Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Plastik kılavuz makaralar

Kılavuz makaralara genel bakış
Kılavuz makaralar , farklı uygulamalarda yüklerin sürtünmesiz bir şekilde hareket etmesini ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlarlar. Raylar ve kılavuzlar içinde sabit ve doğrusal bir hareket sağlarlar. Diğerlerinin yanı sıra, aşağıdaki uygulamalarda kullanılırlar:
  • Malzeme taşımada kullanılan konveyör bantları
  • Üretim ve tasnif sistemleri
  • Mobilya sektörü (örneğin kapı ve geçitlerin hareketinde)
Kılavuz makaralarımız plastikten yapılmıştır, ilave yağlama gerektirmez, yüksek yük taşıma kapasitesine sahiptir ve bakım gereksinimi azdır. Çok çeşitli uygulamalar için birçok malzemeden L, U ve V profilli kılavuz makaralar sunmaktayız. Özel parça üretimimiz de mevcuttur.
Bir bakışta kılavuz makaralarımız hakkında her şey:

Kılavuz makaralarımızın sunduğu avantajlar nelerdir?

USP: sağlam

Dayanıklı

  • Yüksek sıcaklıklara, güçlü titreşimlere ve daha fazlasına dayanıklı
USP: kir tutmaz

Kire karşı dayanıklı

  • Kum, talaş ve toz içeren uygulamalarda bile kullanılabilir.
USP: korozyona dayanıklı

Korozyon oluşmaz

  • Su altındaki uygulamalarda korozyona uğramaz ve ortama dayanıklıdır.
USP: FDA ile uyumlu

Hijyenik

  • Yağlama gerektirmez ve FDA uyumlu versiyonu mevcuttur
USP: hafif

Hafif

  • Karşılaştırılabilir metal kılavuz makaralara göre daha hafif
USP: çeşitli

Çok yönlü

  • En özel uygulama alanlarına yönelik geniş bir malzeme yelpazesi

Kılavuz makaraları nereden satın alabilirim?


 

90° L-profil kılavuz makaralar

U profil kılavuz makaralar

60° V profil kılavuz makaralar


​Müşteriye özel kılavuz makaralar

Size uygun boyut ve malzemeler her zaman standart ürün yelpazemizde yer almadığından, istediğiniz şekil, miktar ve malzeme ile plastik kılavuz makaralar üretiyoruz. Farklı üretim işlemleri arasında seçim yapma şansına sahipsiniz. Hiçbir yükümlülük altına girmeden hemen danışmanlık talep edebilirsiniz.
 
Müşteri ihtiyacına özel kılavuz makaralar

Bıçak sırtı makaralar

Bıçak sırtı silindirler için makaralar

Bıçak sırtı silindirlere yönelik makaralar, konveyör bantlarının yüksek hızlarda bile çok az kurulum alanı ile bıçak sırtı geçişlerin üzerinden tekrar yönlendirilmesini sağlar. Böylece taşınan ,ürünler A Konveyöründen B Konveyörüne güvenli bir şekilde aktarılır.
 

Kılavuz makaralar nerelerde kullanılır?


Daha fazla bilgi

Müşteri toplantısı

Ücretsiz danışmanlık

Çalışanlarımız size telefon, e-posta yoluyla veya kişisel olarak yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Tercih ettiğiniz iletişim araçlarını seçmeniz yeterlidir. 
Kaymalı yatak test laboratuvarı

Sektördeki en büyük test laboratuvarı

Siz yapmak zorunda kalmayın diye testler yapıyoruz. iglidur ürünlerimizin test laboratuvarında nasıl test edildiğini öğrenin. Ayrıca, burada müşterilere yönelik bireysel testler de gerçekleştiriyoruz.
iglidur materyallerinin detaylı incelemesi

iglidur nedir?

iglidur malzemeleri nelerden yapılır? Kendi kendini yağlama etkisinin arkasında ne vardır? Plastikten üretilen iglidur® kılavuz makaraların işlevselliği hakkında daha fazla bilgi edinin.


"Apiro", "AutoChain", "CFRIP", "chainflex", "chainge", "chains for cranes", "ConProtect", "cradle-chain", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "dryway", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-loop", "energy chain", "energy chain systems", "enjoyneering", "e-skin", "e-spool", "fixflex", "flizz", "i.Cee", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "igumid", "igus", "igus improves what moves", "igus:bike", "igusGO", "igutex", "iguverse", "iguversum", "kineKIT", "kopla", "manus", "motion plastics", "motion polymers", "motionary", "plastics for longer life", "print2mold", "Rawbot", "RBTX", "readycable", "readychain", "ReBeL", "ReCyycle", "reguse", "robolink", "Rohbot", "savfe", "speedigus", "superwise", "take the dryway", "tribofilament", "triflex", "twisterchain", "when it moves, igus improves", "xirodur", "xiros" ve "yes" terimleri, igus® GmbH/ Köln'ün Federal Almanya Cumhuriyeti'nde ve bazı yabancı ülkelerde yasal olarak korunan ticari markalarıdır. Bu liste, igus GmbH'nin veya igus'un bağlı şirketlerinin Almanya, Avrupa Birliği, ABD ve/veya diğer ülkeler veya yargı bölgelerinde korunan ticari markalarının (örn. bekleyen ticari marka başvuruları veya tescilli ticari markalar) kapsamlı olmayan bir listesidir.

igus® GmbH, Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosch Rexroth, SEW, Siemens, Stöber şirketlerinin ve bu web sitesinde adı geçen diğer tüm tahrik üreticilerine ait hiçbir ürünün satışını yapmadığını ifade etmektedir. igus® tarafından sunulan ürünler, igus® GmbH'nin ürünleridir.