Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19
chainflex® nakliye tamburu

Teslimat, depolama alanı ve yeniden sipariş maliyetlerini azaltın

igus® tarafından gönderim ve depolama - yeni chainflex® CASE kutuları ile

En büyük potansiyel genellikle ayrıntılardadır. Yeni chainflex® CASE kutuları ile igus tarafından sunulan yeni sevkıyat ve depolama sayesinde pek çok seviyede tasarruf sağlayabilirsiniz: 
 
 

 • Pahalı depolama sistemleri maliyeti olmadan doğrudan nakliye kartonundan "makaradan çıkarma" yoluyla depolama maliyetleri  açısından 
 • Standart nakliye ile teslimatta
 • İşlem maliyetlerinde & mobil çevrimiçi sipariş

Spesifik olarak, bu chainflex depolama lojistiği yeniliği, kablo taşıma sürecini büyük ölçüde basitleştiren, metre ile satılan kablolar için akıllı nakliye paketlemesinden oluşur. Kutu, standart nakliye ile gönderilebilir, bu da nakliye maliyetlerini büyük ölçüde azaltır.
 
Kabloların doğrudan ambalajından çıkarılabilir olması sebebiyle kablo daha sonra ek ara adımlar olmadan doğrudan kullanım veya depolama noktasına yerleştirilebilir.Chainflex nakliye tamburunun özel yapısı modüler istiflenebilirlik için özel olarak tasarlandığından, birden fazla chainflex kasası istiflemek de mümkündür.
 
Ve son olarak, nakliye etiketindeki QR kodu, istenen ürünleri bir mobil uç cihaz üzerinden çevrimiçi olarak yeniden sipariş etmek için kullanılabilir.  

Online mağazaya gidin
Tech up

Tech up

 •  Ürün sayfası için QR kodlu etiket, yeniden siparişi% 60 daha hızlı hale getirir
 • Doğrudan  kutudan basit çözme
 • Basit depolama - doğrudan kullanım yerine en fazla üç karton istifleyin

Maliyeti düşür

Maliyeti düşür

 • Standart sevkiyatla %84 daha uygun maliyetli
 • Standart teslimat ile bir ila iki iş günü içinde teslimat
 • Depolama sistemi veya or tambur çözücü gerekli değil

Dayanıklı

Dayanıklı

 • Çevrimiçi maliyet karşılaştırması: Standart kargo ile 3,20 €, nakliye şirketi ile 20,00 €

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

 • Standart gönderi kaynakları korur
 • Yeniden kullanılabilir malzemelerden üretilmiştir


Köln'deki gerçek igus ticaret fuar standında yeni chainflex CASE tanıtımı


7 çeşit atık 7 çeşit atık

chainflex® nakliye tamburu ile atıkları azaltın

Yalın yönetim, kesintisiz süreç optimizasyonuna bir yaklaşımdır. Tüm sürecin verimli tasarımını içerir. Çeşitli yöntem, prosedür ve düşünce ilkelerini kullanarak, uyumlu ve israfsız üretim sistemi hedefini takip eder.(yalın üretim).
 
Dolayısıyla odağımız müşterilerimizin bizlerden karşılık beklediği bilgi ve birikimimizle tasarladığımız ürünlerimizde. Bununla birlikte günlük işlerde, değer artışına katkıda bulunamayan veya hatta ek maliyetlere neden olmayan eylemler gerçekleştirilir. Bu genellikle bitişik şemada görülebileceği gibi bekleme sürelerine, gereksiz iletişimlere ve karmaşık iş adımlarına yol açabilecek verimsiz süreçlerin sonucudur. Bu, yeni chainflex kasasının devreye girdiği yerdir ve müşterinin katma değerli faaliyetlerine odaklanmasına olanak tanır, çünkü nakliye ve siparişte maliyetli süreçleri önemli ölçüde azaltır.
 


Chainflex için online mağaza

Metre olarak satılan chainflex

Chainflex kablolar, hareketli kablo kanallarındaki uygulamalar veya robot uygulamaları için 36 ay garantili güvenilir kablolardır. Tüm kablolar standart olarak 1 metreden, kesim ücreti veya minimum miktarda ek ücret talep edilmeksizin bizden sipariş edilebilir.

Buradan satın alabiliirsiniz

36 aylık chainflex garantisi

chainflex garantisi

3.800 m²  test laboratuvarımızda 30 yılı aşkın deneyimimiz ve 700 paralel çalışma test denememiz nedeniyle kablolarımızın servis ömrü hakkında güvenilir tahminlerde bulunabildiğimiz için chainflex kablolarımıza güvenle 36 ay garanti veriyoruz. Bu, uluslararası bir test kuruluşu olan UL tarafından desteklenmektedir.

Buradan bilgi alabilirsiniz

pazar liderinden igus e-zincirleri

Hareketli kablo kanalı

Hareketli kablo kanalları mekanik makina elemanlarıdır. Çeşitli çevresel etkilere dayanması gereken enerji, veri ve sinyalleri yönlendirmek ve korumak için oradalar. Buradaki belirleyici faktör, birbirine karşı hareket eden bileşenlerin simbiyozudur.

Buradan hareketli kablo kanallarına gidebilirisniz


Danışma

Sorularınızı şahsen yanıtlamaktan mutluluk duyarım

Nakliye ve danışmanlık

Şahsen:

Pazartesi-Cuma, sabah 7 - akşam 8 arası.
Cumartesi sabah 8 - akşam 12 arası.

Online:

24h