Teslimat noktanızı seçin

Ülke/bölge sayfasının seçimi, fiyat, nakliye seçenekleri ve ürün mevcudiyeti gibi çeşitli faktörleri etkileyebilir.
Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
TR(TR)

Uygulama örnekleri ara

Teknolojinizi geliştirirken maliyetten tasarruf edin.

Yıllardır igus® parolası "Uzun ömürlü pastikler" olmuştur. Bu parolamızla, bakımı azaltan, teknik iyileştirmeler sağlayan ve aynı zamanda maliyetleri azaltıp, servis ömrünü uzatan yenilikçi plastik ürünlerin üretimini kastediyoruz ve hepsi hemen stoktan teslim edilmektedir.

Müşterilerimiz 590'dan fazla uygulamada teknolojiyi iyileştirebilmiş ve maliyetleri düşürebilmiştir.
Bazı örnekler:

Dünyadaki en uzun hareket - artık arızadan dolayı atıl süre yok

Hareketli Kablo Kanalı Sistemleri bugün, kablo kopmasıdan dolayı sistemin atıl kalma sürelerini sıfıra indirdiğinden dolayı, güvenilirliğe açıkça katkı sağlamaktadır.

Kablolar ısı, güneş, yağmur ve kara dayanıklıdır

Daha önce kullanılan rakip firmanın kabloları arızalandı; o tarihten bu yana ısıya dayanıklı chainflex® kabloları kullanılıyor; Dallas'taki gerçek hayattan büyük LED ekranlar her hava koşulunda çalışıyor.

Zorlu ortam, yüksek hız

Bu yüksek hızlı işleme merkezi gibi özellikle agresif ortam koşullarında, enerji besleme sistemleri güvenilirliğini kanıtlar.

Maliyet tasarrufu, makine
kullanılabilirliği arttı

iglidur® kaymalı yatakların uzun servis ömrü olduğundan ve ayrıca yağlanması gerekmediğinden ve klasik yataklara kıyasla çok daha düşük maliyetli olduğundan, %90 maliyet tasarrufu sağlanabilir.

Her yıl 10,000 Euro'dan fazla tasarruf sağlandı

Önceden kullanılan yataklar bloke oldu ve şaftlar kırıldı. Yerine kullanılan yağlama gerektirmeyen igubal® flanş yatakları Mayıs 2007'den bu yana arızalanmaksızın çalışıyor. Bu her yıl, onarım masraflarından 2,440 Euro ve makine durmalarından 8,400 Euro tasarruf sağladı.

Şaft bozulması yerine sorunsuz çalışma

Bilyalı yataklarda kir birikmesinden dolayı, bilyalar bloke olmuş ve şaftlar mahvolmuştur. Son derece ağır hizmet türü çalışmaya karşın beton kesme makinesi bugün üç yılı aşkın bir süredir sorunsuz çalışıyor.


Ara


Belirli bir sektörde pratik olarak test edilmiş uygulama örnekleri mi arıyorsunuz?
Buradan zaten uygulanmış tüm uygulamalara gözatabilir ve istediğiniz özelliklere göre filtreleyebilirsiniz.

Uygulama genel görünümü


Aşağıdaki projemi - sorumu - talebimi belirtmek istiyorum

Özel uygulamanız için burada uygulama örneği bulunamadı. Daha fazla yardım almak ister misiniz?
Lütfen bize haber verin, yardımcı olabiliriz!Verileriniz

Lütfen * ile işaretli alanları daima doldurun.

Şirket*
Telefon
İsim*
E-posta*
Soyisim*
We need your post code and country so that we can forward your requests to the right contact person
 
Posta kodu*
 

Katalog veya numune talep etmek istiyorsanız, lütfen adresinizi burada belirtin.

Kasaba
Sokak
Eyalet
 

Evet, e-posta ile igus®'un güncel ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi almak istiyorum. Verilerimin igus® tarafından reklam mesajları kapsamında veri koruma yönetmeliklerine uygun şekilde minhasır kullanımına izin veriyorum. Rızamı gelecekte dilediğim zaman her e-postada yer alan "Aboneliği kaldır" bağlantısı ile geri çekebileceğimi anlıyorum.

Veri koruma yönetmeliklerini ve verilerimin işlenmesini kabul ediyorum. Bu izni dilediğiniz zaman geri çekebilirsiniz.


The terms "igus", "Apiro", "CFRIP", "chainflex", "conprotect", "CTD", "drygear", "drylin", "dryspin", "dry-tech", "easy chain", "e-chain", "e-chain systems", "e-loop", "e-ketten", "e-kettensysteme", "e-spool", "e-skin", "flizz", "ibow", "igear", "iglidur", "igubal", "kineKIT", "manus", "motion plastics", "pikchain", "plastics for longer life", "print2mold", "readycable", "readychain", "ReBeL", "robolink", "speedigus", "tribofilament", "triflex", "xirodur" and "xiros" are legally protected trademarks of the igus® GmbH/Cologne in the Federal Republic of Germany, and, where applicable, in some foreign countries. igus® GmbH points out that it does not sell any products of the companies Allen Bradley, B&R, Baumüller, Beckhoff, Lahr, Control Techniques, Danaher Motion, ELAU, FAGOR, FANUC, Festo, Heidenhain, Jetter, Lenze, LinMot, LTi DRiVES, Mitsubishi, NUM, Parker, Bosh Rexroth, SEW, Siemens, Stöber and all other drive manufacturers mentioned on this website. The products offered by igus® are those of igus® GmbH.