Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19

Yeni iglidur® rulman ürünleri 2020


Tech up, cost down. Bu bizim işimiz.

İster çok küçük ister çok büyük kurulum alanları için. Her ay birden milyonlara kadar miktarda. igus için hiçbir şey çok fazla değildir. Tüm müşterilerimiz, bireysel gereksinimleri ve ihtiyaçları ile aynı derecede önemlidir.  
 
Pek çok uygulama, fikir ve tasarım nedeniyle, aynı zorlukla tekrar tekrar karşı karşıya kalıyoruz: peki çözüm ne olabilir? Sorunun üstesinden nasıl gelebiliriz?
 
Sonuç olarak, her yıl yeni ürünler hazırlamak için birlikte çalışıyoruz – sorunlara çözümler. Birçoğu, bireysel müşteri projesinin ötesine geçerek üretime geçiyor. igus Bahar haberleri. 2020'de de - hatta dünyada pek çok şeyin değiştiği ve birçok müşterinin alternatifler aradığı bir dönem olan özellikle 2020'de.  
 
Bir alternatif mi arıyorsunuz? - Size ücretsiz ve herhangi bir taahhüt altına girmeden uzman tavsiyesi vermekten mutluluk duyarız!


Son derece sağlam iglidur H3 kayar yatakları

Pompalarda ve sorunlu ortamlarda kullanım için

H3, iglidur H ailesindeki yeni bir malzemedir. H3, olağanüstü sağlamlığı ile yeni standartlar belirler.  Bu malzeme benzer malzemelerden daha dayanıklıdır ve iglidur H1'den daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.

Detaylı bilgi edinin

iglidur AX500 - elektriksel drenaj ve son derece sağlam

Yüksek sıcaklık aralığı için yeni gıda saflığında malzeme

AX500 iletkendir ve önceki modele göre daha da düşük aşınma katsayısına sahiptir. Malzeme, gıda endüstrisi için özel olarak geliştirilmiştir ve bu nedenle gıda ürünleriyle temas halinde kullanılabilir.  

Detaylı bilgi edinin

iglidur AC500 yüksek sıcaklıklar için

Gıda endüstrisi için kayar yataklar

iglidur AC500, tespit edilebilen ve optimize edilmiş bir kullanım ömrüne sahip olan A500 malzemesinin daha da geliştirilmiş halidir. AC500'den yapılan kayar yataklar, gıda ile doğrudan temas halinde kullanım için onaylanmıştır.  

Detaylı bilgi edinin

İglidur F'den yapılmış dişliler

Hafif, yağlama ve bakım gerektirmez

İglidur F dişlilerinin kullanım ömrü, karşılaştırılabilir POM dişlilerinin iki katıdır . iglidur F, özellikle düşük sürtünme katsayısı ve yüksek aşınma direnci - sürekli çalışma gerektiren uygulamalarda bile - ve ayrıca titreşim sönümleme özellikleriyle karakterize edilir.  

Detaylı bilgi edinin

İglidur B180'den yapılmış dişliler

Hafif, yağlama ve bakım gerektirmez

Sunulan avantajlar artık dişliler için de geçerlidir: iglidur malzemelerinden yapılmış uygun maliyetli enjeksiyon kalıplama, ek yağlayıcıların kullanılmasını gerektirmez ve bu nedenle uygulamanız bakım gerektirmez.

Detaylı bilgi edinin

İglidur F3'ten yapılmış silindirler

Aşınmaya dayanıklı ve iletken

Elektriksel iletkenlik  önemli olduğunda ve bileşenlere elektrostatik yük binmesinden kaçınmanız gerektiğinde, iglidur F3 tam olarak aradığınız malzemedir. Malzeme entegre katı yağlayıcılar içerdiğinden, silindirler için herhangi bir ek yağlayıcı gerekmez ve bunlarla ilişkili herhangi bir bakım olmadan kullanılabilirler.

Detaylı bilgi edinin

Sızdırmazlık keçelerine sahip iglidur SG03 kaymalı yataklar

Kir ve tozdan korunmaya yönelik

SG03 keçe conta, yatağa kir ve toz girmesini önler ve böylece yatağı ve mili aşınmaya ve erken arızaya karşı korur.

Daha fazlasını öğrenin

iglidur® isense kaymalı yatak

Akıllı iglidur® isense kaymalı yatak

Artık beklenmedik rulman, yataklama elemanı hasarı yok

iglidur® isense kaymalı yatakların aşınma durumlarını zamanında gösterir. Yatağın değiştirilmesi gerekiyorsa, sistem bu konuda bilgilendirilir.


Aşınmaya karşı son derece dayanıklı, yeni iglidur E serisi kaymalı yataklar

Alüminyum millerle çalışma ömrü çok uzundur.

Yeni iglidur  E serisi ürünler özellikle alüminyumdan yapılmış şaftlarla birlikte  uzun kullanım ömrü ile  karakterize edilir.  Özellikle lineer ve salınım  hareketlerinde  iglidur  E, çok iyi  aşınma direnci özellikleri sunar.  ​

Daha fazlasını öğrenin

iglidur® A250'den üretilmiş bıçak sırtı makaralar

Gıda endüstrisinde aşınmaya dayanıklı kılavuz

Sözüm ona bıçak ağzı silindirleri konveyör bantlarında kIlavuz silindirler gibi kullanılır. Yeni iglidur A250 materyali gıda endüstrisi için bıçak ağzı silindirlerinde kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiştir ve FDA ve EU10/2011 ile uyumludur.

Daha fazlasını öğrenin

Yangına dayanıklı iglidur RW250 malzemesi

Demiryolu teknolojisi için yüksek aşınma direnci ve yangına karşı dayanıklılık.

Yeni materyal  iglidur  RW250, Demiryolu teknolojisi için DIN EN 45545 ile yangından korunma  şartlarını karşılar. Ek olarak , malzeme formülasyonu;  tam aşınma direnci için optimize edilmiştir ve birçok uygulamada  çok iyi çalışma özellikleri  sunar.  ​

Daha fazlasını öğrenin

FDA ve EU 10/2011 uyumlu iglidur A230 klips yataklar

Gıda endüstrisinde esnek kaymalı yataklar

Gıda sektörü için özel olarak geliştirilmiştir, malzeme formulasyonu  optik olarak  iyi algılanabilir renklendirmesi,  düşük nem emilimi  ve  FDA ve EU 10/2011 yönergelerine uygunluğu  nedeniyle gıda ile temas eden  makineler ve sistemler için özellikle uygundur.  ​

Daha fazlasını öğrenin

iglidur K250 Klips yataklar

iglidur K250 e-kaplama işlemleri için klips yataklar

Esnek ve sıcaklığa dayanıklı klips yataklar

Şekilleri nedeniyle, yeni iglidur iglidur  K250 klips yataklaması kaybolmadan sac metallere kolayca tutturulabilir. Sıcaklık dayanımı sayesinde, yeni malzeme tarifi aynı zamanda e-kaplama işleminin ötesinde mutlak boyutsal kararlılık sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

Üzerine püskürtmek için iglidur IC-05 materyali

FDA ve EU10/2011-uyumlu

Iglidur  kaplama malzemeleri  ile kaplama, özellikle dar kurulum alanları  nedeniyle kaymalı yataklar için çok az yer olsa bile  aşınma sorunlarını çözmenizi sağlar.  ​

Daha fazlasını öğrenin

Bakım gerektirmeyen iglidur klavuz silindirleri

Özel olarak üretilmiş, hafif, uygun maliyetli

Tribolojik olarak optimize edilmiş iglidur malzemelerden üretilen dolu makaralar, eş zamanlı olarak ağırlık tasarrufu yanında yağlama ve bakım gerektirmeme ile birlikte en küçük kurulum alanında küre bilyalar olmadan saptanma ve kılavuzlama sağlar.

Daha fazlasını öğrenin

Ücretsiz danışmanlık

Dizüstü bilgisayar ile Igus web sitesi

Çalışanlarımız  size telefonla yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Tercih ettiğiniz iletişim araçlarını seçmeniz yeterlidir.  

Bağlayıcı olmayan bir sorgulama yapın

Numune kutusu - iglidur kaymalı yataklar

iglidur numune kutusunu geliştirir.

Kaymalı yatak malzemelerimizi tanıyın.  Numune kutusu, doğru malzemeyi kolayca bulmak için 39 kaymalı yatak ve şablon içerir.

Şimdi ücretsiz sipariş verin!

İglidur nedir?

inceleme altında iglidur malzemesi

İglidur malzemeleri nelerden oluşur? Kendi kendini yağlama etkisinin arkasında ne var? İglidur kaymalı yatakların işlevselliği hakkında daha fazla bilgi edinin.

inceleme altında iglidur malzemesi

Danışma

Sorularınızı şahsen yanıtlamaktan mutluluk duyarım

Nakliye ve danışmanlık

Şahsen:

Pazartesi-Cuma, sabah 7 - akşam 8 arası.
Cumartesi sabah 8 - akşam 12 arası.

Online:

24h