaran 190 yenilik ve ürün yelpazesi genişletmesi . Öne çıkan ürünlerimizi ve A'dan Z'ye tüm yeni ürünleri şimdi keşfedin.
Öne çıkan ürünlere ve yeniliklere git
A'dan Z'ye 2023 ürün yenilikleri

2023'te yeni dijital ürünler

2023'te igus'tan yeni dijital ürünler Yeni, dijital hizmetlerimiz ve çözümlerimizin bir PDF kataloğunu da rahatlıkla indirebilirsiniz.
Dijital yeni ürünler kataloğuna git

Tüm haberler 2023

2023'te igus'tan tüm yeni ürünler Tüm dijital ve ürün yeniliklerimizi keşfedin- Basılı sürüm, PDF veya etkileşimli katalog
Etkileşimli kataloğa git

Her zaman güncel kalın

igus'tan e-posta bülteni Ücretsiz bültenimiz ile igus, enjoyneering (keyifli mühendislik) ve hareketli plastik ürünlerimiz hakkında güncel kalın.
Hemen kaydolun


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.