Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19

2021 smart plastics® yenilikler


Sürekliliğimiz ve yeniliklerimizle enerji hareketi artık daha kolay

Bizim misyonumuz sürekli olarak hareketli kablo kanalları ve kablolarda yeni ürünleri geliştirmektir. Bu, maliyetlerden tasarruf etmenize ve aynı zamanda makine ve sistemlerin kalitesini daha da artırmanıza yardımcı olur, başka bir deyişle "Teknolojinizi geliştirin Maliyetleri azaltın".
 
igus olarak, plastik atıkların azaltılmasına ve geri dönüşümün iyileştirilmesine katkıda bulunma sorumluluğunu da üstleniyoruz: hareketli kablo kanalları kullanım ömürlerinin sonuna geldiğinde, onları igus geri dönüşüm programında işliyoruz . Ayrıca Mura Technology Limited tarafından kimyasal geri dönüşüme yaptığımız yatırım hakkında daha fazla  bilgi edinin.


IMPS - igus motion plastics show

400 m2'lik fiziksel sanal ticaret fuarı standını istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Konum haritasını kullanarak dilediğiniz alana gidin ve tek bir tuşa tıklayarak yeni ürünleri daha yakından tanıyın. Her inovasyon hakkında ayrıntılı bilgiyi şuradan bulabilirsiniz:
 

Tech-up 
Teknolojinizi geliştirin
Cost-down
Maliyetleri azaltın
Beweise  
igus® test laboratuvarından elde edilen bulgular
Nachhaltigkeit 
Sürdürülebilirlik
 
Ticaret fuarını kendi başınıza keşfedebilir veya rehberli bir tur için randevu alarak uzmanlarımızdan birine danışabilirsiniz:
 

Rehberli tur için yerinizi ayırın

smart plastics haberleri genel bakış:

Şimdi 4 durum sensörü bir kutuda ...

... yeni i.Sense ile: modül II

Müşterilerin geribildirimlerine göre daha da geliştirilen i.Sense: modul II 2, akıllı durum izleme için size çok sayıda yeni olasılık ve uygulama senaryosu sunar. Özel olarak, bu yeni nesil ile, dört durum sensörü aynı anda sadece bir elektrik panosu modülüne bağlanabilir, bu da önemli ölçüde alan ve maliyet tasarrufu anlamına gelir. Ve sadece şalter kabininde değil, her dört sensör için sadece bir kablonun çalıştırılması gerektiğinden aynı zamanda kablo kanalının kendisinde de. 

Daha fazlasını öğrenin

Tek bir cihazda pek çok Endüstri 4.0 ...

... yeni 2. nesil i.Cee: plus modülü ile

i.Cee = "İleriyi görüyorum" - şimdi de müşterilerimizin ağ ortamlarında ve IoT konseptlerinde. 2. nesil İ.Cee: plus modülü, tamamen müşterinin yararına olacak şekilde kestirimci bakım için en uygun çerçeve koşullarını oluşturur. Bunun nedeni, ilgili uygulamaların belirlenmiş ağ ortamlarına sorunsuz entegrasyon olasılığının, çok çeşitli Endüstri 4.0 kullanım durumlarının yaratılmasına olanak sağlamasıdır. 
 

Daha fazlasını öğrenin

Bus kablolarında durum izleme ...

... zamanla malzemesini kaybeden damarların olmadığı yeni bir ölçüm yöntemi sayesinde


Her zaman gereksiz maliyetlerden ve kaynaklardan tasarruf etmek amacıyla, e-chain sistemlerinde ve triflex R uygulamalarında Ethernet kablolarının durum izlemesi olan i.Sense CF.D'yi daha da optimize ettik . Yeni ölçüm yöntemi, yüksek frekans teknolojisini kullanarak çalışma sırasında kabloların veri aktarım özelliklerini belirler. Bu da, bütçe ve çevre için iyi olan zamanla malzemesini kaybeden ek damarlara olan ihtiyacı ortadan kaldırır. 
 

Daha fazlasını öğrenin

Ağır iş uygulamaları için kestirimci bakım ...

...yeni P4HD makaralı e-chain'de smart plastics ile

igus makaralı hareketli kablo kanallarının en son geliştirme aşamasında, hareketli kablo kanalı linklerinin bağlantısında bakım gerektirmeyen, tribo-polimer kaymalı yatakların kullanılması da kullanım ömrünü önemli ölçüde uzatır. Opsiyonel olarak, yeni P4HD akıllı izleme sensörleriyle donatılabilir. Böylece tanımlanmış bir aşınma sınırından, igus i.Cee:plus iletişim modülüne bir sinyal gönderilir ve bu sayede bakım önceden planlanabilir. Sensör, kablo kanalının standart yan kısmına entegre edilir ve bu da kullanılabilir iç genişlikte herhangi bir kısıtlamaya yol açmaz.

Daha fazlasını öğrenin

Son olarak drylin W profil kılavuzları için de ...

... i.Cee ile Nesnelerin İnternetine (IoT) Bağlantı

Çok çeşitli Endüstri 4.0 kullanım durumlarını uygulamak için drylin'in taşıyıcı plakasına bir ölçüm ve veri aktarım ünitesi yerleştirilmiştir. Akıllı i.Cee: plus modülüyle 50 metre menzile kadar geleneksel LoRa radyo standardı aracılığıyla iletişim kurar. Daha sonra müşteri ağlarına veya diğer IoT konseptlerine her türlü entegrasyon için kullanılabilir. Elbette bu, standart bir CAT5 bağlantı kablosu kullanılarak yerel olarak da uygulanabilir. 
 

Daha fazlasını öğrenin

Ömür boyu durum izleme ...

... Güneş enerjisi beslemeli EC.W LoRa ayırıcı

Güneş enerjisiyle çalışan bu ayırıcı her zaman enerji ile doludur. Takılan modülün pilini değiştirmek artık gerekli değildir. 
Kablo kanalının enine çubuğundaki aşınma sorunsuz ve kaynak dostu bir şekilde ölçülebilir.  

Daha fazlasını öğrenin

3D baskılı aşınmaya dayanıklı sensörlü parçalar ...

... akıllı özel parçaların hızlı üretimi

Çok malzemeli baskı süreciyle yapılan bileşenler, hızlı üretilen özel parçalar için kestirimci bakım sağlar, böylece makine arıza süresi ve bakım çalışmaları sürdürülebilir bir şekilde azaltılabilir. Sensör katmanı nedeniyle, akıllı 3D isense bileşenleri, aşınma sınırına ulaşılmadan önce veya aşırı yükleme meydana geldiğinde bir uyarı verir.  

Daha fazlasını öğrenin

Son olarak, birden fazla varlık bağlantısı mümkün ...

... i.Cee.box dahil. LoRa alıcı ve anten

i.Cee. box, makinenin kontrol kabininden kaçmayı başarır ve verileri LoRa radyo iletim standardı üzerinden iletme imkanı sunar. Bu nedenle, kutu i.Cee'ye bir alternatiftir. kontrol kabininde kurulu olan i.plus modülüne bir alternatiftir.

Daha fazlasını öğrenin

akıllı plastikler

akıllı plastik seçim kılavuzu:
size en uygun çözümü seçin


akıllı kablo kanalları

Akıllı enerji kaynağı

Akıllı yatak teknolojisi

Akıllı yatak teknolojisi

Akıllı uygulamalar

Akıllı uygulamalar


Danışma

Sorularınızı şahsen yanıtlamaktan mutluluk duyarım

Nakliye ve danışmanlık

Şahsen:

Pazartesi-Cuma, sabah 7 - akşam 8 arası.
Cumartesi sabah 8 - akşam 12 arası.

Online:

24h