Kişisel irtibat yetkilisi
igus® Turkey

Güzeller Org. San. Bölg. Galvano

Teknik San. Sit. Cumhuriyet Cad. 2/32

P.K. 41400 Gebze / Kocaeli

+90-444 63 51
+90-262 502 14 19

chainflex® – dünyaya hoş geldiniz!


Her çeşit makine artık tüm dünyada küresel bir ekonomide kullanılıyor. Bu nedenle igus olarak yıllardır ürünlerimizin yüksek standartlara uygun üretimine dikkat ediyoruz.  
 
Bu, chainflex kablolarımız için, dünya çapındaki en önemli standartların tüm direktiflerini ve onay düzenlemelerini yerine getirmeye özel bir odaklandığımız anlamına gelir. Böylelikle, dünya çapında hemen hemen her gereksinim için doğru kabloyu bulacaksınız.   

Dünya çapındaki chainflex serisini buradan keşfedin

En önemli onayın ne olduğu sorusuna net bir cevap bulunmasa bile, herhangi bir satın alma kararı verirken birkaç spesifik, esas olarak coğrafi özellik dikkate alınmalıdır. Avrupa'da, yalnızca geçerli CE işaretine sahip makinelerin ve sistemlerin piyasaya sürülmesine izin verilmektedir. Avrupa'da, yalnızca geçerli CE işaretine sahip makinelerin ve sistemlerin piyasaya sürülmesine izin verilmektedir.  Ayrıca, müşterilerimiz makinelerini dünyanın her yerinde sattığından ve bu nedenle yerel standartları karşılaması gerektiğinden, UL yönergelerinin yerine getirilmesi veya EAC / CTP ile uyum ihracat için önemli bir rol oynamaktadır.
 
igus ayrıca çok çeşitli sektörler için çözümler sunduğundan, birçok müşteri grubunun uyulması gereken ek yönergeleri vardır. Yarı iletken endüstrisinde, IPA temiz oda onaylarını içerebilirler veya denizde DNV-GL sertifikasını içerebilirler. Tüm bu dünya çapındaki zorluklara doğru cevabı burada bulabilirsiniz: chainflex - dünyanın her yerinde evinizde! Tüm bu dünya çapındaki zorluklara doğru cevabı burada bulabilirsiniz: chainflex - dünyanın her yerinde evinizde!


Tech up

Tech up

 • Tüm önemli pazarlar için tek bir kablo
 • Teknik tasarım amaçları için güvenilir planlama
 • Maliyetli, zaman alan genel onayların kaldırılması
   

Maliyeti düşür

Maliyeti düşür

 • Stok maliyeti yok
 • Gümrük vergisi için ek maliyet yok
 • Gümrükten sorunsuz geçiş
 • Basit zamanlama sistemi

Dayanıklı

Dayanıklı

 • Tüm ulusal ve uluslararası standartlar & sertifikalar

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

 • Stok maliyeti yok


chainflex - dünyaya hoş geldiniz!


UL onaylı, UL listeli, DNV-GL ve daha fazlası ...

En son chainflex® onaylarına ve sertifikalarına genel bakış:


Ürün neden sözünü tutmalıdır?

"Yılda 2 milyar test döngüsüne dayanan 36 aylık chainflex kablo garantisi ve hizmet ömrü hesaplayıcısı"

3.800m² test laboratuvarımızdaki 30 yılı aşkın deneyimimiz ve eş zamanlı olarak gerçekleştirilen 700 deneyimiz sayesinde kablolarımızın servis ömrü hakkında güvenilir tahminlerde bulunabildiğimiz için kablolarımıza 36 ay garanti veriyoruz.
 
igus şirketi, bu sözü chainflex kablolar için doğrulayan ilk Alman firmasıdır. Karmaşık bir sertifikasyon sürecinde, "Underwriters Laboratories" enstitüsü "yılda 2 milyar test döngüsüne dayanan" igus® 36 aylık chainflex kablo garantisi ve hizmet ömrü hesaplayıcısı "ifadesinin doğruluğunu onayladı. Bu, Köln merkezli şirketi Avrupa'da bir test kuruluşu tarafından onaylanan bir reklam beyanının doğruluğunu gösteren ilk şirket yapmaktadır. Gelecekte, fabrikayı dünyadan terk eden her chainflex kablosu, igus'a atıfta bulunan benzersiz numarasıyla UL pazarlama etiketi ile tanımlanacaktır.
 
Portföydeki ve stoktan temin edilebilen 1350'den fazla kablonun toplam 1044'ü zaten klasik UL onayına sahiptir, bu sistemlerin Amerika'ya ihracatı her durumda daha az sorunsuz gerçekleşir. UL onayı ve UL pazarlama etiketinin birleşimi, iki kez sorunsuz ihracat yapılmasını sağlar.
 
Bu ifadeler tüm yatırım süreciniz için güvenilirlik ve planlama güvenliği sağlar; daha da ötesi, şimdi dış bir güçtarafından onaylandı! Bu ifadeler tüm yatırım süreciniz için güvenilirlik ve planlama güvenliği sağlar; daha da ötesi, şimdi dış bir beden tarafından onaylandı! Sertifikalı hizmet ömrü hesaplamasıyla çevrimiçi olarak kendiniz deneyebilirsiniz.
 


Tüm chainflex serisi

chainflex portföy

Chainflex kabloları enerji zincirlerindeki veya robot uygulamalarındaki hareketli uygulamalar için 36 ay garantili güvenilir kablo demeti kablolarıdır.  Enerji zincirleri için chainflex kabloları, birçok döngü, yüksek hız ve ivme, uzun seyahatler ve çok zorlu ortam koşullarında bile kusursuz çalışır.
 
 

Buraya tıklayın

Test Laboratuvarlarından tüm önemli noktalar

chainflex test denemeleri

Chainflex laboratuvarı, ilgili normal standartlar ve laboratuvarlar tarafından kapsanmayan, ancak hareketli kabloların hizmet ömrünü ve işlevsel kapasitesini belirlemek için kesinlikle gerekli olan özel deneyler ve testler üzerinde yoğunlaşmaktadır. Bu UL tarafından şimdi tekrar doğrulanmıştır.  
 

Buraya tıklayın

Garantili sonlandırılmış konnektörlü kablolar

readycable genel bakış

Okunabilir kablo demeti kabloları bağlanmaya hazır sürücü kablolarıdır. Bir üretici ve kablo montajı yapan olarak igus, her şeyi tek bir kaynaktan sunar ve bu nedenle süreç maliyetlerinizi özellikle azaltır. Portföy, üreticilerin standartlarına ve çeşitli endüstriyel standartlara uygun kablo demetlerinin yanı sıra bileşenlerin ayrı ayrı veya gruplar halinde özel olarak üretilmesi de dahil olmak üzere bir dizi katalog ürününü kapsar.

Buraya tıklayın


Danışma

Sorularınızı şahsen yanıtlamaktan mutluluk duyarım

Nakliye ve danışmanlık

Şahsen:

Pazartesi-Cuma, sabah 7 - akşam 8 arası.
Cumartesi sabah 8 - akşam 12 arası.

Online:

24h