Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)
igus® Mühendislik Hizmeti:
Her şey tek bir kaynaktan

Müşteriye özel çözümler

Tech up, Cost down:En karmaşık enerji besleme sistemlerindeki zorlukları bile ortadan kaldırıyoruz!

Dönüşüm veya yeni kurulum - özel çözümlerin pahalı olması gerekmez.  proje çalışmalarında 20 yıldan fazla deneyim ve her yıl 1000'i aşkın projeyle, müşteriye özel çözümleri montajlamamızı oldukça kolaylaştıran zengin bir modüler sistemimiz mevcuttur. Bu çalışmalardaki odak noktamız gereğinden fazla mühendislik uygulamaktan kaçınmaktır. Teknik açıdan kusursuz sonuçları daima en iyi fiyatla geliştiririz. Müşterilerimiz isterse, montaj ve bakım hizmeti ve ayrı bir garanti de ekliyoruz. ​

Bir sonraki projenizi buradan sorgulayın

igus proje mühendisliği– ilk taslaktan montaja ve yerinde işletmeye almaya kadar


Dönüşüm projesi veya yeni geliştirme – size sahada destek sunuyoruz

İster ilk tasarım üzerinde çalışın, isterseniz mevcut bir sistemi modernize edin, igus uzmanları size yerinde veya uzaktan yardım sağlayacaktır. Amacımız: Teknolojinizi Geliştirin, Maliyetleri Düşürün. Bu bizim işimiz. Ücretsiz tasarım alırsınız.

Yerinde ölçüm

Proje planlama ve teklif verme aşaması

Tasarımımızı beğenirseniz, detaylar konusunda sizinle birlikte çalışırız. Tüm gerekli çözüm bileşenlerini, yani aksesuar parçalarını ve servisleri değerlendiririz. Buna dayanarak size sabit bir fiyat sunarız. ​

Mühendislik teklifi aşaması

Proje aşaması

Proje ekibimiz tüm bileşenler ve arayüzlerle birlikte detaylı çizimleri hazırlar. Onaylandıklarında, 32.000 m²'lik üretim tesisimizde çalışma başlar. Enerji besleme sistemi, dokümantasyon da dahil olmak üzere tüm bileşenleri ve donanımları bağlanmaya hazır olarak eksiksiz şekilde sevkiyat için monte edilir. ​

Mühendislik proje aşaması

Teslimat ve montaj

Önceden monte edilmiş enerji besleme sistemi artık, isterseniz bir igus süpervizörünün yardımıyla tesisatçılarınızın kurabileceği kullanım yerine teslim edilir. Veya igus kurulum hizmetimiz sayesinde kurulum ve devreye alma işlemlerini üstlenebiliriz. ​Satış sonrası hizmetlerimiz hakkında buradan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mühendislik montajı

Modernizasyon/dönüşüm/iyileştirme

igus'tan alternatif enerji besleme sistemi

Hareketli kablo kanalı sistemi festoon sistemine karşı

Festoon yerine kablo kanalı sistemleri

Kabloları ve hareketli kablo kanallarını rüzgardan ve dalgalanan sıcaklıklardan koruyun ve bunları güvenli bir şekilde yönlendirin. Bu arıza süresini en aza indirir.

Busbar sistemi karşısında hareketli kablo kanalı

Busbar sistemleri yerine hareketli kablo kanalı sistemleri

Tek bir hareketli kablo kanalı sisteminde güvenilir veri, enerji, sıvı ve hava yönlendirmesi. Dar, sıkışık alanlar ve hızlı hat geçişi.

Motorlu kablo tamburu karşısında hareketli kablo kanalı

Motorlu kablo tamburu yerine hareketli kablo kanalı sistemleri

Kaydırma halkası olmadan uzun hareket mesafeleri (1200 metreye kadar). Tüm ortamı güvenli ve kompakt bir şekilde yönlendirin.


Proje tarihine genel bakış


1992'deki bir sürüş simülatöründen, 2007'de bir Çek linyit santralinde rekor uzunlukta hareketli kablo kanalına ve 2020'de de çok milli torna tezgahında yüksek hızlı RBR'ye:

Projedeki önemli başlıkları görüntüleyin

Daha fazla bilgi

Müşterilerimizin projeleri

Hareketli kablo kanallarımız uzun yıllardır çelik fabrikalarında, kanalizasyon tesislerinde, liman vinçlerinde, malzeme taşıma ve diğer birçok endüstri dalında başarıyla kullanılmaktadır.

Projelere göz atın

Stoktan standart modül

Lineer hareketler ve döner veya dikey hareket için, uygulamanıza hızla adapte edebileceğimiz bazı standartlaştırılmış modüller sunuyoruz.

Daha fazlasını öğrenin

Servis ve garanti

Enerji besleme sisteminin ilk tasarım ve yapılandırmasından teslimat ve montaja ve yerinde bakımına kadar size yardımcı olacağız. Sistem garantisiyle.

Servis paketlerimiz hakkında detaylı bilgi

Neden hareketli kablo kanalları?

Kabloların ve hortumların aksama sürelerini azaltın ve kullanım ömürlerini artırın Hareketli kablo kanalının kablo yönlendirme sisteminiz için neden doğru uygulama olduğuna ilişkin birçok sebep vardır.

Daha fazlasını öğrenin

The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.